POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
129 zł

Audio-Technica AT-VM95SP - wkładka gramofonowa

Producent: Audio-Technica
Kod produktu: 3907
Pełny opis produktu
Cena brutto: 399,00 zł 399.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

AT-VM95SP jest wkładką przystosowaną do odtwarzania płyt z prędkością 78 obr./min. i wyposażoną w stożkową igłę SP 3,0 mil. Podobnie jak pozostałe wkładki z najnowszej linii Audio-Technica, model VM95SP zgodny jest z wszystkimi igłami z serii VM95.

 • aluminiowe ramię igły
 • stożkowa igła SP 3,0 mil
 • korpus zgodny z wszystkimi igłami montowanymi w serii VM95
 • pasmo przenoszenia: 20-20 000 Hz
 • napięcie wyjściowe: 2,7 mV

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Audio-Technica na Polskę i posiada pełną
24-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

AT-VM95SP jest wkładką przystosowaną do odtwarzania płyt z prędkością 78 obr./min.
i wyposażoną w stożkową igłę SP 3,0 mil.

Wkładka wykorzystuje aluminiowy wspornik i dostarcza napięcie wyjściowe 2,7 mV. Podobnie jak pozostałe wkładki
z najnowszej linii Audio-Technica, model VM95SP zgodny jest z wszystkimi igłami z serii VM95.

Ponieważ analogowe płyty SP mają monofoniczną modulację, podczas łączenia igły SP
z obudową stereo, taką jak AT-VM95SP, zaleca się włączenie trybu mono w stereofonicznym przedwzmacniaczu gramofonowym, aby zminimalizować szum powierzchni płyty.

AT-VM95SP jako wkładka stereo przeznaczona do odtwarzania płyt monofonicznych, kiedy używana jest z archiwizującym przedwzmacniaczem/korektorem gramofonowym udostępniającym różne funkcje do generowania sygnału mono z wejść stereo (Mono L + P, Mono L, Mono P, LP regulowany mix) pozwala profesjonalnym archiwistom minimalizować szum i zniekształcenia poprzez próbkowanie najmniej zniszczonych stron rowka na starych płytach.

Audio-Technica AT-VM95SP w skrócie:

 • aluminiowe ramię igły
 • stożkowa igła SP 3,0 mil
 • korpus zgodny z wszystkimi igłami montowanymi w serii VM95
 • pasmo przenoszenia: 20-20 000 Hz
 • napięcie wyjściowe: 2,7 mV

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 5,43 MB).

Audio-Technica od ponad 50 lat wyznacza kierunki
rozwoju w branży audio.

Obecnie oferuje ogromną gamę wkładek gramofonowych, które reprezentują wiele lat nieustających prac badawczo-rozwojowych mających na celu dostarczanie jak najlepszych produktów dla miłośników czarnej płyty.

Po 38 latach zdecydowano się na zmianę podstawowych modeli, co pokazuje jak dobre i ponadczasowe są to produkty. Mimo coraz większej konkurencji ze strony rozwiązań cyfrowych Audio-Technica nadal jest innowacyjna i pomysłowa - udowadnia to wprowadzeniem nowych wkładek - serii VM95. Seria VM95 oprócz tego, że zastępuje doskonale znane i cenione wkładki AT91 i AT95E to wprowadza jeszcze możliwość swobodnego rozwoju posiadanej wkładki serii VM95 do wyższego modelu tylko poprzez wymianę igły gramofonowej. Nie musisz już wymieniać całej wkładki gramofonowej żeby usłyszeć jeszcze więcej ze swoich płyt winylowych, wystarczy zmiana igły na wyższy model, który odczyta więcej informacji z czarnego krążka.

Seria VM95 składa się z 18 nowych produktów, sześciu wkładek z tym samym elektromagnetycznym korpusem wyposażonych w sześć różnych igieł.

Nowa seria VM95 oferuje wiele atrakcyjnych możliwości wyboru w szerokim zakresie cenowym, dostosowanym do każdego portfela. Wszystkie sześć modeli dostępne jest również w konfiguracji z fabrycznie zamontowaną główką AT-HS6BK. Dzięki takiemu rozwiązaniu fani analogu mogą w szybki i bezproblemowy sposób zmienić wkładkę gramofonową na inną dostosowaną np. do rodzaju odtwarzanej płyty LP.

Audio-Technica

Firma Audio-Technica została założona w 1962 r. przez Hideo Matsushitę i natychmiast znalazła się na pozycji lidera w projektowaniu i produkcji innowacyjnych urządzeń audio. Specjalistyczna wiedza i innowacyjność pomogły szybko wprowadzić firmę na nowe pola i przyczyniły się do opracowania ramion gramofonowych, mikrofonów i słuchawek. Obecnie Audio-Technica jest globalną grupą firm, zajmujących się projektowaniem, produkcją, marketingiem i dystrybucją sprzętu audio, od zaawansowanych mikrofonów, słuchawek i wkładek gramofonowych do systemów bezprzewodowych, mikserów oraz urządzeń elektronicznych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych.

Pokora, pasja, kreatywność i wiedza

Pokora, pasja, kreatywność i wiedza specjalistyczna w sferze dźwięku są podstawowymi wartościami dziedzictwa Audio-Techniki, w znacznym stopniu zainspirowanymi przez jej założyciela - wpływ Hideo Matsushity na filozofię firmy jest wciąż odczuwalny. Pasja Audio-Techniki do słuchania ewoluowała od lat 70., wraz z pierwszymi projektami słuchawek, opierających się na dziedzictwie w dziedzinie innowacji, zaawansowanej inżynierii i artystycznego wzornictwa.

Dzisiaj produkty Audio-Techniki stały się światowym synonimem doskonałych walorów sonicznych połączonych z najwyższą jakością budowy i walorami wizualnymi.

Zdobywca licznych nagród

Audio-Technica produkuje urządzenia, które dla nadawców i studiów nagraniowych, firm oraz obiektów rządowych są wyznacznikiem standardów jakości, trwałości i wydajności w odniesieniu do ceny. Mikrofony Audio-Technica wielokrotnie zapewniły wszechstronne rozwiązania podczas wysokiej rangi wydarzeń sportowych, m.in. Pucharu Świata, Super Bowl, a także letnich olimpiad w Pekinie (2008), Atenach (2004), Sydney (2000) i Atlancie (1996) oraz igrzysk zimowych w Turynie (2006) i Salt Lake City (2002).

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl