POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
2295 zł

Cambridge Audio Edge A - wzmacniacz stereo

Kod produktu: 5486
Pełny opis produktu
Cena brutto: 17 990,00 zł 17990.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Edge A ma przynieść radość płynącą ze słuchania muzyki. Riffy, frazy, pochody perkusji – każdy, nawet najmniejszy detal muzyczny zostanie odtworzony z pełną dynamiką.

Bezbłędna moc i nieprawdopodobna głębia zapierają dech w piersiach – jakby zespół grał tuż przed Tobą.

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Cambridge Audio na Polskę i posiada pełną
24-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Najbardziej detaliczny wzmacniacz zintegrowany Cambridge Audio

Edge A ma przynieść radość płynącą ze słuchania muzyki. Riffy, frazy, pochody perkusji – każdy, nawet najmniejszy detal muzyczny zostanie odtworzony z pełną dynamiką. Bezbłędna moc i nieprawdopodobna głębia zapierają dech w piersiach – jakby zespół grał tuż przed Tobą.

"Wzmacniacz ten gra z rozmachem, specyficznym oddechem, który potęguje wrażenie swobody planów, pierwszorzędnej przestrzeni i naturalności."

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

Zapierająca dech w piersiach muzykalność

Wzmacniacz Cambridge Audio Edge A przywraca muzykę do życia, wydobywając wcześniej niedostrzegalne detale. Proponuje pięknie zbalansowany dźwięk o głębi i czystości, które zachwycają w każdej nucie. Jego brzmienie zostało dobrane w wyniku testów odsłuchowych, dobierając każdy element z osobna, wybierając tylko te, które zmiotły inżynierów Cambridge Audio z foteli. Wynikiem tych poszukiwań jest bez porównania krótsza ścieżka sygnału, która pozwala muzyce oddychać i żyć.

Edge A to kwintesencja klasycznego brytyjskiego
dźwięku: nic nie zostało dodane i nic nie zostało odjęte.

Bluetooth wysokiej rozdzielczości

Połącz dowolne urządzenie z Bluetooth z Edge A, aby streamować za jego pomocą muzykę. Dzięki zastosowaniu kodeka aptX HD możemy odtwarzać pliki do 48 kHz i 24 bitów, dające nieprawdopodobną jakość dźwięku.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 1,54 MB).

 • moc wyjściowa: 100 W przy obciążeniu 8 Ω lub 200 W przy obciążeniu 4 Ω
 • pasmo przenoszenia: 3 Hz - 80 000 Hz (± 1 dB)
 • przesłuch międzykanałowy: poniżej -100 dB
 • USB Audio Class 2.0, obsługujące PCM do 384 kHz/32 bit i DSD do DSD256
 • Bluetooth 4.1 (Smart/BLE) kodeki A2DP/AVRCP obsługujące profile do aptX HD włącznie
 • zniekształcenia THD:
  • poniżej 0,002% dla 1 kHz przy pełnej mocy i 8 Ω
  • poniżej 0,02% dla 20 Hz - 20 000 Hz przy pełnej mocy i 8 Ω
 • stosunek sygnał/szum: powyżej 103 dB
 • wyjście słuchawkowe (rekomendowana impedancja
  słuchawek: 12 - 600 Ω)
 • maksymalny pobór mocy: 1000 W
 • pobór mocy w trybie czuwania: < 0,5 W
 • wymiary: 460x 150x 405 mm
 • ciężar: 24,4 kg

Więcej muzycznych detali

Firma Cambridge Audio to pionier w użyciu toroidalnych transformatorów zasilających we wzmacniaczach. W serii Edge poszła o krok dalej, stosując układ symetryczny z dwoma, nawiniętymi w przeciwnych kierunkach transformatorami. Dzięki takiej aranżacji likwidowane są zakłócenia elektromagnetyczne, a w rezultacie otrzymujemy bezbłędny dźwięk o wysokiej mocy.

Wyjątkowa moc bez zniekształceń

Użycie w serii Edge wzmacniacza pracującego w klasie A nie było możliwe, ze względu na niską efektywność tego typu technologii. Zamiast tego dodano bias do tradycyjnej klasy AB, zmniejszając tym samym zniekształcenia do absolutnego minimum. Ta unikalna konfiguracja generuje znacznie mniej ciepła i powoduje, że system jest znacznie bardziej efektywny.

Balans tonalny

Nawet płytka drukowana dla wzmacniacza Edge A jest wyjątkowa. Inżynierowie Cambridge Audio wyeliminowali ze ścieżki sygnałowej wszystkie kondensatory, zastępując je zaawansowanym układem DC. A półprzewodnikowy układ regulacji siły głosu to pewność, że balans między kanałami zostanie zachowany niezależnie od poziomu siły głosu.

System Edge zaprojektowano tak, aby perfekcyjnie się z sobą synchronizował. Połącz Edge A z głośnikami, a stworzysz system muzyczny inny niż wszystkie dookoła.

W opakowaniu znajdziemy: Edge A - wzmacniacz stereo, przewód zasilający o długości 1,5 m, pilot zdalnego sterowania, baterie AAA x3, antenę Bluetooth, przewód Edge Link oraz instrukcję obsługi.

Fragmenty recenzji

Magazyn Audio - Andrzej Kisiel

"Cambridge Audio Edge A oferuje emocje i detale, syntezę i analizę, a wszystko jest ze sobą harmonijnie powiązane. Różnice między źródłami, płytami, kolejnymi wydaniami i tłoczeniami (to dla miłośników analogu) słychać tutaj tak wyraźnie i dobitnie, że nie można chcieć niczego więcej." Czytaj całość...

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

"Trochę to zaskakujące, że dopiero po 50 latach Cambridge zdecydował się wypłynąć na naprawdę głębokie wody. Ale lepiej późno niż wcale, zwłaszcza jeśli oznacza to – jak w przypadku Edge A – brzmienie, przy którym można zatopić się w muzyce." Czytaj całość...

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl