POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
1390 zł

Cambridge Audio Edge NQ - sieciowy odtwarzacz audio

Kod produktu: 5485
Pełny opis produktu
Cena brutto: 18 888,00 zł 18888.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

NQ to rewolucyjny przedwzmacniacz w którym zmniejszono zniekształcenia otrzymując nieprawdopodobnie czysty sygnał. Edge NQ odtwarza muzykę z niebywałą głębią. Streamuj, słuchaj radia internetowego, podłączaj zewnętrzne urządzenia – wszystko w perfekcyjnej czystości.

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Cambridge Audio na Polskę i posiada pełną
24-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

NQ to rewolucyjny przedwzmacniacz w którym zmniejszono zniekształcenia otrzymując nieprawdopodobnie czysty sygnał. Edge NQ odtwarza muzykę z niebywałą głębią. Streamuj, słuchaj radia internetowego, podłączaj zewnętrzne urządzenia – wszystko w perfekcyjnej czystości.

Po prostu rób to, na co masz ochotę, a resztą zajmie się NQ!

"Głębia jest bardzo sugestywna, a pogłosy tworzą iluzję konkretnych pomieszczeń, zmieniających się wraz z kolejnymi nagraniami pochodzącymi z różnych płyt. Tego po prostu chce się słuchać!"

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

Wszystkie źródła

Edge NQ pozwala cieszyć się muzyką z dowolnego źródła. Sygnał można przesłać do niego przez wejście cyfrowe RCA, HDMI ARC (Audio Return Channel), USB, Airplay, Bluetooth aptX, Chromecast, a także ze Spotify Connect i radia internetowego.

Każdy utwór słuchany za pomocą Edge NQ zachowuje wierność
względem oryginału i odkrywa przed nami prawdziwy charakter muzyki.

Perfekcyjna detaliczność

Przedwzmacniacz został wyposażony w pełną paletę połączeń, w tym: S/PDIF, HDMI ARC (Audio Return Channel), USB, aby użytkownik był pewien, że odtworzy każdy rodzaj sygnału, począwszy od cyfrowego PCM do 32 bitów i 384 kHz, na DSD256 skończywszy. Edge NQ wydobędzie z nich nieprawdopodobny realizm, barwy, rytm i kontrolowany bas.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 1,91 MB).

 • USB Audio Class 2.0, obsługujące PCM do 384 kHz/32 bit i DSD do DSD256
 • USB dla nośników pamięci: 1x USB 2.0; prąd zasilania ograniczony do 1 A; obsługiwane systemy plików: FAT32/NTFS/HFS/HFS+
 • Bluetooth 4.1 (Smart/BLE) kodeki A2DP/AVRCP obsługujące profile: SBC, AAC, aptX i aptX HD
 • WiFi: IEEE 802.11 b/g lub n (2,4 GHz), kodowanie WEP, WPA, WPA2
 • Ethernet IEEE 802,3, 10 Base-T lub 100 base-T
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (± 0,1 dB)
 • przetwornik DAC - zniekształcenia THD: poniżej 0,0008 %
  (20 Hz - 20 kHz, 24 bity, wyjście 1 V)
 • stosunek sygnał/szum: powyżej 103 dB
 • maksymalny pobór mocy: 100 W
 • pobór mocy w trybie czuwania: < 0,5 W
 • wymiary: 460x 120x 405 mm
 • ciężar: 10,2 kg

Balans tonalny

Nawet płytka drukowana dla Edge NQ jest wyjątkowa. Inżynierowie Cambridge Audio wyeliminowali ze ścieżki sygnałowej wszystkie kondensatory, zastępując je zaawansowanym układem DC. A półprzewodnikowy układ regulacji siły głosu to pewność, że balans między kanałami zostanie zachowany niezależnie od poziomu siły głosu.

Wbudowany Chromecast i intuicyjna obsługa

Edge NQ odtwarza muzykę poprzez Chromecast. Wystarczy nacisnąć guzik aplikacji, aby rozpocząć streamowanie muzyki ze smartfonu, tabletu lub laptopa w wysokiej rozdzielczości 96 kHz/24 bit.

Najważniejszym elementem każdego współczesnego urządzenia jest łatwa obsługa. Edge NQ może być kontrolowany intuicyjnie poprzez zaprojektowaną w Cambridge Audio, niezwykle dopracowaną aplikację, działającą na systemach iOS i Android. Podczas pracy nad nią, inżynierowie firmy zwracali szczególną uwagę na łatwość obsługi - słuchanie muzyki ma być przecież przyjemnością... Rezultat - znakomity interfejs użytkownika i szybkość działania.

Program streamujacy muzykę

Edge NQ korzysta z najnowszej wersji, wielokrotnie nagradzanego modułu streamującego, StreamMagic. Został on zaprojektowany przez Cambridge Audio w Wielkiej Brytanii i wyposażony został w nowy, szybszy układ DSP, dzięki któremu odtworzymy pliki PCM do 192 kHz/24 bit oraz DSD128. Możliwość odtwarzania muzyki przez Airplay, Bluetooth aptX HD, a także Spotify Connect oraz obecność radia internetowego oznaczają, że możemy korzystać z nieskończonych zasobów muzycznych dostępnych w postaci plików – w sieci i na twardym dysku.

W opakowaniu znajdziemy: Edge NQ - sieciowy odtwarzacz audio, przewód zasilający o długości 1,5 m, pilot zdalnego sterowania, baterie AAA x3, antenę Bluetooth, przewód Edge Link oraz instrukcję obsługi.

Fragmenty recenzji

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

"Udał się ten jubileusz Cambridge'owi znakomicie. Zarówno integra, jak i zestaw dzielony są niezwykłe. Wyglądają dostojnie
i tak też brzmią, oferując przy tym wzorową funkcjonalność. Co dalej? Poproszę o odtwarzacz CD oraz kolumny z serii Edge!"
Czytaj całość...

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl