POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
11499 zł

Cambridge Audio Edge W - końcówka mocy

Kod produktu: 5487
Pełny opis produktu
Cena brutto: 16 666,00 zł 16666.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Edge W został zaprojektowany tak, aby grał głośno. Edge W to kwintesencja klasycznego brytyjskiego dźwięku: nic nie zostało dodane i nic nie zostało odjęte.

Kiedy podkręcisz gałkę siły głosu oczekuj jedynie dynamicznego i pełnego dźwięku, który odda całą muzykalność odtwarzanych przez Ciebie utworów.

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Cambridge Audio na Polskę i posiada pełną
24-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Edge W został zaprojektowany tak, aby grał głośno. Kiedy podkręcisz gałkę siły głosu oczekuj jedynie dynamicznego i pełnego dźwięku, który odda całą muzykalność odtwarzanych przez Ciebie utworów. Zaledwie 14 ręcznie dobranych elementów w torze dźwięku, oznacza, że Edge W ma najczystszą ścieżkę sygnału, jaka jest możliwa do osiągnięcia. Edge W to kwintesencja klasycznego brytyjskiego dźwięku: nic nie zostało dodane i nic nie zostało odjęte.

"Efekt jest, krótko mówiąc, hi-endowy: mamy tu dynamikę i nadzwyczajną rześkość plus zdecydowane akcenty, masę i energię, ale bez ociężałości i spowalniania rytmu."

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

Moc i subtelność

Przy całej swojej mocy Edge W jest zaskakująco detaliczny. Jego dźwięk jest świetnie zbalansowany pomiędzy muzykalnością i przejrzystością, które definiują każdy dźwięk. Wszystko sprowadza się do tego, jak zostały dobrane podzespoły elektroniczne – żaden z nich nie został wybrany ze względu na cenę, specyfikację, czy pomiary.

Inżynierowie Cambridge Audio z całkowitym zaangażowaniem przesłuchali najlepsze komponenty i wykreowali system, w którym brzmiały one najlepiej. Otrzymali w ten sposób wzmacniacz, który naprawdę przywraca oryginalne nagranie do życia.

Tylko 14 komponentów w torze!

Mimo że wygląd wzmacniacza Edge W jest absolutnie minimalistyczny, wewnątrz znajdziemy wyjątkowo zaawansowane techniki inżynieryjne. Aby zerwać barierę pomiędzy wykonawcą i odbiorcą zminimalizowano liczbę komponentów do absolutnego minimum.

Uzyskano dzięki temu wiarygodną reprodukcję wydarzenia muzycznego: trójwymiarową, detaliczną, o niebywałym skupieniu.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 1,27 MB).

 • moc wyjściowa: 100 W przy obciążeniu 8 Ω lub 200 W przy obciążeniu 4 Ω
 • pasmo przenoszenia: 3 Hz - 80 000 Hz (± 1 dB)
 • przesłuch międzykanałowy: poniżej -100 dB
 • zniekształcenia THD:
  • poniżej 0,002% dla 1 kHz przy pełnej mocy i 8 Ω
  • poniżej 0,02% dla 20 Hz - 20 000 Hz przy pełnej
   mocy i 8 Ω
 • maksymalny pobór mocy: 1000 W
 • pobór mocy w trybie czuwania: < 0,5 W
 • wymiary: 460x 150x 405 mm
 • ciężar: 23,6 kg

Moc bez ograniczeń

Użycie w serii Edge wzmacniacza pracującego w klasie A nie było możliwe, ze względu na niską efektywność tego typu technologii. Zamiast tego dodano bias do tradycyjnej klasy AB, zmniejszając tym samym zniekształcenia do absolutnego minimum. Ta unikalna konfiguracja generuje znacznie mniej ciepła i powoduje, że system jest znacznie bardziej efektywny.

Więcej muzycznych detali!

Firma Cambridge Audio to pionier w użyciu toroidalnych transformatorów zasilających we wzmacniaczach. W serii Edge poszła o krok dalej, stosując układ symetryczny z dwoma, nawiniętymi w przeciwnych kierunkach transformatorami. Dzięki takiej aranżacji likwidowane są zakłócenia elektromagnetyczne, a w rezultacie otrzymujemy bezbłędny dźwięk o wysokiej mocy.

W opakowaniu znajdziemy: Edge W - końcówka mocy, przewód zasilający o długości 1,5 m, przewód Edge Link oraz instrukcję obsługi.

Fragmenty recenzji

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

"Udał się ten jubileusz Cambridge'owi znakomicie. Zarówno integra, jak i zestaw dzielony są niezwykłe. Wyglądają dostojnie
i tak też brzmią, oferując przy tym wzorową funkcjonalność. Co dalej? Poproszę o odtwarzacz CD oraz kolumny z serii Edge!"
Czytaj całość...

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl