POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
19990 zł

Dali Fazon Mikro Vokal - kolumna centralna

Producent: Dali
Kod produktu: 4190
Pełny opis produktu
Cena brutto: 949,00 zł 949.00
Dostępność: magazyn logistyczny
Czas wysyłki: 1-2 dni
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Fazon Mikro Vokal bazuje na słynnym stożku z włókna drzewnego oraz module głośnika wysokotonowego w formie miękkiej kopułki. Jego ultra kompaktowa, lakierowana na wysoki połysk obudowa doskonale pasuje do każdego salonu. Fazon Mikro zapewnia prawdziwą jakość Hi-Fi pomimo bardzo niewielkich rozmiarów.

 • pasmo przenoszenia: 95-25 000 Hz
 • czułość (2,83 V/1 m): 84 dB
 • impedancja 6 Ω
 • zalecana moc wzmacniacza 30-120 W
 • konstrukcja zamknięta
 • w komplecie uchwyt ścienny

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Dali na Polskę i posiada 60-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Fazon Mikro Vokal bazuje na słynnym stożku z włókna drzewnego oraz module głośnika wysokotonowego w formie miękkiej kopułki. Jego ultra kompaktowa, lakierowana na wysoki połysk obudowa doskonale pasuje do każdego salonu. Dali Fazon Mikro zapewnia prawdziwą jakość Hi-Fi pomimo bardzo niewielkich rozmiarów.

Odlew aluminiowy

Płynne, organiczne linie odlewanych aluminiowych obudów połączone ze wzmocnioną integralnością strukturalną, zredukowanymi wibracjami i brakiem równoległych powierzchni. Wszystkie główne elementy w czystym, muzycznym tonie tych mistrzowskich kolumn.

Seria Fazon została zbudowana zgodnie z filozofią zakrzywionych kształtów, które eliminuje odbicia i fale stojące.

Najprawdziwsza technologia głośników Dali

Zbudowany wokół tradycyjnej, ultra lekkiej miękkiej kopułki głośnika wysokotonowego i znanego, niskostratnego głośnika basowego z membraną z włókna drzewnego, każdy głośnik serii Fazon jest mistrzem w reprodukcji dźwięku.

Każdy głośnik serii Fazon posiada inteligentne rozwiązanie zacisków, idealnie przygotowane
do scenariuszy użytkownika głośnika.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 1,92 MB).

 • pasmo przenoszenia +/- 3dB: 95-25 000 Hz
 • czułość (2,83 V/1 m): 84 dB
 • impedancja 6 Ω
 • maksymalne ciśnienie akustyczne SPL - 101 dB
 • zalecana moc wzmacniacza 30-120 W
 • częstotliwości podziału 2560 Hz
 • miękka kopułka wysokotonowa 1x 20 mm
 • przetworniki niskotonowe: 1x 4" z lekką membraną, z włókna drzewnego
 • konstrukcja zamknięta
 • wymiary z podstawą oraz grillem: 113x 196x 96 mm
 • ciężar: 1,5 kg (1 szt.)

W komplecie znajdziemy: kolumna Fazon Mikro Vokal, gumowe podkładki, uchwyt ścienny, ochraniacz uchwytu ściennego oraz instrukcję obsługi.

Akcesoria opcjonalne: biała maskownica, czarna maskownica, stojak podłogowy.

Umiejscowienie

Głośnik Fazon Mikro cechuje się szerokim zakresem dyspersji, co łączy go ze wszystkimi pozostałymi głośnikami Dali - ta technika była przez szereg lat doskonalona przez inżynierów akustycznych z Dali. Głośniki Dali nie powinny być zasadniczo zestawiane ze sobą, zamiast tego zachowując większy stopień swobody przy ich rozmieszczaniu i poszerzając tzw. idealny punkt odsłuchowy związany z miejscem słuchania muzyki.

Kluczowym aspektem w przypadku głośników Fazon Mikro Vokal jest elastyczność, ponieważ można je zamocować na ścianie, postawić na półce z książkami, w szafce lub za pomocą opcjonalnych statywów podłogowych. Głośniki są dostarczane wraz z wielofunkcyjnym wspornikiem, który może posłużyć do montażu naściennego głośników Fazon Mikro lub Mikro Vokal..

Głośnik Fazon Mikro Vokal zaprojektowano do ustawiania w pobliżu ściany nawet w przypadku jego mocowania na opcjonalnym statywie podłogowym. Pozwoliło to nie tylko na zminimalizowanie wizualnego oddziaływania głośnika na wygląd pomieszczenia, ale także poszerza wydajność niskotonową głośnika Fazon Mikro Vokal.

Dźwięk Hi-Fi z małej i eleganckiej konstrukcji!

Prawdziwy dźwięk Hi-Fi może pochodzić z małej i eleganckiej konstrukcji. Dzięki zaokrągleniom obudowy o wysokim połysku lakieru pokrywającego aluminiową konstrukcję, kompozytowej przegrodzie przedniej i eleganckiemu pokryciu dopasowanej maskownicy, ultra-kompaktowy Fazon Mikro doskonale wkomponowuje się w otoczenie każdego salonu.

Ten kompaktowy głośnik stworzono w oparciu o słynną konstrukcję przetworników Dali z membraną z pulpy drzewnej i modułem tweetera z miękką kopułką.

Przetwornik nisko-średniotonowy o średnicy 4" zapewnia dokładne, szczegółowe i dynamiczne odtwarzanie muzyki lub dźwięku filmowego, a niezwykle mocna konstrukcja obudowy zapewnia, że akustyczne oraz mechaniczne rezonanse prawie w ogóle nie występują. 28-milimetrowej średnicy ultra-lekka kopułka przetwornika wysokotonowego pozwala Fazon Mikro dostarczyć bogatych szczegółów pośrednich częstotliwości i rozszerzyć zakres wysokich częstotliwości daleko poza słyszalny zakres.

Zastosowany jako głośnik centralny w systemie surround 5.1, pracując w systemie stereo lub jako głośniki tylne współpracując z innymi modelami Fazon, głośniki Fazon Mikro zawsze zaskoczą i zachwycą słuchających muzykę lub oglądających filmy.

Fazon Mikro to prawdziwe Hi-Fi w bardzo niewielkiej obudowie!

Terminale typu Push Button

Łatwe w użyciu terminale głośnikowe pozwalają na szybkie dokonanie połączeń kablowych i zapewniają mocne i optymalne połączenie, które nie będzie się osłabiało z biegiem czasu.

Uchwyt ścienny

Pomysłowy uchwyt wielofunkcyjny umożliwia proste mocowanie na ścianie, zarówno głośnika Fazon Mikro jak i Fazon Vokal. Mocowanie blisko ściany nie tylko wygląda dobrze, ale również zwiększa jakość niskich tonów.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl