POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
2190 zł

Denon AVR-S660H - amplituner wielokanałowy

Producent: Denon
Kod produktu: 3071
Pełny opis produktu
Cena brutto: 2 299,00 zł 2299.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: 1-2 dni
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Denon AVR-S660H to 5.2 kanałowy amplituner AV 8K o mocy 135 W na kanał oferujący
obsługę formatów Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio i DTS Neo:6.
Jest w pełni zgodny z najnowszymi specyfikacjami HDMI, takimi jak rozdzielczość 8K/60 Hz,
4K/120 Hz oraz VRR, ALLM, HDR10+ i eARC.

 • wydajny 5.2 kanałowy wzmacniacz dysponujący mocą 135 W na każdy z nich
 • 6 wejść HDMI z pełnym wsparciem HDCP 2.3 (trzy wejścia HDMI 8K) i 1 wyjście HDMI 8K z obsługą eARC
 • obsługa formatów Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio oraz Dolby Surround i DTS Neo:6
 • zgodność z HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision i Dynamic HDR
 • platforma HEOS® Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multiroom
 • funkcje dedykowane graczom: Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) i Quick Frame Transport (QFT)
 • AirPlay 2, Bluetooth i dwusystemowe WiFi
 • asystenci głosowi Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri
 • bezprzewodowy streaming z najpopularniejszych serwisów muzycznych

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

AVR-S660H oferuje pięć kanałów o mocy 75 W przy obciążeniu 8 Ω

Ten wydajny i solidny amplituner zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny z dekodowaniem Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio dla treści o wysokiej rozdzielczości i bezstratnego odtwarzania ścieżek dźwiękowych. AVR-S660H oferuje najnowsze i zaawansowane specyfikacje HDMI, takie jak obsługę rozdzielczości obrazu 8K/60 Hz i 4K/120 Hz na trzech wejściach HDMI do 40 Gb/s, Dolby Vision™, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR i HLG, a także skalowanie do 8K oraz zgodność z HDCP 2.3 na wszystkich wejściach HDMI (6 wejść i 1 wyjście).

AVR-S660H wyposażony został również w platformę multiroom do bezprzewodowego streamingu muzyki HEOS® Built-in, która pozwala użytkownikom cieszyć się ulubionymi treściami w całym domu!

W pełni otaczający dźwięk z obsługą eARC

Ciesz się dźwiękiem Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio i DTS Neo:6. Skonfiguruj system surround 5.2 i słuchaj natywnych formatów audio, takich jak Dolby TrueHD lub DTS HD Master Audio z Blu-ray, serwisów streamingowych i telewizji lub odtwarzaj standardowe sygnały stereo zmiksowane przez Dolby Surround lub DTS Neo:6, aby cieszyć się filmami, grami i muzyka, która naprawdę Cię otacza.

Główne wyjście amplitunera AVR-S660H obsługuje eARC (enhanced Audio Return Channel), aby umożliwić transmisję nieskompresowanego i kodowanego obiektowo dźwięku bezpośrednio z aplikacji smart TV do amplitunera AV.

Najnowsze technologie zapewniające lepsze wrażenia filmowe

Dzięki AVR-S660H możesz cieszyć się rozrywką w wyjątkowej jakości dzięki najnowszym dostępnym technologiom i oglądać filmy z niezrównaną ostrością. Ciesz się filmami w 8K, korzystaj z możliwości skalowania do 8K/60 Hz, a także najnowszymi technologiami amplitunerów AV, takimi jak Dynamic HDR i Quick Media Switching (QMS), które eliminuje opóźnienia obrazu w filmach.

Aby uzyskać najlepszą dostępną jakość obrazu, AVR-S660H został wyposażony w zaawansowaną sekcję HDMI (6 wejść i 1 wyjście) z trzema wejściami 8K obsługującymi transmisję sygnału 8K/60 Hz i 4K/120 Hz z szybkością 40 Gb/s. Wszystkie wejścia HDMI obsługują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D, oraz BT.2020 zapewniając wyjątkową jakość obrazu. Ciesz się skalowaniem do 8K, a także przetwarzaniem HDCP 2.3, aby odtwarzać treści chronione przed kopiowaniem bez ograniczeń.

Denon AVR-S660H w skrócie:

 • wydajny 5.2 kanałowy wzmacniacz dysponujący mocą 135 W na każdy z nich
 • 6 wejść HDMI z pełnym wsparciem HDCP 2.3 (trzy wejścia HDMI 8K) i 1 wyjście HDMI 8K z obsługą eARC
 • obsługa formatów Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio oraz Dolby Surround i DTS Neo:6
 • zgodność z HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision i Dynamic HDR
 • platforma HEOS® Built-in do bezprzewodowego streamingu muzyki multiroom
 • funkcje dedykowane graczom: Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) i Quick Frame Transport (QFT)
 • AirPlay 2, Bluetooth i dwusystemowe WiFi
 • asystenci głosowi Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri
 • bezprzewodowy streaming z najpopularniejszych serwisów muzycznych

Dostępny tylko w kolorze czarnym (Black).

Wejście gramofonowe Phono MM

Dzięki wbudowanemu wejściu gramofonowemu Phono MM masz możliwość podłączenia gramofonu i odtwarzania płyt winylowych. Ciesz się swoją kolekcją vintage z dźwiękiem o wyjątkowej jakości.

Ogólna charakterystyka produktu:

Tutaj możesz zapoznać się
ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 2,46 MB).

 • 5.2-kanałowy sieciowy amplituner kina domowego
 • po 135 W na każdy kanał przy 6 Ω lub 75 W na kanał dla 8 Ω
 • dyskretny wzmacniacz mocy dla osiągnięcia mocnego i szczegółowego dźwięku
 • przyciski Quick Select do szybkiego strojenia dźwięku
 • wbudowany moduł WiFi obsługujący pasmo 2,4 GHz oraz 5 GHz
 • wbudowany dwukierunkowy Bluetooth
 • asystenci głosowi Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri
 • wbudowany bezprzewodowy system dźwięku multiroom HEOS® Built-in
 • dostęp do źródeł muzyki online - AirPlay 2, radio internetowe, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Music HD, sieciowe strumieniowanie audio
 • obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR
 • 6 wejść HDMI z pełnym wsparciem HDCP 2.3 (trzy wejścia HDMI 8K) i 1 wyjście HDMI 8K z obsługą eARC
 • wsparcie WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz
 • Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika -
  prosta instalacja, konfiguracja oraz obsługa
 • polskie menu
 • dostępny tylko w kolorze czarnym
 • wymiary: 434x 151x 339 mm
 • ciężar: 7,8 kg

Platforma multiroom HEOS® Built-in

Słuchaj ulubionej muzyki w dowolnym pomieszczeniu w domu bezprzewodowo dzięki platformie HEOS® Built-in. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia. Współpracuje również z Amazon Alexa i Apple Siri, aby zapewnić intuicyjną kontrolę głosową dla całej domowej rozrywki. Podłącz głośniki Denon HOME, aby uzyskać doskonały dźwięk w całym domu. HEOS obsługuje również Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL i wiele innych serwisów.

Dedykowane funkcje dla graczy

Graj w rozdzielczości 4K/120Hz, a także korzystaj z trybów Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) oraz Auto Low Latency Mode (ALLM) które zmniejszają lub całkowicie eliminują opóźnienia i rozrywanie klatek, zapewniając płynniejsze i bardziej szczegółowe wrażenia z gry.

Wszystkie nowe amplitunery Denon oferują funkcjonalność Roon Tested!

Wydobądź więcej ze swojej cyfrowej biblioteki muzycznej dzięki informacjom o ulubionych wykonawcach i utworach, które można przeszukiwać. Znajdź teksty, daty koncertów, zdjęcia, biografie, recenzje i nie tylko.

Łatwa konfiguracja i automatyczna zmiana nazwy HDMI

Dołączona skrócona instrukcja obsługi AVR-S660H zawiera proste, jasne informacje, jak zacząć korzystanie z amplitunera. Po podłączeniu telewizora do AVR-S660H przez HDMI, na ekranie pojawi się asystent konfiguracji Denon, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces konfiguracji. Z tyłu amplitunera znajduje się szereg oznaczonych kolorami terminali głośnikowych, co ułatwia organizowanie i podłączanie przewodów głośnikowych. AVR-S660H automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzenia źródłowego, ale możesz również zmienić nazwy ręcznie.

Denon - w sto lat od gramofonów do zaawansowanych systemów multiroom

Nikogo nie trzeba przekonywać, że rynek audio nie wyglądałby tak jak wygląda gdyby nie rozwiązania doskonalone przez inżynierów z Japonii. I nie mamy tu na myśli jedynie wzmacniaczy, odtwarzaczy czy gramofonów, ale również coraz lepszą technikę zapisu dźwięku. Zarówno w kraju kwitnącej wiśni, jak i każdym innym na świecie, jeśli zapytać o markę, która miała największy wpływ na branżę audio, to jednogłośnie usłyszysz - Denon.

Aktualnie marka kojarzona jest głównie z wysokiej jakości amplitunerów kina domowego, komponentami stereo, słuchawkami czy sundbarami. Jest to jednak tylko niewielka część długiej historii firmy. Od samego początku firma idealnie dopasowywała się do potrzeb klientów. Już pierwszy sprzęt, który pojawił się na rynku, spowodowany był dużym popytem, ale niewielką podażą. Od czego wszystko się zaczęło?

Gramofonowy boom zapoczątkował istnienie legendy

Z początkiem XX wieku amerykańskie gramofony robiły furorę na całym świecie. Japończycy także pokochali ten sprzęt. Ogromny popyt na tym rynku sprawił, że w 1910 roku, były handlarz i importer zachodnich urządzeń Frederick Whitney Horn założył wraz z kilkoma wspólnikami firmę Nippon Chikuonoki Shokai (Japan Recorders Corporation). Zajmującą się sprzedażą gramofonów i dystrybucją płyt. Już wcześniej Frederick prowadził fabrykę płyt, celem ustandaryzowania ich parametrów i dostarczania muzyki tak pożądanej w Japonii.

Nazwa Denon, pod jaką znamy markę dzisiaj narodziła się z połączenia członów Denki i Onkyo (elektryczność i dźwięk). Japońska marka jako pierwsza wprowadziła na rynek profesjonalne nagrywarki do płyt. Przez cały okres swojego działania Denon wiedzie prym w popularyzacji nowych technologii. Ale dopiero w 1971 roku poszerzono zakres działania firmy i wprowadzono na rynek wzmacniacze, gramofony, tunery radiowe oraz kolumny.

Luksusowy sprzęt z najlepszych komponentów

Analizując kilkadziesiąt lat historii firmy, daje się wyraźnie zauważyć jeden trend. Produkowane gramofony, wzmacniacze, amplitunery czy odtwarzacze płyt, ale także kolumny są produkowane w luksusowym wydaniu. Eleganckie metalowe bryły ze złotymi frontami i końcówkami, hi-endowe podzespoły - cały asortyment kierowany jest do zamożnego klienta, któremu zależy na jak najlepszych audiofilskich doznaniach.

Jednak to nie do końca prawda. Oczywiście, sprzęt jest najwyższych lotów, ale marka Denon nie koncentruje się wyłącznie na ekskluzywnych urządzeniach. Różnorodność aktualnie oferowanych modeli naprawdę robi wrażenie i każdy znajdzie coś dla siebie, również osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z muzyką. W ofercie można znaleźć takie urządzenia jak głośniki bezprzewodowe czy soundbary oraz najwyższej jakości słuchawki.

HiFi z prawdziwego zdarzenia, które potrafi zaskoczyć

Aktualnie Denon wspiera wszystkie nowe technologie włącznie z zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i DTS:X. Dla wszystkich szanujących się producentów audio zapewne jeszcze długi czas trzonem oferty będą komponenty stereo. Dla użytkowników z kolei takim must have jest wzmacniacz. I tu Denon bardzo pozytywnie zaskakuje, ponieważ najtańsze modele są w zasięgu ręki praktycznie każdego. Co więcej, jest to sprzęt z górnej półki, wykonany jak wszystkie modele z najwyższą starannością i wykorzystaniem najlepszej jakości komponentów.

W modelach bardziej zaawansowanych znajdziesz dosłownie wszystko, czego po kombajnie multimedialnym mógłbyś oczekiwać. Siedmiokanałowy wzmacniacz, obsługa dwóch pomieszczeń, obraz najwyższej jakości, obsługa bezstratnych formatów Dolby Atmos i DTS:X. Długo można wymieniać, ale z pewnością Denon do dziś potrafi zbudować hi-endowy sprzęt, który zaspokoi potrzeby nawet wymagającego audiofila. Godne uwagi jest, a także działa na plus firmy, że modele niższe wszystkich kategorii, są wykonane równie starannie jak te flagowe.

Jedno słowo dla wszystkich komponentów audio

Idealne. Tak zdecydowanie można powiedzieć o wszystkich urządzeniach, które japońska marka wypuściła na rynek. Nie tworzą mnóstwa różnych modeli, ale dopracowują do perfekcji aktualnie produkowane. Producent zdecydowanie poszedł w stronę jakości, a ilość modeli nie ma znaczenia. Jeśli szukasz pierwszego sprzętu audio, to zdecydowanie powinieneś wybrać japońskiego giganta w tej dziedzinie. Jeśli jesteś już długo praktykującym audiofilem lub też melomanem, to nie trzeba Cię do firmy przekonywać.

Sukces dzięki gramofonom, w hołdzie produkowanym do dziś

Gramofony jak większość nowinek technologicznych, nigdy nie wyszły z łask, a w obecnych czasach możemy wręcz zaobserwować ponowny boom na te urządzenia. Denon nigdy nie zaprzestał ich produkcji, a swoje amplitunery wyposaża w specjalne przedwzmacniacze do obsługi gramofonów. Jednak japońska firma nie przetrwałaby do dziś w tak znakomitej kondycji gdyby nie produkcja zaawansowanego sprzętu jak wzmacniacze, tunery, kolumny czy odtwarzacze wszelakich nośników. Denon zawsze podążał za trendami lub sam je wyznaczał. To, co jest pewne to, że japońska marka zawsze wsłuchiwała się w potrzeby klientów i nadal będzie nam dostarczała sprzęt najwyższej jakości, niezależnie od aktualnej mody czy poziomu technologii.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl