POLECAMY

img
Tylko u nas! Focal Aria 926 w białym kolorze! A może masz duże pomieszczenie i szukasz czegoś nieprzeciętnego? Pomyśl o Focal Kanta Nº2!
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
779 zł

Denon DA-10 - wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC USB

Producent: Denon
Kod produktu: 3045
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 495,00 zł 1495.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Przeznaczony dla audiofili i wymagających miłośników muzyki, DA-10 oferuje purystyczne podejście Denona do wzornictwa oraz realizacji konstrukcji. Po prostu podłącz go do swojego systemu HiFi i ciesz się zasobami cyfrowej muzyki w najlepszej jakości.

 • przetwarzanie Advanced AL32 Processing
 • konstrukcja DAC z zegarem głównym
 • konwerter C/A 192 kHz/32 bit używany wysokiej klasy odtwarzaczach Denon SACD
 • podwójny zegar 44,1 kHz i 48 kHz
 • układ Discrete Current Buffer dla wyjścia słuchawkowego
 • do 7 h pracy na akumulatorze

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 24-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Przeznaczony dla audiofili i wymagających miłośników muzyki, DA-10 oferuje purystyczne podejście Denona do wzornictwa
oraz realizacji konstrukcji. Urządzenie jest zamknięte w eleganckiej, aluminiowej obudowie z odlewanym aluminiowym pokrętłem,
a także wyposażone w pokrowiec zaprojektowany do przechowywania zarówno DA-10 jak i przenośnego urządzenia audio lub smartfona.

Posiada on wbudowane stworzone przez Denon technologie wraz z mistrzowską
konwersją cyfrowo-analogową oraz obsługą wysokiej rozdzielczości materiałów audio,
w tym 192 kHz/24 bit PCM i 2,8/5,6 MHz plików DSD.

Denon DA-10 przywraca do życia wszystkie szczegóły, mocne basy, całą radość słuchania. Jest to zauważalne nie tylko przy użyciu drogich słuchawek audiofilskich, ale także standardowych, a nawet zwyczajnych słuchawek dousznych. Dzięki temu zyskują one werwy, większej dawki finezji, grają głośniej i bardziej dynamicznie.

To wszystko oferuje DA-10. Ponadto może działać jako zewnętrzny DAC
współpracujący z analogowym systemem Hi-Fi!

Ogólna charakterystyka produktu:

 • przetwarzanie Advanced AL32 Processing
 • konstrukcja DAC z zegarem głównym
 • konwerter C/A 192 kHz/32 bit używany wysokiej klasy odtwarzaczach
  Denon SACD
 • podwójny zegar 44,1 kHz i 48 kHz
 • układ Discrete Current Buffer dla wyjścia słuchawkowego
 • wejście USB-A (dla iPod/iPhone/iPad)
 • wejście Micro-B (dla komputera PC)
 • wejście Micro-B wspiera pliki 192 kHz/24 bit i DSD
  (2,8 MHz/5,6 MHz)
 • wejście analogowe 3,5 mm
 • wyjście analogowe do podłączenia, do istniejącego
  systemu Hi-Fi jako zewnętrzny DAC
 • do 7 h pracy na akumulatorze
 • wymiary: 64x 139x 29 mm
 • ciężar: 0,24 kg

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 753 KB).

Po prostu podłącz go do swojego systemu HiFi i ciesz się zasobami cyfrowej
muzyki w najlepszej jakości

DA-10 oferuje mistrzowskiej klasy konwersję C/A używając do tego układu klasy referencyjnej - 192 kHz/32 bit Burr-Brown PCM-1795, zwykle używanego w audiofilskich odtwarzaczach dysków i wzmacniaczach cyfrowych. DAC potrafi dekodować pliki linearne PCM z częstotliwościami próbkowania od 32 kHz aż do 192 kHz przy 24 bitach. Jest także zgodny z plikami DSD (format dysków SACD).

Wewnątrz DA-10 znajdziecie najlepsze rozwiązania konstrukcyjne Denona, z oddzielnymi płytkami dla głównego układu audio i bloku zasilania, skonstruowane tak celem eliminacji interferencji pomiędzy układami. Podwójne zegary główne (22,6 i 24,6 MHz) optymalizują funkcjonowanie układów z konkretnymi częstotliwościami próbkowania (44,1; 88,2; 176,4 kHz i 32; 48; 96; 192 kHz), a kryształy zegara są umiejscowione w bezpośrednim sąsiedztwie układu DAC na płytce audio dla maksymalnego zmniejszenia zniekształceń.

Autorskie rozwiązania Denon - Advanced AL32 Processing

Technologia ta, znana z najlepszych odtwarzaczy dysków i cyfrowych komponentów audio Denon, przetwarza standardowe cyfrowe audio 16 bit na 32 bit, tym samym maksymalnie poprawiając niższe rejestry i detale wysokich częstotliwości, oferuje dynamiczne filtrowanie cyfrowe, optymalizację algorytmu cyfrowego filtra według określonej częstotliwości próbkowania odtwarzanego utworu.

DA-10 posiada wiele wejść, w tym standardowe USB dla iPoda, iPhona, i iPada i port micro USB do bezpośredniego podłączenia do komputerowego wyjścia USB audio. Port ten pracuje w trybie asynchronicznym wspierając zarówno audio wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bit, jak i DSD 2,8 MHz i 5,6 MHz dla najwyższej jakości. Do użytku z innymi przenośnymi odtwarzaczami, DA-10 wyposażony jest standardowy, analogowy kabel stereo 3,5 mm/3,5 mm z kątowymi końcówkami.

DA-10 oferuje wiele trybów wyjściowych. Jest dwupozycyjny przełącznik wzmocnienia dla słuchawek o niskiej i wysokiej impedancji, jak i przełącznik variable/fixed pozwalający na bezpośrednie połączenie do innych komponentów audio, jak domowy wzmacniacz stereo.

Zamknięty w eleganckiej obudowie wykończonej aluminium, DA-10 jest dostarczany wraz ze specjalnie zaprojektowanym pokrowcem chroniącym samo urządzenia jak i posiadającym miejsce na telefon - idealne rozwiązanie w podróży.

Łączy tym samym DAC i telefon w jedno poręczne urządzenie i jednocześnie skrywa wszystkie kable. Obsługa telefonu jest nadal możliwa dzięki elastycznemu, przeźroczystemu oknu.

Wyposażony w akumulator litowo-ionowy o wysokiej pojemności (3200 mAh) DA-10 oferuje do 7 godzin pracy we współpracy z iUrządzeniem i nawet do 24 godzin po podłączeniu przenośnego odtwarzacza przez analogowe wejście 3,5 mm. Denon DA-10 informuje użytkownika o poziomie naładowania akumulatora przy włączeniu, zaświecając kontrolkę ładowania LED w różnych kolorach.

Sound United jest działem firmy DEI Holdings, posiadającej rozbudowane portfolio nagradzanych produktów audio, która dostarcza urządzenia wiodących marek kina domowego oraz systemów audio do użytku domowego, dla klienta końcowego. Każda marka dostarcza szeroką gamę produktów audio, oferujących niestandardowy dźwięk wysokiej klasy, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników, na rynki średniej wielkości. W skład gamy produktowej wchodzą głośniki, soundbary, amplitunery AV, bezprzewodowe i multimedialne systemy muzyczne, głośniki Bluetooth®, wzmacniacze, gramofony i słuchawki.

Grupę Sound United tworzą marki dobrze znane entuzjastom dobrego audio na całym świecie: Denon®, Marantz®, Polk Audio, Definitive Technology, Polk BOOM, HEOS® by Denon, oraz Boston Acoustics®. Każda z tych firm dostarcza swoje unikalne podejście do wprowadzania kina czy też sali odsłuchowej do naszych domów. Niezależnie od tego, czy mówimy tu o legendarnym dziedzictwie firmy Denon, klasycznym brzmieniu Polk Audio, najwyższej jakości Definitive Technology, potężnemu i wiernemu brzmieniu Marantz, czy też o inspirujących do ciągłego ruchu Polk BOOM, bezprzewodowych rozwiązaniach multiroom HEOS lub niezwykle wydajnym Boston Acoustics - Sound United to brzmienie idealne dla Ciebie - tylko posłuchaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Sound United i jego markach, odwiedź www.soundunited.com.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl