POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
6999 zł

Denon DCD-600NE - odtwarzacz płyt CD

Producent: Denon
Kod produktu: 3009
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 499,00 zł 1 818,00 zł 1499.00
Najniższa cena sprzed 30 dni: 1818 Najniższa cena, po jakiej ten produkt był oferowany w ciągu ostatnich 30 dni przed rozpoczęciem tej oferty/sprzedaży.
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Ciesz się ulubionymi płytami CD dzięki odtwarzaczowi Denon DCD-600NE. Połączenie opatentowanej przez Denon technologii przetwarzania AL32 z innowacyjną strukturą obwodów zapewnia dokładne odtwarzanie nagrań i wierność oryginalnemu brzmieniu.

 • wszechstronna obsługa płyt w Twojej kolekcji audio: CD i CD-R/RW (MP3 i WMA)
 • tryb Pure Direct
 • przetwarzanie AL32 i precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/32 bit
 • zaawansowana inżynieria dźwięku dzięki starannie dobranym i rygorystycznie przetestowanym podzespołom HiFi
 • obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

DCD-600NE - zaprojektowany dla początkujących entuzjastów muzyki.

Ciesz się ulubionymi płytami CD dzięki odtwarzaczowi Denon DCD-600NE. Połączenie opatentowanej przez Denon technologii przetwarzania AL32 z innowacyjną strukturą obwodów zapewnia dokładne odtwarzanie nagrań i wierność oryginalnemu brzmieniu.

Odtwarzacz DCD-600NE dostarcza podłączonemu wzmacniaczowi jeszcze lepszą jakość sygnałów audio. Odporna na wibracje konstrukcja redukuje niepożądane rezonanse ruchomych elementów, gwarantując jakość dźwięku spełniającą rygorystyczne standardy Denon. Bazując na ponad 100-letnim doświadczeniu w tworzeniu komponentów audio, zaufaj marce Denon, że uzyskasz niesamowity dźwięk, który przekroczy Twoje oczekiwania.

DCD-600NE w skrócie:

 • wszechstronna obsługa płyt w Twojej kolekcji audio: CD i CD-R/RW (MP3 i WMA)
 • tryb Pure Direct
 • przetwarzanie AL32 i precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/32 bit
 • zaawansowana inżynieria dźwięku dzięki starannie dobranym i rygorystycznie przetestowanym podzespołom HiFi
 • obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

Odtwarzacz DCD-600NE został wyposażony w przetwarzanie AL32, opatentowaną przez firmę Denon technologię reprodukcji analogowych sygnałów.

Przetwarzanie AL32 wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, które dodają punkty, które powinny istnieć przed i po dużych ilościach danych, wygładzając ścieżkę sygnałową oraz przywracając informacje utracone podczas zapisu cyfrowego. W rezultacie odtwarzanie jest bardzo szczegółowe, wolne od zakłóceń, bogate w ekspresję w dolnym zakresie i pięknie wierne oryginalnemu brzmieniu. Słuchaj muzyki zgodnie z zamierzeniami artysty.

Dostępny w dwóch kolorach: czarnym (Black) lub Premium Silver.

Ogólna charakterystyka produktu:

Tutaj możesz zapoznać się
ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 555 KB).

 • odtwarzanie płyt CD oraz CD-R/RW (MP3 i WMA)
 • precyzyjny przetwornik D/A 192 kHz/32 bit dla niesamowitej poprawy jakości wrażeń odsłuchowych
 • tryb Pure Direct
 • wyjścia cyfrowe: optyczne Toslink
 • automatyczny tryb Stand-by i niski pobór mocy
  w tym trybie - 0,3 W
 • wymiary: 434x 107x 273 mm
 • ciężar: 4,0 kg

Tryb Pure Direct

Słuchaj muzyki w trybie Pure Direct na odtwarzaczu DCD-600NE.
Tryb Pure Direct dezaktywuje wyjście cyfrowe i wyświetlacz,
które w przeciwnym razie mogłyby zakłócać sygnał. To, co usłyszysz, to czystszy, bardziej szczegółowy i dokładniejszy dźwięk.

Odporna na wibracje konstrukcja zapewniająca nieskazitelny dźwięk

Odporna na wibracje konstrukcja redukuje negatywne zakłócenia ciężkich elementów konstrukcyjnych, dzięki czemu jakość dźwięku spełnia standardy jakości Denon. Transformator mocy został zamontowany bezpośrednio nad izolatorami, aby zapobiec niepożądanym drganiom. Dzięki umieszczeniu transformatora blisko stopy podporowej, wibracje otaczające obudowę są redukowane, co zapewnia nieskazitelny dźwięk. Ten projekt jest określany jako bezpośrednia mechaniczna konstrukcja uziemienia. Dzięki metalowemu wspornikowi łączącemu mechanizm CD i obudowę ze stopkami o wysokiej gęstości, niepożądany rezonans został jeszcze bardziej zredukowany, aby zapewnić nieskazitelną jakość dźwięku.

Zaawansowane obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

Sekcje obwodów w odtwarzaczu DCD-600NE zostały starannie zaprojektowane, aby ścieżki sygnału były możliwie jak najkrótsze. Dzięki warstwowym płytkom drukowanym i krótszym obwodom interferencja między obwodami oraz lewym i prawym kanałem została zmniejszona, a niekorzystny wpływ zewnętrzny na sygnał audio znacząco zminimalizowany. W rezultacie ścieżki obwodów w odtwarzaczu DCD-600NE zapewniają dźwięk, który jest czysty, wydajny i wierny oryginalnemu nagraniu.

Fragmenty recenzji

HiFi Choice - Arkadiusz Ogrodnik

"Wprawdzie DCD-600NE nie zachwyca możliwościami i wyposażeniem, zwłaszcza gdy porównamy ten CD z droższymi konstrukcjami z katalogu Denona, ale broni się brzmieniem, mającym w sobie wiele cech typowych dla firmowego stylu grania prezentowanego przez poszczególne urządzenia tego japońskiego producenta. Jest ładna barwa, przyjemna w odbiorze, pozbawiona agresji, ale i dynamika na poziomie jakiego można by oczekiwać po znacznie droższych konstrukcjach." Czytaj całość...

Denon - w sto lat od gramofonów do zaawansowanych systemów multiroom

Nikogo nie trzeba przekonywać, że rynek audio nie wyglądałby tak jak wygląda gdyby nie rozwiązania doskonalone przez inżynierów z Japonii. I nie mamy tu na myśli jedynie wzmacniaczy, odtwarzaczy czy gramofonów, ale również coraz lepszą technikę zapisu dźwięku. Zarówno w kraju kwitnącej wiśni, jak i każdym innym na świecie, jeśli zapytać o markę, która miała największy wpływ na branżę audio, to jednogłośnie usłyszysz - Denon.

Aktualnie marka kojarzona jest głównie z wysokiej jakości amplitunerów kina domowego, komponentami stereo, słuchawkami czy sundbarami. Jest to jednak tylko niewielka część długiej historii firmy. Od samego początku firma idealnie dopasowywała się do potrzeb klientów. Już pierwszy sprzęt, który pojawił się na rynku, spowodowany był dużym popytem, ale niewielką podażą. Od czego wszystko się zaczęło?

Gramofonowy boom zapoczątkował istnienie legendy

Z początkiem XX wieku amerykańskie gramofony robiły furorę na całym świecie. Japończycy także pokochali ten sprzęt. Ogromny popyt na tym rynku sprawił, że w 1910 roku, były handlarz i importer zachodnich urządzeń Frederick Whitney Horn założył wraz z kilkoma wspólnikami firmę Nippon Chikuonoki Shokai (Japan Recorders Corporation). Zajmującą się sprzedażą gramofonów i dystrybucją płyt. Już wcześniej Frederick prowadził fabrykę płyt, celem ustandaryzowania ich parametrów i dostarczania muzyki tak pożądanej w Japonii.

Nazwa Denon, pod jaką znamy markę dzisiaj narodziła się z połączenia członów Denki i Onkyo (elektryczność i dźwięk). Japońska marka jako pierwsza wprowadziła na rynek profesjonalne nagrywarki do płyt. Przez cały okres swojego działania Denon wiedzie prym w popularyzacji nowych technologii. Ale dopiero w 1971 roku poszerzono zakres działania firmy i wprowadzono na rynek wzmacniacze, gramofony, tunery radiowe oraz kolumny.

Luksusowy sprzęt z najlepszych komponentów

Analizując kilkadziesiąt lat historii firmy, daje się wyraźnie zauważyć jeden trend. Produkowane gramofony, wzmacniacze, amplitunery czy odtwarzacze płyt, ale także kolumny są produkowane w luksusowym wydaniu. Eleganckie metalowe bryły ze złotymi frontami i końcówkami, hi-endowe podzespoły - cały asortyment kierowany jest do zamożnego klienta, któremu zależy na jak najlepszych audiofilskich doznaniach.

Jednak to nie do końca prawda. Oczywiście, sprzęt jest najwyższych lotów, ale marka Denon nie koncentruje się wyłącznie na ekskluzywnych urządzeniach. Różnorodność aktualnie oferowanych modeli naprawdę robi wrażenie i każdy znajdzie coś dla siebie, również osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z muzyką. W ofercie można znaleźć takie urządzenia jak głośniki bezprzewodowe czy soundbary oraz najwyższej jakości słuchawki.

HiFi z prawdziwego zdarzenia, które potrafi zaskoczyć

Aktualnie Denon wspiera wszystkie nowe technologie włącznie z zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i DTS:X. Dla wszystkich szanujących się producentów audio zapewne jeszcze długi czas trzonem oferty będą komponenty stereo. Dla użytkowników z kolei takim must have jest wzmacniacz. I tu Denon bardzo pozytywnie zaskakuje, ponieważ najtańsze modele są w zasięgu ręki praktycznie każdego. Co więcej, jest to sprzęt z górnej półki, wykonany jak wszystkie modele z najwyższą starannością i wykorzystaniem najlepszej jakości komponentów.

W modelach bardziej zaawansowanych znajdziesz dosłownie wszystko, czego po kombajnie multimedialnym mógłbyś oczekiwać. Siedmiokanałowy wzmacniacz, obsługa dwóch pomieszczeń, obraz najwyższej jakości, obsługa bezstratnych formatów Dolby Atmos i DTS:X. Długo można wymieniać, ale z pewnością Denon do dziś potrafi zbudować hi-endowy sprzęt, który zaspokoi potrzeby nawet wymagającego audiofila. Godne uwagi jest, a także działa na plus firmy, że modele niższe wszystkich kategorii, są wykonane równie starannie jak te flagowe.

Jedno słowo dla wszystkich komponentów audio

Idealne. Tak zdecydowanie można powiedzieć o wszystkich urządzeniach, które japońska marka wypuściła na rynek. Nie tworzą mnóstwa różnych modeli, ale dopracowują do perfekcji aktualnie produkowane. Producent zdecydowanie poszedł w stronę jakości, a ilość modeli nie ma znaczenia. Jeśli szukasz pierwszego sprzętu audio, to zdecydowanie powinieneś wybrać japońskiego giganta w tej dziedzinie. Jeśli jesteś już długo praktykującym audiofilem lub też melomanem, to nie trzeba Cię do firmy przekonywać.

Sukces dzięki gramofonom, w hołdzie produkowanym do dziś

Gramofony jak większość nowinek technologicznych, nigdy nie wyszły z łask, a w obecnych czasach możemy wręcz zaobserwować ponowny boom na te urządzenia. Denon nigdy nie zaprzestał ich produkcji, a swoje amplitunery wyposaża w specjalne przedwzmacniacze do obsługi gramofonów. Jednak japońska firma nie przetrwałaby do dziś w tak znakomitej kondycji gdyby nie produkcja zaawansowanego sprzętu jak wzmacniacze, tunery, kolumny czy odtwarzacze wszelakich nośników. Denon zawsze podążał za trendami lub sam je wyznaczał. To, co jest pewne to, że japońska marka zawsze wsłuchiwała się w potrzeby klientów i nadal będzie nam dostarczała sprzęt najwyższej jakości, niezależnie od aktualnej mody czy poziomu technologii.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl