POLECAMY

img
Tylko u nas! Focal Aria 926 w białym kolorze! A może masz duże pomieszczenie i szukasz czegoś nieprzeciętnego? Pomyśl o Focal Kanta Nº2!
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
59 zł

Denon DCD-600NE - odtwarzacz płyt CD

Producent: Denon
Kod produktu: 3009
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 799,00 zł 1799.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Ciesz się ulubionymi płytami CD dzięki odtwarzaczowi Denon DCD-600NE. Połączenie opatentowanej przez Denon technologii przetwarzania AL32 z innowacyjną strukturą obwodów zapewnia dokładne odtwarzanie nagrań i wierność oryginalnemu brzmieniu.

 • wszechstronna obsługa płyt w Twojej kolekcji audio: CD i CD-R/RW (MP3 i WMA)
 • tryb Pure Direct
 • przetwarzanie AL32 i precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/32 bit
 • zaawansowana inżynieria dźwięku dzięki starannie dobranym i rygorystycznie przetestowanym podzespołom HiFi
 • obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

DCD-600NE - zaprojektowany dla początkujących entuzjastów muzyki.

Ciesz się ulubionymi płytami CD dzięki odtwarzaczowi Denon DCD-600NE. Połączenie opatentowanej przez Denon technologii przetwarzania AL32 z innowacyjną strukturą obwodów zapewnia dokładne odtwarzanie nagrań i wierność oryginalnemu brzmieniu.

Odtwarzacz DCD-600NE dostarcza podłączonemu wzmacniaczowi jeszcze lepszą jakość sygnałów audio. Odporna na wibracje konstrukcja redukuje niepożądane rezonanse ruchomych elementów, gwarantując jakość dźwięku spełniającą rygorystyczne standardy Denon. Bazując na ponad 100-letnim doświadczeniu w tworzeniu komponentów audio, zaufaj marce Denon, że uzyskasz niesamowity dźwięk, który przekroczy Twoje oczekiwania.

DCD-600NE w skrócie:

 • wszechstronna obsługa płyt w Twojej kolekcji audio: CD i CD-R/RW (MP3 i WMA)
 • tryb Pure Direct
 • przetwarzanie AL32 i precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/32 bit
 • zaawansowana inżynieria dźwięku dzięki starannie dobranym i rygorystycznie przetestowanym podzespołom HiFi
 • obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

Odtwarzacz DCD-600NE został wyposażony w przetwarzanie AL32, opatentowaną przez firmę Denon technologię reprodukcji analogowych sygnałów.

Przetwarzanie AL32 wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, które dodają punkty, które powinny istnieć przed i po dużych ilościach danych, wygładzając ścieżkę sygnałową oraz przywracając informacje utracone podczas zapisu cyfrowego. W rezultacie odtwarzanie jest bardzo szczegółowe, wolne od zakłóceń, bogate w ekspresję w dolnym zakresie i pięknie wierne oryginalnemu brzmieniu. Słuchaj muzyki zgodnie z zamierzeniami artysty.

Dostępny w dwóch kolorach: czarnym (Black) lub Premium Silver.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 555 KB).

 • odtwarzanie płyt CD oraz CD-R/RW (MP3 i WMA)
 • precyzyjny przetwornik D/A 192 kHz/32 bit dla niesamowitej poprawy jakości wrażeń odsłuchowych
 • tryb Pure Direct
 • wyjścia cyfrowe: optyczne Toslink
 • automatyczny tryb Stand-by i niski pobór mocy
  w tym trybie - 0,3 W
 • wymiary: 434x 107x 273 mm
 • ciężar: 4,0 kg

Tryb Pure Direct

Słuchaj muzyki w trybie Pure Direct na odtwarzaczu DCD-600NE.
Tryb Pure Direct dezaktywuje wyjście cyfrowe i wyświetlacz,
które w przeciwnym razie mogłyby zakłócać sygnał. To, co usłyszysz, to czystszy, bardziej szczegółowy i dokładniejszy dźwięk.

Odporna na wibracje konstrukcja zapewniająca nieskazitelny dźwięk

Odporna na wibracje konstrukcja redukuje negatywne zakłócenia ciężkich elementów konstrukcyjnych, dzięki czemu jakość dźwięku spełnia standardy jakości Denon. Transformator mocy został zamontowany bezpośrednio nad izolatorami, aby zapobiec niepożądanym drganiom. Dzięki umieszczeniu transformatora blisko stopy podporowej, wibracje otaczające obudowę są redukowane, co zapewnia nieskazitelny dźwięk. Ten projekt jest określany jako bezpośrednia mechaniczna konstrukcja uziemienia. Dzięki metalowemu wspornikowi łączącemu mechanizm CD i obudowę ze stopkami o wysokiej gęstości, niepożądany rezonans został jeszcze bardziej zredukowany, aby zapewnić nieskazitelną jakość dźwięku.

Zaawansowane obwody ze zminimalizowanymi ścieżkami sygnału

Sekcje obwodów w odtwarzaczu DCD-600NE zostały starannie zaprojektowane, aby ścieżki sygnału były możliwie jak najkrótsze. Dzięki warstwowym płytkom drukowanym i krótszym obwodom interferencja między obwodami oraz lewym i prawym kanałem została zmniejszona, a niekorzystny wpływ zewnętrzny na sygnał audio znacząco zminimalizowany. W rezultacie ścieżki obwodów w odtwarzaczu DCD-600NE zapewniają dźwięk, który jest czysty, wydajny i wierny oryginalnemu nagraniu.

Fragmenty recenzji

HiFi Choice - Arkadiusz Ogrodnik

"Wprawdzie DCD-600NE nie zachwyca możliwościami i wyposażeniem, zwłaszcza gdy porównamy ten CD z droższymi konstrukcjami z katalogu Denona, ale broni się brzmieniem, mającym w sobie wiele cech typowych dla firmowego stylu grania prezentowanego przez poszczególne urządzenia tego japońskiego producenta. Jest ładna barwa, przyjemna w odbiorze, pozbawiona agresji, ale i dynamika na poziomie jakiego można by oczekiwać po znacznie droższych konstrukcjach." Czytaj całość...

Sound United jest działem firmy DEI Holdings, posiadającej rozbudowane portfolio nagradzanych produktów audio, która dostarcza urządzenia wiodących marek kina domowego oraz systemów audio do użytku domowego, dla klienta końcowego. Każda marka dostarcza szeroką gamę produktów audio, oferujących niestandardowy dźwięk wysokiej klasy, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników, na rynki średniej wielkości. W skład gamy produktowej wchodzą głośniki, soundbary, amplitunery AV, bezprzewodowe i multimedialne systemy muzyczne, głośniki Bluetooth®, wzmacniacze, gramofony i słuchawki.

Grupę Sound United tworzą marki dobrze znane entuzjastom dobrego audio na całym świecie: Denon®, Marantz®, Polk Audio, Definitive Technology, Polk BOOM, HEOS® by Denon, oraz Boston Acoustics®. Każda z tych firm dostarcza swoje unikalne podejście do wprowadzania kina czy też sali odsłuchowej do naszych domów. Niezależnie od tego, czy mówimy tu o legendarnym dziedzictwie firmy Denon, klasycznym brzmieniu Polk Audio, najwyższej jakości Definitive Technology, potężnemu i wiernemu brzmieniu Marantz, czy też o inspirujących do ciągłego ruchu Polk BOOM, bezprzewodowych rozwiązaniach multiroom HEOS lub niezwykle wydajnym Boston Acoustics - Sound United to brzmienie idealne dla Ciebie - tylko posłuchaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Sound United i jego markach, odwiedź www.soundunited.com.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl