POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
795 zł

Denon HOME SOUND BAR 550 - system głośników soundbar

Producent: Denon
Kod produktu: 5996
Pełny opis produktu
Cena brutto: 2 299,00 zł 2299.00
Dostępność: magazyn logistyczny
Czas wysyłki: 1-2 dni
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Potężny dźwięk 3D kina domowego Denon zaprojektowany dla Twoich filmów. Pełna
zgodność z ekosystemem HEOS Built-in do streamingu dźwięku Hi-Res i odtwarzania muzyki
w całym domu.

EISA 2021-2022 dla Denon HOME SOUND BAR 550! "(...) zapewnia wysoką jakość dźwięku przy odtwarzaniu filmów i muzyki, jak też możliwość rozwoju do sytemu wielokanałowego 5.1 z opcją podłączenia bezprzewodowych głośników surround i subwoofera."

 • prosta konfiguracja i użytkowanie
 • Dolby Atmos oraz DTS:X i odtwarzanie dźwięku Hi-Res
 • streaming muzyki HEOS Built-in
 • obsługa Apple AirPlay 2
 • opcjonalne bezprzewodowe głośniki surround oraz subwoofer
 • bezprzewodowy dźwięk w całym domu

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Kompaktowy soundbar z dźwiękiem surround 3D

Potężny dźwięk 3D kina domowego Denon zaprojektowany dla Twoich filmów. Pełna zgodność z ekosystemem HEOS Built-in do streamingu dźwięku Hi-Res i odtwarzania muzyki w całym domu.

Denon HOME SOUND BAR 550 w skrócie:

 • prosta konfiguracja i użytkowanie
 • Dolby Atmos oraz DTS:X i odtwarzanie dźwięku Hi-Res
 • streaming muzyki HEOS Built-in
 • obsługa Apple AirPlay 2
 • opcjonalne bezprzewodowe głośniki surround oraz subwoofer
 • bezprzewodowy dźwięk w całym domu

Bezprzewodowy dźwięk surround z głośnikami Denon HOME

SOUND BAR 550 może być używany jako samodzielny soundbar lub rozszerzony o inne bezprzewodowe głośniki Denon Home,
w tym Denon HOME 150, 250 i 350, które można zaimplementować jako tylne głośniki efektowe surround. Słuchacze, którzy oczekują mocniejszego oraz głębszego basu, mogą dodać opcjonalny bezprzewodowy subwoofer DSW-1H, aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczne wrażenia kinowe.

Wszystkie modele Denon HOME, w tym SOUND BAR 550, zapewniają
bezproblemowy dostęp do muzycznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify,
Apple Music, Amazon Music HD, TIDAL i wielu innych, a także do plików
o wysokiej rozdzielczości przechowywanych w telefonach
lub w sieci za pośrednictwem Wi-Fi, AirPlay 2 oraz Bluetooth.

Tutaj możesz zapoznać się
ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 602 KB).

Ogólna charakterystyka produktu:

 • Dolby Atmos oraz DTS:X oraz odtwarzanie dźwięku Hi-Res
 • wejście HDMI oraz wyjście HDMI z eARC
 • obsługa treści 4K UHD Video
 • obsługa formatów wysokiej rozdzielczości, w tym DSD (2.8, 5.6 MHz), FLAC, WAV, ALAC (192 kHz/24 bit), MP3, WMA i AAC (przez USB lub sieć)
 • wejście USB dla urządzeń pamięci masowej
 • tryby DSP dla muzyki oraz filmów
 • dźwięk z telewizora można dystrybuować w całym ekosystemie HEOS
 • wbudowany moduł WiFi obsługujący pasmo 2,4 GHz oraz 5 GHz - zwiększona stabilność połączenia
 • możliwość ustawienia na półce lub montażu naściennego
 • wymiary: 650x 75x 120 mm
 • ciężar: 3,3 kg

Denon HOME SOUND BAR 550 został skonstruowany tak, aby zapewniać najlepszą
w swojej klasie jakość dźwięku!

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom akustycznym, profesjonalnie dostrojonemu cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i wysokiej jakości przetwornikom, soundbar oferuje wszystko, czego potrzebuje wymagający entuzjasta rozrywki domowej. Dekodowanie Dolby Atmos i DTS:X oraz zgodność z video 4K - SOUND BAR 550 gwarantuje realistyczne, kinowe wrażenia z dźwiękiem 3D.

Panel sterowania soundbara podświetla się automatycznie, gdy wykryje zbliżającą się rękę, umożliwiając łatwe sterowanie funkcjami takimi jak regulacja głośności, odtwarzanie/pauza, wyciszanie mikrofonów oraz możliwość pomijania lub ponownego odtwarzania utworów bez użycia aplikacji lub pilota. Ponadto, pilot i aplikacja HEOS oferują dostęp do trzech przycisków Quick Select. Dzięki funkcji Quick Select słuchacze mogą zapisać preferowane źródło z wybranym trybem dźwięku lub ulubione internetowe stacje radiowe, aby cieszyć się nimi w dowolnym momencie za jednym naciśnięciem przycisku.

Prosta konfiguracja i użytkowanie

Denon HOME SOUND BAR 550 jest łatwy w konfiguracji i można nim sterować za pomocą dołączonego pilota, większości pilotów telewizyjnych, aplikacji HEOS lub wbudowanego podświetlanego panelu sterowania. Dzięki łączności eARC (Enhanced Audio Return Channel) HOME SOUND BAR 550 zapewnia doskonałą jakość dźwięku za pośrednictwem pojedynczego połączenia HDMI z telewizorem.

Soundbar oferuje również zgodność z Apple AirPlay 2, aby móc łatwo strumieniować muzykę z urządzeń Apple. By umożliwić bezproblemową integrację z popularnymi ekosystemami inteligentnego domu, SOUND BAR 550 jest pierwszym soundbarem firmy Denon, który zawiera wbudowane sterowniki oprogramowania Control4, Crestron, URC, Elan i nie tylko.

Wiosną 2021 roku właściciele Denon HOME 550 i głośników bezprzewodowych HOME będą mogli aktywować sterowanie głosowe za pomocą Amazon Alexa.

Wszystkie produkty Denon HOME mają wbudowane mikrofony, które można włączyć poprzez aktualizację oprogramowania systemowego, i które umożliwiają obsługę funkcji Alexa. Jeśli użytkownik zdecyduje się włączyć Alexę i połączyć swoje konto, będzie mógł korzystać z Alexy na Denon HOME tak, jak na każdym innym urządzeniu obsługującym Alexa. Pozwoli to wygodnie i komfortowo dodać sterowanie głosowe do systemu kina domowego, dając użytkownikom możliwość wypowiadania poleceń głosowych w celu dostosowania takich funkcji, jak głośność soundbaru, wybór wejść oraz poziomy basu i wysokich tonów. Mikrofony nie zostaną włączone bez wyraźnej zgody użytkownika.

EISA 2021-2022 dla Denon HOME SOUND BAR 550!

W uzasadnieniu możemy przeczytać: "Z jednej strony to nowoczesny soundbar z Dolby Atmos i DTS:X, z drugiej - pełnowartościowy głośnik multiroom ekosystemu HEOS. Home Sound Bar 550 zapewnia wysoką jakość dźwięku przy odtwarzaniu filmów i muzyki, jak też możliwość rozwoju do sytemu wielokanałowego 5.1 z opcją podłączenia bezprzewodowych głośników surround i subwoofera. Przełącznik HDMI z przesyłem Dolby Vision należy do nowoczesnego wyposażenia sekcji wideo. Obsługa pilotem jest intuicyjna, ale możliwości aplikacji HEOS są znacznie większe - za jej pomocą można ściągać muzykę z serwisów, radia internetowego i własnej sieci. Amazon Alexa pozwala sterować głosem poprzez wbudowane mikrofony, chociaż do dyspozycji jest też wygodny panel dotykowy. Urządzenie robi doskonałe wrażenie swoim wzornictwem i wykonaniem."

Denon - w sto lat od gramofonów do zaawansowanych systemów multiroom

Nikogo nie trzeba przekonywać, że rynek audio nie wyglądałby tak jak wygląda gdyby nie rozwiązania doskonalone przez inżynierów z Japonii. I nie mamy tu na myśli jedynie wzmacniaczy, odtwarzaczy czy gramofonów, ale również coraz lepszą technikę zapisu dźwięku. Zarówno w kraju kwitnącej wiśni, jak i każdym innym na świecie, jeśli zapytać o markę, która miała największy wpływ na branżę audio, to jednogłośnie usłyszysz - Denon.

Aktualnie marka kojarzona jest głównie z wysokiej jakości amplitunerów kina domowego, komponentami stereo, słuchawkami czy sundbarami. Jest to jednak tylko niewielka część długiej historii firmy. Od samego początku firma idealnie dopasowywała się do potrzeb klientów. Już pierwszy sprzęt, który pojawił się na rynku, spowodowany był dużym popytem, ale niewielką podażą. Od czego wszystko się zaczęło?

Gramofonowy boom zapoczątkował istnienie legendy

Z początkiem XX wieku amerykańskie gramofony robiły furorę na całym świecie. Japończycy także pokochali ten sprzęt. Ogromny popyt na tym rynku sprawił, że w 1910 roku, były handlarz i importer zachodnich urządzeń Frederick Whitney Horn założył wraz z kilkoma wspólnikami firmę Nippon Chikuonoki Shokai (Japan Recorders Corporation). Zajmującą się sprzedażą gramofonów i dystrybucją płyt. Już wcześniej Frederick prowadził fabrykę płyt, celem ustandaryzowania ich parametrów i dostarczania muzyki tak pożądanej w Japonii.

Nazwa Denon, pod jaką znamy markę dzisiaj narodziła się z połączenia członów Denki i Onkyo (elektryczność i dźwięk). Japońska marka jako pierwsza wprowadziła na rynek profesjonalne nagrywarki do płyt. Przez cały okres swojego działania Denon wiedzie prym w popularyzacji nowych technologii. Ale dopiero w 1971 roku poszerzono zakres działania firmy i wprowadzono na rynek wzmacniacze, gramofony, tunery radiowe oraz kolumny.

Luksusowy sprzęt z najlepszych komponentów

Analizując kilkadziesiąt lat historii firmy, daje się wyraźnie zauważyć jeden trend. Produkowane gramofony, wzmacniacze, amplitunery czy odtwarzacze płyt, ale także kolumny są produkowane w luksusowym wydaniu. Eleganckie metalowe bryły ze złotymi frontami i końcówkami, hi-endowe podzespoły - cały asortyment kierowany jest do zamożnego klienta, któremu zależy na jak najlepszych audiofilskich doznaniach.

Jednak to nie do końca prawda. Oczywiście, sprzęt jest najwyższych lotów, ale marka Denon nie koncentruje się wyłącznie na ekskluzywnych urządzeniach. Różnorodność aktualnie oferowanych modeli naprawdę robi wrażenie i każdy znajdzie coś dla siebie, również osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z muzyką. W ofercie można znaleźć takie urządzenia jak głośniki bezprzewodowe czy soundbary oraz najwyższej jakości słuchawki.

HiFi z prawdziwego zdarzenia, które potrafi zaskoczyć

Aktualnie Denon wspiera wszystkie nowe technologie włącznie z zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i DTS:X. Dla wszystkich szanujących się producentów audio zapewne jeszcze długi czas trzonem oferty będą komponenty stereo. Dla użytkowników z kolei takim must have jest wzmacniacz. I tu Denon bardzo pozytywnie zaskakuje, ponieważ najtańsze modele są w zasięgu ręki praktycznie każdego. Co więcej, jest to sprzęt z górnej półki, wykonany jak wszystkie modele z najwyższą starannością i wykorzystaniem najlepszej jakości komponentów.

W modelach bardziej zaawansowanych znajdziesz dosłownie wszystko, czego po kombajnie multimedialnym mógłbyś oczekiwać. Siedmiokanałowy wzmacniacz, obsługa dwóch pomieszczeń, obraz najwyższej jakości, obsługa bezstratnych formatów Dolby Atmos i DTS:X. Długo można wymieniać, ale z pewnością Denon do dziś potrafi zbudować hi-endowy sprzęt, który zaspokoi potrzeby nawet wymagającego audiofila. Godne uwagi jest, a także działa na plus firmy, że modele niższe wszystkich kategorii, są wykonane równie starannie jak te flagowe.

Jedno słowo dla wszystkich komponentów audio

Idealne. Tak zdecydowanie można powiedzieć o wszystkich urządzeniach, które japońska marka wypuściła na rynek. Nie tworzą mnóstwa różnych modeli, ale dopracowują do perfekcji aktualnie produkowane. Producent zdecydowanie poszedł w stronę jakości, a ilość modeli nie ma znaczenia. Jeśli szukasz pierwszego sprzętu audio, to zdecydowanie powinieneś wybrać japońskiego giganta w tej dziedzinie. Jeśli jesteś już długo praktykującym audiofilem lub też melomanem, to nie trzeba Cię do firmy przekonywać.

Sukces dzięki gramofonom, w hołdzie produkowanym do dziś

Gramofony jak większość nowinek technologicznych, nigdy nie wyszły z łask, a w obecnych czasach możemy wręcz zaobserwować ponowny boom na te urządzenia. Denon nigdy nie zaprzestał ich produkcji, a swoje amplitunery wyposaża w specjalne przedwzmacniacze do obsługi gramofonów. Jednak japońska firma nie przetrwałaby do dziś w tak znakomitej kondycji gdyby nie produkcja zaawansowanego sprzętu jak wzmacniacze, tunery, kolumny czy odtwarzacze wszelakich nośników. Denon zawsze podążał za trendami lub sam je wyznaczał. To, co jest pewne to, że japońska marka zawsze wsłuchiwała się w potrzeby klientów i nadal będzie nam dostarczała sprzęt najwyższej jakości, niezależnie od aktualnej mody czy poziomu technologii.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl