POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
2799 zł

Denon PMA-600NE - wzmacniacz stereo

Producent: Denon
Kod produktu: 3008
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 999,00 zł 1999.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-600NE jest doskonałym wyborem dla początkujących entuzjastów muzyki, którzy chcą zbudować swój pierwszy system HiFi.

 • 2x 70 W mocy wyjściowej na kanał
 • wbudowany moduł Bluetooth
 • dwa wejścia optyczne do podłączenia telewizora lub innego urządzenia drogą cyfrową
 • zaawansowana inżynieria dźwięku dzięki starannie dobranym i rygorystycznie przetestowanym podzespołom HiFi
 • tryb analogowy zapewniający czyste odtwarzanie dźwięku
 • wbudowany wzmacniacz gramofonowy Phono MM
 • główny transformator z oddzielnymi uzwojeniami dla obwodów audio i sterowania

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

PMA-600NE - wzmacniacz zintegrowany o mocy 70 W na kanał z funkcjonalnością streamingu Bluetooth

Wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-600NE jest doskonałym wyborem dla początkujących entuzjastów muzyki, którzy chcą zbudować swój pierwszy system HiFi. PMA-600NE zapewnia najbardziej żywe i emocjonalne odtwarzanie dźwięku z płyt winylowych i formatów o wysokiej rozdzielczości oferując wejścia cyfrowe oraz wbudowany wzmacniacz gramofonowy Phono.

"Żywiołowy przekaz idzie w parze z subtelnie osłodzoną barwą typową dla urządzeń
Denona. Sporo dzieje się zarówno w paśmie niskich, jak i wysokich tonów. Z jednej strony
brzmienie jest solidnie dociążone ze strony basu, ale z drugiej, jest dźwięczne i lekkie
w górnych rejestrach."

HiFi Choice - Arkadiusz Ogrodnik

Słuchaj swojej ulubionej muzyki korzystając z wbudowanego modułu Bluetooth,
aby bezprzewodowo streamować niemal nieograniczoną liczbę utworów!

Od głębokiego basu po szczegółowe wysokie tony, ciesz się ulubioną zawartością audio w wysokiej rozdzielczości dzięki konwerterowi cyfrowo-analogowemu 192 kHz/24 bit. Przy 70 W (4 Ω, 1 kHz, THD: 0,7%) na kanał, wzmacniacz PMA-600NE zapewnia wystarczającą moc, aby zasilić kolumny w celu uzyskania optymalnej wydajności dźwięku.

Podłącz PMA-600NE do swoich ulubionych komponentów multimedialnych za pomocą dwóch wejść optycznych i jednego cyfrowego koaksjalnego. Model PMA-600NE wykorzystuje zaawansowaną sekcję wzmacniacza mocy Denon Advanced High Current (AHC) typu push-pull, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku, która doskonale równoważy wysoką moc z delikatnymi, muzycznymi detalami.

Denon PMA-600NE w skrócie:

 • 2x 70 W mocy wyjściowej na kanał
 • wbudowany moduł Bluetooth
 • dwa wejścia optyczne do podłączenia telewizora lub innego urządzenia drogą cyfrową
 • zaawansowana inżynieria dźwięku dzięki starannie dobranym i rygorystycznie przetestowanym podzespołom HiFi
 • tryb analogowy zapewniający czyste odtwarzanie dźwięku
 • wbudowany wzmacniacz gramofonowy Phono MM
 • przemyślana konstrukcja wzmacniacza z krótkimi ścieżkami sygnału
 • główny transformator z oddzielnymi uzwojeniami dla obwodów audio i sterowania

Dostępny w dwóch kolorach: czarnym (Black) lub Premium Silver.

Tutaj możesz zapoznać się
ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 1,06 MB).

Ogólna charakterystyka produktu:

 • po 70 W mocy na kanał przy obciążeniu 4 Ω
 • wbudowany moduł Bluetooth
 • autorskie tranzystory mocy Denon Advanced High Current
  (AHC) Single Push-Pull
 • precyzyjny konwerter cyfrowo-analogowy 192 kHz/24 bit
 • dwa optyczne oraz jedno koaksjalne cyfrowe wejście sygnału
 • tryb analogowy zapewniający czystą reprodukcję dźwięku
 • główny transformator mocy z oddzielnymi zwojami dla obwodów audio i obwodów sterujących
 • wysokiej klasy wzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM
 • pozłacane złącza
 • wymiary: 434x 121x 308 mm
 • ciężar: 6,8 kg

Starannie dobrane podzespoły konstrukcyjne

Bazując na ponad 100-letnim doświadczeniu w projektowaniu najwyższej jakości komponentów audio, zaufaj, że Twój produkt Denon został poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić pierwszorzędne, niezawodne wrażenia dźwiękowe. Ogólna estetyka, jakość dźwięku i integralność konstrukcyjna PMA-600NE i jego podzespołów HiFi zostały zbudowane z myślą o trwałości oraz niezawodności.

Transformator główny z indywidualnym uzwojeniem

Aby wyeliminować zakłócenia i zachować nieskazitelną jakość dźwięku, główny transformator mocy PMA-600NE wyposażony został w oddzielne uzwojenia dla obwodów audio i obwodów sterujących.

Łączność cyfrowa oraz obsługa Bluetooth

Przygotuj się na nowe doznania audio dzięki niemal nieograniczonym źródłom. Sparuj PMA-600NE z urządzeniem inteligentnym lub komputerem przez Bluetooth i słuchaj ulubionej muzyki bezprzewodowo. Podłącz telewizor, odtwarzacz multimedialny, komputer lub dowolne multimedialne źródło cyfrowe za pomocą optycznych i koaksjalnych wejść cyfrowych, aby uzyskać wyjątkową jakość dźwięku dzięki wbudowanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu.

Tryb analogowy pozwala PMA-600NE działać jako czysto analogowy wzmacniacz,
wyłączając wejścia cyfrowe oraz moduł Bluetooth podczas słuchania muzyki odtwarzanej
np. z gramofonu.

Włącz tryb analogowy, aby wyłączyć zasilanie sekcji cyfrowej i zatrzymać działanie wejścia cyfrowego i modułu Bluetooth, eliminując niekorzystny wpływ wysokich częstotliwości cyfrowych na sekcję analogową wzmacniacza PMA-600NE. Ciesz się ulubionymi źródłami analogowymi z nieskrępowaną klarownością i szczegółową reprodukcją muzyczną.

PMA-600NE wyposażony został we wzmacniacz gramofonowy MM, który umożliwia bezpośrednie odtwarzanie płyt winylowych. Ten korektor gramofonowy oferuje wysokie wzmocnienie i w przeciwieństwie do pętli w innych konstrukcjach płytek drukowanych, które powodują niekorzystny wpływ na jakość dźwięku, prosta, wydajna konstrukcja korektora gramofonowego PMA-600NE znacznie poprawia jakość dźwięku.

Fragmenty recenzji

HiFi Choice - Arkadiusz Ogrodnik

"Denon PMA-600NE należy uznać za świetną propozycję dla niezbyt zamożnych melomanów. Za stosunkowo nieduże
pieniądze otrzymujemy bowiem kawał solidnego sprzętu, za którym stoi renomowana marka z ponad stuletnią tradycją. Ten
wzmacniacz zintegrowany zapewnia brzmienie na wysokim poziomie względem swojej ceny. Dzięki umiejętnemu różnicowaniu
charakteru brzmienia muzyki pochodzącej z różnych źródeł cyfrowych jak i analogowych, jest w stanie zapewnić pełną paletę
doznań słuchaczom i tym samym wprowadzić ich w cudowny świat muzyki w jakości hi-fi." Czytaj całość...

Denon - w sto lat od gramofonów do zaawansowanych systemów multiroom

Nikogo nie trzeba przekonywać, że rynek audio nie wyglądałby tak jak wygląda gdyby nie rozwiązania doskonalone przez inżynierów z Japonii. I nie mamy tu na myśli jedynie wzmacniaczy, odtwarzaczy czy gramofonów, ale również coraz lepszą technikę zapisu dźwięku. Zarówno w kraju kwitnącej wiśni, jak i każdym innym na świecie, jeśli zapytać o markę, która miała największy wpływ na branżę audio, to jednogłośnie usłyszysz - Denon.

Aktualnie marka kojarzona jest głównie z wysokiej jakości amplitunerów kina domowego, komponentami stereo, słuchawkami czy sundbarami. Jest to jednak tylko niewielka część długiej historii firmy. Od samego początku firma idealnie dopasowywała się do potrzeb klientów. Już pierwszy sprzęt, który pojawił się na rynku, spowodowany był dużym popytem, ale niewielką podażą. Od czego wszystko się zaczęło?

Gramofonowy boom zapoczątkował istnienie legendy

Z początkiem XX wieku amerykańskie gramofony robiły furorę na całym świecie. Japończycy także pokochali ten sprzęt. Ogromny popyt na tym rynku sprawił, że w 1910 roku, były handlarz i importer zachodnich urządzeń Frederick Whitney Horn założył wraz z kilkoma wspólnikami firmę Nippon Chikuonoki Shokai (Japan Recorders Corporation). Zajmującą się sprzedażą gramofonów i dystrybucją płyt. Już wcześniej Frederick prowadził fabrykę płyt, celem ustandaryzowania ich parametrów i dostarczania muzyki tak pożądanej w Japonii.

Nazwa Denon, pod jaką znamy markę dzisiaj narodziła się z połączenia członów Denki i Onkyo (elektryczność i dźwięk). Japońska marka jako pierwsza wprowadziła na rynek profesjonalne nagrywarki do płyt. Przez cały okres swojego działania Denon wiedzie prym w popularyzacji nowych technologii. Ale dopiero w 1971 roku poszerzono zakres działania firmy i wprowadzono na rynek wzmacniacze, gramofony, tunery radiowe oraz kolumny.

Luksusowy sprzęt z najlepszych komponentów

Analizując kilkadziesiąt lat historii firmy, daje się wyraźnie zauważyć jeden trend. Produkowane gramofony, wzmacniacze, amplitunery czy odtwarzacze płyt, ale także kolumny są produkowane w luksusowym wydaniu. Eleganckie metalowe bryły ze złotymi frontami i końcówkami, hi-endowe podzespoły - cały asortyment kierowany jest do zamożnego klienta, któremu zależy na jak najlepszych audiofilskich doznaniach.

Jednak to nie do końca prawda. Oczywiście, sprzęt jest najwyższych lotów, ale marka Denon nie koncentruje się wyłącznie na ekskluzywnych urządzeniach. Różnorodność aktualnie oferowanych modeli naprawdę robi wrażenie i każdy znajdzie coś dla siebie, również osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z muzyką. W ofercie można znaleźć takie urządzenia jak głośniki bezprzewodowe czy soundbary oraz najwyższej jakości słuchawki.

HiFi z prawdziwego zdarzenia, które potrafi zaskoczyć

Aktualnie Denon wspiera wszystkie nowe technologie włącznie z zaawansowanym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i DTS:X. Dla wszystkich szanujących się producentów audio zapewne jeszcze długi czas trzonem oferty będą komponenty stereo. Dla użytkowników z kolei takim must have jest wzmacniacz. I tu Denon bardzo pozytywnie zaskakuje, ponieważ najtańsze modele są w zasięgu ręki praktycznie każdego. Co więcej, jest to sprzęt z górnej półki, wykonany jak wszystkie modele z najwyższą starannością i wykorzystaniem najlepszej jakości komponentów.

W modelach bardziej zaawansowanych znajdziesz dosłownie wszystko, czego po kombajnie multimedialnym mógłbyś oczekiwać. Siedmiokanałowy wzmacniacz, obsługa dwóch pomieszczeń, obraz najwyższej jakości, obsługa bezstratnych formatów Dolby Atmos i DTS:X. Długo można wymieniać, ale z pewnością Denon do dziś potrafi zbudować hi-endowy sprzęt, który zaspokoi potrzeby nawet wymagającego audiofila. Godne uwagi jest, a także działa na plus firmy, że modele niższe wszystkich kategorii, są wykonane równie starannie jak te flagowe.

Jedno słowo dla wszystkich komponentów audio

Idealne. Tak zdecydowanie można powiedzieć o wszystkich urządzeniach, które japońska marka wypuściła na rynek. Nie tworzą mnóstwa różnych modeli, ale dopracowują do perfekcji aktualnie produkowane. Producent zdecydowanie poszedł w stronę jakości, a ilość modeli nie ma znaczenia. Jeśli szukasz pierwszego sprzętu audio, to zdecydowanie powinieneś wybrać japońskiego giganta w tej dziedzinie. Jeśli jesteś już długo praktykującym audiofilem lub też melomanem, to nie trzeba Cię do firmy przekonywać.

Sukces dzięki gramofonom, w hołdzie produkowanym do dziś

Gramofony jak większość nowinek technologicznych, nigdy nie wyszły z łask, a w obecnych czasach możemy wręcz zaobserwować ponowny boom na te urządzenia. Denon nigdy nie zaprzestał ich produkcji, a swoje amplitunery wyposaża w specjalne przedwzmacniacze do obsługi gramofonów. Jednak japońska firma nie przetrwałaby do dziś w tak znakomitej kondycji gdyby nie produkcja zaawansowanego sprzętu jak wzmacniacze, tunery, kolumny czy odtwarzacze wszelakich nośników. Denon zawsze podążał za trendami lub sam je wyznaczał. To, co jest pewne to, że japońska marka zawsze wsłuchiwała się w potrzeby klientów i nadal będzie nam dostarczała sprzęt najwyższej jakości, niezależnie od aktualnej mody czy poziomu technologii.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl