POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
59 zł

iFi audio iDSD LE - wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC USB

Producent: iFi audio
Kod produktu: 5064
Pełny opis produktu
Cena brutto: 649,00 zł 649.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

iDSD Light Edition (LE) to najnowszy, podstawowej klasy przetwornik iFi Audio. Wersja LE od zwykłej różni się brakiem wyjścia S/PDIF oraz możliwości wyboru filtrów cyfrowych, wpiera ona za to materiały DSD128 oraz PCM 384.

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora iFi audio na Polskę i posiada 24-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

iDSD Light Edition (LE) to najnowszy, podstawowej klasy przetwornik iFi Audio. Wersja LE od zwykłej różni się brakiem wyjścia S/PDIF oraz możliwości wyboru filtrów cyfrowych, wpiera ona za to materiały DSD128 oraz PCM384. Ta przenośna bestia to urządzenie o niespotykanych w tej półce cenowej możliwościach, oferujące tak samo genialny dźwięk, co jego starszy brat.

Pod względem specyfikacji technicznej oraz jakości brzmienia iDSD LE zawstydza nie tylko inne podstawowej klasy przetworniki, ale także wiele droższych urządzeń.

iDSD Light Edition (LE) w skrócie:

 • serce w wysokiej rozdzielczości
 • iDSD LE potrafi odtwarzać materiały PCM i DSD bez konwersji, co oznacza brak utraty jakości sygnału - materiał
  jest "bit-perfect", czyli w najwyższej możliwej jakości
 • iDSD LE wspiera "gęste" formaty do 384 kHz, a także DSD128
 • Burr-Brown rządzi
 • iFi nie zastanawia się nad tym, który format audio
  jest najlepszy, lecz dba o to, by każdy z nich brzmiał najlepiej,
  jak to tylko możliwe

Ogólna charakterystyka produktu:

 • obsługiwane formaty:
  • PCM 44,1/48/88,2/96/176,4/192/384 kHz
  • DSD 2,8/3,1/5,6/6,2 MHz
  • DXD 353/384 MHz
 • asynchroniczne wejście USB 2.0 (32 bit/384 kHz)
 • wyjścia sygnału:
  • analog RCA
  • słuchawkowe - mini jack 3,5 mm
 • moc wyjściowa > 130 mW (16 Ω)
 • napięcie wyjściowe > 3,3 V (> 100 Ω)
 • impedancja wyjściowa < 1 Ω
 • zasilanie: akumulator litowo-polimerowy 1000 mAh
 • czas pracy na baterii - do 8 godzin
 • pobór mocy: < 1,5 W
 • wymiary: 106x 67x 28 mm
 • ciężar: 167 g

"Młodzi na coś takiego mówią chyba "ja pipam", a audiofile
po czterdziestce "ja pier....". Oczywiście żartuję, ale dobrze by było
jakoś zwięźle podsumować to, co iDSD LE potrafi, a chwilowo
nic bardziej treściwego, oddającego istotę rzeczy nie przychodzi
mi do głowy."

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

Układ przetwornika Burr-Brown został zaprojektowany przez japoński oddział Burr-Brown, bez współpracy z firmą Texas Instruments. Mimo że oficjalna premiera odbyła się już po połączeniu obu spółek, chipset gra "łabędzim śpiewem", tak bardzo charakterystycznym dla produktów Burr-Brown.

Analogowa kontrola głośności

iDSD LE chwali się analogową kontrolą głośności, co jest rozwiązaniem rzadko spotykanym nawet w dwu- czy trzykrotnie droższych urządzeniach. Płynna regulacja oznacza płynne, świetne jakościowo brzmienie. Pedantyczność w stosunku do nawet najmniejszych drobiazgów to dla iFi Audio norma.

Muzyka w biegu, która poprawia nastrój

Pojawienie się na rynku urządzeń z systemem iOS oraz Android zmieniło ich przeznaczenie z typowych telefonów do wysokiej jakości przenośnych źródeł dźwięku. Obecnie potrafią one natywnie odtwarzać i przekazywać dźwięk w wysokiej rozdzielczości. Jako że iDSD LE również jest do tego zdolny, stanowi on idealne połączenie, umożliwiając stworzenie zestawu Transport+DAC, oferującego niezrównanie brzmienie przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.

Poniżej widać zrzuty ekranu z iPhone’a z uruchomioną aplikacja Onkyo HF Player. Telefon był połączony z iDSD LE za pomocą przewodu Camera Connection Kit. Jak widać, odtwarzany jest każdy format plików wysokiej rozdzielczości, nawet DSD.

Dokładny zegar to brak jittera

Wyczucie czasu to w audio kluczowa sprawa. W przypadku iDSD LE poświęcono temu zagadnieniu niesamowitą uwagę, dzięki czemu sygnał transportowany jest z niezwykłą precyzją, co przekłada się na najwyższą jakość brzmienia.

Każdy produkt wysokiej klasy powinien być wyposażony w obwód cyfrowy oparty na zegarze z kryształów. Tyle tylko, że można stosować kryształy oraz kryształy takie, jak te z iDSD LE.

Te drugie, dostarczane przez AMR, spełniają normy wojskowe i ograniczają zakłócenia cyfrowe oraz jitter do wartości pomijalnych. Tego typu kryształy są stosowane w przemyśle telekomunikacyjnym, gdzie standardy są znacznie wyższe.

Tak jak inne produkty tej klasy, iDSD LE korzysta z rozwiązań, które ograniczają jitter. Dba o to technologia AMR Zero Jitter Lite, w której transfer danych jest od początku do końca asynchroniczny.

Wytrzymała bateria oraz świetne brzmienie

iDSD wyposażono w ogniwo litowo-polimerowe, które pozwala na odtwarzanie muzyki nawet przez 8 godzin.

Aby podłączyć smartfon czy tablet Apple’a, po prostu użyj przewodu Lightning-USB. W przypadku urządzeń z Androidem, aby cieszyć się dźwiękiem w cyfrowej jakości, skorzystaj z kabla USB on-the-Go.

Nawet w przypadku urządzeń domowych, możliwość działania na baterii powinna oznaczać wyższą jakość dźwięku niż w przypadku typowego zasilania przez USB. Dla iDSD LE mnogość zastosowań jest równie ważna, co jakość dźwięku.

Technologia DirectDrive, odpowiedzialna za czystość sygnału wyjściowego

Technologia DirectDrive sprawia, że brzmienie iDSD LE jest tak niepodkoloryzowane. W układzie wyjściowym nie zastosowano połączonych ze sobą kondensatorów, dzięki czemu sygnał transportowany jest bezpośrednio, co jest cechą unikalną przetworników iFi, zapewniającą niezwykle przezroczysty dźwięk.

Fragmenty recenzji

HiFi Choice - Marcin Gałuszka

"Te 650zł, na które wyceniono nano iDSD LE, może być Waszą najlepszą inwestycją związaną z tzw. "komputerowym/mobilnym audio". DAC-zek iFi powinien bez większych problemów wyciągnąć z każdych słuchawek ich najlepsze cechy, zawstydzając przy tym droższe urządzenia. Jeśli to nie będzie hit, to chyba skonsumuję własne obuwie!" Czytaj całość...

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl