POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
59 zł

Yamaha BD-S681 - odtwarzacz Blu-ray Disc™

Producent: Yamaha
Kod produktu: 3242
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 899,00 zł 1899.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Yamaha BD-S681 to model, który łączy pełną funkcjonalność najnowocześniejszego odtwarzacza płyt Blu-ray z możliwością uzyskania najwyższej jakości dźwięku podczas odtwarzania płyt CD.

 • możliwość odtwarzania płyt Blu-ray 3D™ i SACD
 • skalowanie obrazu do rozdzielczości 4K umożliwia korzystanie ze źródeł wysokiej rozdzielczości
 • wbudowana sieć Wi-Fi i Wireless Direct ułatwiają nawiązanie połączenia
 • zgodność z technologią Miracast™, która umożliwia obsługę różnych multimediów ze smartfonu lub tabletu
 • przetwornik C/A 192 kHz/32 bit
 • odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości FLAC, ALAC 192 kHz/24 bit i DSD 5.6 MHz
 • układ Pure Direct gwarantuje wysoką jakość odtwarzanego dźwięku

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Yamaha BD-S681 to model, który łączy pełną funkcjonalność najnowocześniejszego odtwarzacza płyt Blu-ray z możliwością uzyskania najwyższej jakości dźwięku podczas odtwarzania płyt CD.

Fanów kina domowego ucieszy z pewnością możliwość przeskalowania obrazów o niższej rozdzielczości do pełnego 4K, co przy jeszcze ograniczonej dostępności materiałów video 4K już teraz pozwala wykorzystać możliwości najnowocześniejszych telewizorów.

 • skalowanie obrazu do rozdzielczości 4K umożliwia korzystanie ze źródeł wysokiej rozdzielczości
 • możliwość odtwarzania płyt Blu-ray 3D™ i SACD
 • wbudowana sieć Wi-Fi i Wireless Direct ułatwiają nawiązanie połączenia
 • zgodność z technologią Miracast™, która umożliwia obsługę różnych multimediów ze smartfonu lub tabletu
 • przetwornik C/A 192 kHz/32 bit
 • odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości FLAC, ALAC 192 kHz/24 bit i DSD 5.6 MHz
 • układ Pure Direct gwarantuje wysoką jakość odtwarzanego dźwięku
 • specjalny tryb CD zwiększa precyzję odczytu danych audio
 • aplikacja zgodna z urządzeniami iPhone®/iPad® oraz telefonami i tabletami Android™

Bezpośrednia łączność bezprzewodowa i Miracast pozwalają cieszyć się różnymi mediami wprost ze smartfonu lub tabletu

Urządzenie odtwarza szeroką gamę nośników, płyty Blu-ray 3D™, DVD i SACD, a dzięki cyfrowemu portowi USB umożliwia również strumieniowanie multimediów m.in. z pamięci USB. Ponadto dostęp do różnorodnych materiałów audio/video zapisanych w smartfonie lub tablecie, i wyświetlanie ich na ekranie telewizora, ułatwia zgodność z Miracast™, a funkcjonalność urządzenia zwiększa obsługa Wi-Fi i Wireless Direct - drugie z rozwiązań umożliwia bezpośrednie połączenie bezprzewodowe bez konieczności podłączania się do domowej sieci Wi-Fi.

Dostępny w dwóch kolorach: czarny (Black) lub tytan (Titan).

Model BD-S681 spełni oczekiwania nie tylko fanów kina domowego, lecz także najbardziej wymagających miłośników dźwięku stereo. Odtwarzacz wykorzystuje zaawansowany przetwornik C/A 192 kHz/32 bit i kompatybilny jest z plikami wysokiej rozdzielczości FLAC, ALAC 192 kHz/24 bit i DSD 5.6 MHz.

Ponadto urządzenie może pracować w specjalnym trybie CD - po jego aktywowaniu prędkość obrotowa płyty podczas odtwarzania zostaje ograniczona, co zwiększa precyzję odczytu danych, i jednocześnie wyłącza niewykorzystywane układy, dzięki czemu dodatkowo eliminuje szumy. Kolejną korzyść przynosi
układ Pure Direct, który przesyła sygnał audio najkrótszą możliwą
drogą, m.in. z pominięciem obwodów korekcji dźwięku.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 4,72 MB).

 • obsługa wielu mediów i formatów treści:
  • płyty Blu-ray™, DVD, CD, SACD
  • BonusView™ i BD-Live™
  • USB
  • DLNA (DMP/DMR)
 • zgodność ze standardami:
  • MKV z H.264, MPEG PS, MPEG TS, MPEG-4, VOB, AVI, ASF, WMV, AVCHD (video)
  • MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, ALAC (audio), DSD
  • JPEG, GIF, PNG (zdjęcia)
 • pokaz slajdów JPEG wraz z dźwiękiem MP3
 • wyjście video HDMI zgodne z 1080p/24 Hz oraz 4K 2160p przy 24 Hz
 • automatyczna konfiguracja bezprzewodowa dzięki WPS (Wi-Fi Protected Setup)
 • sekwencja działań TV, amplitunera AV i prezentowanego odtwarzacza (HDMI CEC)
 • włączanie zasilania i rozpoczynanie odtwarzania po naciśnięciu jednego przycisku Scene w amplitunerze AV
  dzięki HDMI CEC
 • zużycie energii w trybie czuwania - poniżej 0,5 W (wył. sterowanie HDMI i stand-by through)
 • wymiary: 435x 86x 257 mm
 • ciężar: 2,7 kg

Wygodę użytkowania odtwarzacza zwiększa możliwość obsługi za pomocą darmowych aplikacji AV Controller i MusicCast Controller na urządzenia mobilne.

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl