POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
149 zł

Yamaha CD-S300 - odtwarzacz płyt CD

Producent: Yamaha
Kod produktu: 3682
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 149,00 zł 1149.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Yamaha CD-S300 to odtwarzacz oferujący wysoką jakość brzmienia, łatwość obsługi oraz zaawansowane funkcje takie jak tryb Pure Direct, Intelligent Digital Servo, zgodność z iPodem, odtwarzanie plików MP3 i WMA oraz wbudowane złącze USB.

Najważniejsze cechy Yamaha CD-S300:

 • tryb Pure Direct
 • niezwykle zaawansowana technologia układów i obwodów elektrycznych - krótka ścieżka sygnału
 • port USB znajdujący się na panelu przednim powala na podłączenie iPoda lub innego urządzenia
 • wysokiej jakości elementy
 • przetworniki C/A dla wysokiej jakości konwersji i niskich szumów
 • "pływający" mechanizm lasera
 • Intelligent Digital Servo

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Yamaha CD-S300 to odtwarzacz oferujący wysoką jakość brzmienia, łatwość obsługi oraz zaawansowane funkcje takie jak tryb Pure Direct, Intelligent Digital Servo, zgodność z iPodem, odtwarzanie plików MP3 i WMA oraz wbudowane złącze USB.

Zaprojektowany aby odtworzyć najwyższej jakości dźwięk!

Stosując szereg rozwiązań wykorzystanych uprzednio w komponentach serii S2000/S1000, ten odtwarzacz CD oferuje brzmienie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki.

Poza wysokiej jakości odtwarzaczem CD, oferuje również możliwość odtwarzania plików muzycznych zapisanych na iPodach, czy przenośnych pamięciach USB, poprzez bezpośrednie podłączenie tych urządzeń do gniazda USB na panelu przednim.

Wysoka jakość dźwięku:

 • tryb Pure Direct
 • niezwykle zaawansowana technologia układów i obwodów elektrycznych
 • krótka ścieżka sygnału
 • wysokiej jakości elementy
 • przetworniki C/A dla wysokiej jakości konwersji i niskich szumów
 • "pływający" mechanizm lasera
 • Intelligent Digital Servo

Dostępny w dwóch kolorach: czarny (Black) lub srebrny (Silver).

Zaawansowane funkcje:

 • zgodność z plikami MP3 i WMA
 • port USB znajdujący się na panelu przednim powala na podłączenie iPoda lub innego
  urządzenia
 • odtwarzanie płyt CD-R/RW
 • szereg wygodnych funkcji odtwarzania

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 328 KB).

 • stosunek sygnał/szum: 105 dB
 • zakres dynamiki: 96 dB
 • zniekształcenia harmoniczne 0,003 %
 • pasmo przenoszenia CD: 2 Hz - 20 kHz
 • obsługiwane płyty CD-DA, CD-R, CD-RW (formaty MP3, WMA)
 • wymiary 435x 86x 260 mm
 • ciężar 3,5 kg

Niezwykle zaawansowana technologia układów i obwodów elektrycznych

Technicy z firmy Yamaha poświęcili wiele czasu i wysiłku, aby zaprojektować ogólny wewnętrzny układ części oraz obwodów elektrycznych, które znacząco wpływają na jakość dźwięku. W rezultacie zasilanie, wyświetlacz i sekcja USB, a także cyfrowe i analogowe sekcje, są odizolowane, eliminując przy tym zakłócenia elektromagnetyczne zachodzące między nimi. Aby osiągnąć idealny balans wpływający na stabilną pracę urządzenia, mechanizm napędowy znajduje się w centrum urządzenia.

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl