POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
1099 zł

Yamaha CD-S303 - odtwarzacz płyt CD

Producent: Yamaha
Kod produktu: 6318
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 499,00 zł 1499.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

CD-S303 to najnowszy odtwarzacz płyt CD firmy Yamaha. Bazując na sukcesie poprzednika, oferuje wysoką jakość brzmienia, łatwość obsługi, a także liczne zaawansowane rozwiązania techniczne, jak np. tryb Pure Direct. Ponadto, urządzenie zapewnia możliwość odtwarzania plików zapisanych na pamięciach USB.

 • Pure Direct
 • niezwykle wyrafinowane obwody i układy z krótkimi ścieżkami sygnałowymi
 • wysokiej jakości komponenty
 • wydajny przetwornik C/A zapewniający znakomitą precyzję konwersji przy niskim poziomie szumów
 • inteligentne serwomechanizmy cyfrowe
 • pełna zgodność z MP3, WMA, LPCM, AAC, FLAC i płytami CD-R/RW
 • wygodne funkcje odtwarzania

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

CD-S303 to najnowszy odtwarzacz płyt CD firmy Yamaha. Bazując na sukcesie poprzednika, oferuje wysoką jakość brzmienia, łatwość obsługi oraz liczne zaawansowane rozwiązania techniczne, jak np. tryb Pure Direct. Ponadto, urządzenie zapewnia możliwość odtwarzania plików zapisanych na pamięciach USB, co jest zasługą znajdującego się na przednim panelu portu USB.

Odtwarzacz CD-S303 oferuje funkcję Pure Direct znaną także z wzmacniaczy i amplitunerów Yamaha

Zadaniem tego trybu jest maksymalne możliwe skrócenie ścieżki, którą pokonuje sygnał muzyczny. Przekłada się to na zminimalizowanie zniekształceń, zapewniając najczystszy możliwy dźwięk.

"W zbliżonej cenie dawno nie słyszałem tak czystego i swobodnego grania, również
w tutti. Nie ma także mowy o mocnej ekspozycji któregoś z zakresów. Może jedynie bas
został kosmetycznie, ale naprawdę lekko podkreślony."

HiFi i Muzyka - Maciej Stryjecki

Yamaha CD-S303 w skrócie:

 • Pure Direct
 • niezwykle wyrafinowane obwody i układy z krótkimi ścieżkami sygnałowymi
 • wysokiej jakości komponenty
 • wydajny przetwornik C/A zapewniający znakomitą precyzję konwersji przy niskim poziomie szumów
 • inteligentne serwomechanizmy cyfrowe
 • pełna zgodność z MP3, WMA, LPCM, AAC, FLAC i płytami CD-R/RW
 • wygodne funkcje odtwarzania

Niezwykle wyrafinowane obwody i układy z krótkimi ścieżkami sygnałowymi

Inżynierowie Yamaha poświęcili wiele czasu i wysiłku na zaprojektowanie poszczególnych komponentów, które mają niebagatelny wpływ na jakość dźwięku. Tym samym zasilacze dla napędu silnika, wyświetlacza oraz sekcji USB, cyfrowej i analogowej są oddzielnie izolowane, eliminując zakłócenia elektromagnetyczne pomiędzy nimi. Dodatkowo aby osiągnąć odpowiednią równowagę dla stabilnego działania, mechanizm napędowy umieszczono w centralnej części odtwarzacza.

Symetryczny wewnętrzny układ poszczególnych części i płytek drukowanych zaprojektowano tak, aby ścieżki sygnałowe na każdej płytce były jak najkrótsze. Ten celowy, niełatwy do osiągnięcia zabieg utrzymuje również krótkie ścieżki pomiędzy sekcjami, redukując ryzyko pogorszenia sygnału.

Doskonale dopasowane, wysokiej jakości komponenty

Każdy element odtwarzacza CD wpływa na jakość dźwięku, dlatego też Yamaha dopełniła wszelkich starań w odpowiednim dopasowaniu zastosowanych części i materiałów. Wysokiej klasy kondensator akustyczny, nowy niskoszumowy wzmacniacz operacyjny o wysokim wzmocnieniu oraz sięgnięcie po materiały tłumiące pod transformatorem i wokół przewodów sygnałowych to tylko kilka przykładów zaangażowania w dążeniu do doskonałej jakości dźwięku. Można śmiało powiedzieć, że wewnętrzne wyrafinowanie CD-S303 jest na poziomie, którego zazwyczaj można spodziewać się w znacznie droższych modelach.

Dostępny w dwóch kolorach: czarny (Black) lub srebrny (Silver).

Ogólna charakterystyka produktu:

Tutaj możesz zapoznać się
ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 281 KB).

 • obsługiwane płyty: CD, CD-R, CD-RW (formaty MP3 i WMA)
 • odtwarzane formaty plików: MP3, WMA, AAC i FLAC
 • pasmo przenoszenia CD: 2 Hz - 20 kHz
 • zniekształcenia harmoniczne THD: 0,003%
 • stosunek sygnał/szum: 105 dB
 • zakres dynamiki: powyżej 96 dB
 • wyjścia audio: cyfrowe - Optical, Coaxial oraz sygnał analogowy
  na złączach RCA
 • wymiary: 435x 86x 260 mm
 • ciężar: 3,5 kg

Wydajny przetwornik DAC i muzyka w wielu formatach

Wykorzystując wydajny przetwornik DAC pracujący z maksymalną rozdzielczością 192 kHz przy 24 bitach, wysokiej klasy system konwersji cyfrowo-analogowej może w pełni czerpać z zalet technologii cyfrowej udoskonalanej od wielu lat przez Yamaha. Przekłada się to na doskonałą precyzję, świetny stosunek sygnał/szum oraz szeroki zakres dynamiki.

Znajdujący się na przednim panelu port USB pozwala w łatwy sposób cieszyć się ulubionymi utworami w wysokiej jakości z cyfrowych plików muzycznych MP3, WMA, LPCM, AAC lub FLAC zapisanych w pamięci USB. Można również odtwarzać pliki nagrane na płytach CD-R/RW.

Inteligentne serwomechanizmy cyfrowe

Konwencjonalne układy serwomechanizmów śledzących nie są w stanie całkowicie wyeliminować błędów spowodowanych przez wadliwą płytę, kurz i inne uszkodzenia. Dlatego też system Yamaha do monitorowania sygnału bazuje na niezawodnym procesorze sygnałowym DSP (Digital Signal Processor), aby zapobiec wszelkim potencjalnym problemom.

Programowanie odtwarzania i czytelny wyświetlacz

Dla płyt CD w bardzo prosty sposób można zaprogramować kolejność, w jakiej odtwarzane mają być utwory. Równie proste jest resetowanie zapisanej kolejności, którego można dokonać za pomocą jednego kliknięcia.

Bezpośrednio na wyświetlaczu odtwarzacza CD-S303 wyświetlane są informacje o aktualnie odtwarzanej płycie CD, m.in. tytuł płyty i nagrania oraz nazwa wykonawcy.

Fragmenty recenzji

HiFi i Muzyka - Maciej Stryjecki

"W portfelu pustawo? Nie martwcie się, bo i tak wystarczy na znakomite budżetowe źródło. Yamahę CD-S303 z przekonaniem będę polecał znajomym. A myślałem, że dobre CD w przystępnej cenie to już wymarły gatunek." Czytaj całość...

"W zbliżonej cenie dawno nie słyszałem tak czystego i swobodnego grania, również
w tutti. Nie ma także mowy o mocnej ekspozycji któregoś z zakresów. Może jedynie bas
został kosmetycznie, ale naprawdę lekko podkreślony."

HiFi i Muzyka - Maciej Stryjecki

Pełny tekst recenzji możecie przeczytać w tym miejscu.

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl