POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
19990 zł

Yamaha ISX-80 Restio - zintegrowany system audio

Producent: Yamaha
Kod produktu: 4484
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 799,00 zł 1799.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Yamaha ISX-80 Restio to zintegrowany system audio, który uatrakcyjni wystrój każdego pomieszczenia i który wypełnia dowolną przestrzeń wysokiej jakości dźwiękiem. W smukłej obudowie kryją się najwyższej klasy komponenty, w tym dwa głośniki niskotonowe i dwa niezależne przetworniki wysokotonowe.

 • radio internetowe vTuner
 • serwisy strumieniowe: Spotify, Pandora, Sirius XM, Rhapsody, Napster, JUKE - dostępność serwisów
  strumieniowych zależy od regionu
 • funkcja klienta PC - DLNA ver. 1.5 (funkcja DMP/DMR)
 • nieograniczone możliwości rozrywki dzięki MusicCast
 • FM - amięć programatora: 6 stacji (30 przy użyciu MusicCast Controller)
 • Bluetooth® Ver. 2.1+EDR (A2DP, AVRCP)
 • złącze wejściowe: gniazdo mini jack 3,5 mm stereo
 • dodatkowe funkcje: alarm, drzemka, sen

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Yamaha ISX-80 Restio to zintegrowany system audio, który uatrakcyjni wystrój każdego pomieszczenia i który wypełnia dowolną przestrzeń wysokiej jakości dźwiękiem. W smukłej obudowie kryją się najwyższej klasy komponenty, w tym dwa głośniki niskotonowe i dwa niezależne przetworniki wysokotonowe.

ISX-80 to element rodziny Yamaha MusicCast - możemy więc przesyłać dźwięk między urządzeniami, nawet jeśli znajdują się one w innych pomieszczeniach domu.

Ten kompaktowy model obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości oraz doskonale sprawdza się zarówno w przypadku ustawienia na półce/blacie, jak i po zawieszeniu na ścianie. Wyjątkowych charakter ISX-80 podkreśla obsługa łączności bezprzewodowej Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi oraz zgodność z systemem MusicCast.

Dostępny w trzech kolorach: czarny (Black),
biały (White) lub fioletowy (Purple).

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 4,52 MB).

Ogólna charakterystyka produktu:

 • serwisy strumieniowe: Spotify, Pandora, Sirius XM,
  Rhapsody, Napster, JUKE (dostępność serwisów strumieniowych
  zależy od regionu)
 • radio internetowe vTuner
 • funkcja klienta PC - DLNA ver. 1.5 (funkcja DMP/DMR)
 • FM - amięć programatora: 6 stacji (30 przy użyciu MusicCast
  Controller)
 • Bluetooth® Ver. 2.1+EDR (A2DP, AVRCP)
 • złącze wejściowe: gniazdo mini jack 3,5 mm stereo
 • dodatkowe funkcje: alarm, drzemka, sen
 • wymiary: 302x 302x 65 mm
 • ciężar: 3,3 kg

Dzięki modelowi ISX-80 w każdej chwili można cieszyć się wyjątkowymi
doznaniami muzycznymi.

Już samo wzornictwo urządzenia przykuwa uwagę kunsztownie
zaprojektowaną ramką, stylowo wykończoną aluminiowymi elementami!

Frontowy panel systemu audio wykonany jest z metalowej siatki, pod którą projektanci ukryli zaawansowane podzespoły, w tym moduły łączności bezprzewodowej. Dzięki nim, i wsparciu systemu MusicCast, ISX-80 pozwala odtwarzać muzykę z urządzeń obsługujących Bluetooth lub AirPlay, m.in. smartfonu, tabletu, iUrządzeń, komputera, a także nagrania udostępnione w sieci domowej. Wszechstronność modelu zwiększa możliwość korzystania z internetowych serwisów muzycznych, m.in. Spotify, oraz wbudowany tuner FM.

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl