POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
21,9 zł

Yamaha MusicCast 20 | WX-021 - strefowy odtwarzacz

Producent: Yamaha
Kod produktu: 5311
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 199,00 zł 1199.00
Dostępność: brak
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

MusicCast 20 to jeden z najbardziej wszechstronnych głośników bezprzewodowych na rynku. Mnogość funkcji zastosowanych w tym urządzeniu sprawia, że może np. rano budzić Cię w sypialni dźwiękiem ulubionej stacji radiowej!

 • system multiroom MusicCast
 • możliwość wykorzystania w roli głośników efektowych w połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem -
  MusicCast Surround
 • możliwość bezprzewodowego parowania dwóch głośników w zestaw stereo - MusicCast Stereo (konieczne dwie jednostki)
 • wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie
 • wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay - bezprzewodowa muzyka ze smartfonu i tabletu
 • Bluetooth Output®
 • obsługa High-Res audio FLAC/WAV/AIFF: do 192 kHz/24 bit
 • budzik

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

MusicCast 20 to jeden z najbardziej wszechstronnych głośników bezprzewodowych na rynku. Mnogość funkcji zastosowanych w tym urządzeniu sprawia, że Yamaha MusicCast 20 może rano budzić Cię w sypialni dźwiękiem ulubionej stacji radiowej, w ciągu dnia towarzyszyć Ci jako mini zestaw stereo w Twoim domowym biurze, a wieczorem połączony bezprzewodowo z amplitunerem lub soundbarem odtwarzać efekty surround w kinie domowym.

Odtwarzacz dostępny jest w kolorach: czarny (Black) lub biały (White).

System multiroom MusicCast

System MusicCast Yamahy jest najbardziej zaawansowanym środowiskiem typu multiroom. Pozwala on za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi przesyłać dźwięk wysokiej jakości pomiędzy wszystkimi urządzeniami audio z rodziny MusicCast (a jest ich już kilkadziesiąt). Możemy zatem sprawić, aby muzyka towarzyszyła nam w całym naszym domu. Jeśli chcemy, komponenty MusicCast mogą oczywiście stać się niezależnymi urządzeniami – możemy wówczas słuchać innej muzyki na każdym z urządzeń. Oznacza to, że w kuchni można słuchać radia internetowego, w salonie ulubionej playlisty z serwisu strumieniowego, a głośnik w pokoju dziecięcym będzie odtwarzał piosenki dla maluchów. Wszystko w tym samym czasie! Sterowanie całym systemem umożliwia aplikacja MusicCast Controller dostępna na iOS oraz Androida.

Yamaha MusicCast 20 - najważniejsze cechy:

 • system multiroom MusicCast
 • możliwość wykorzystania w roli głośników efektowych w połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem -
  MusicCast Surround
 • możliwość bezprzewodowego parowania dwóch głośników w zestaw stereo - MusicCast Stereo (konieczne dwie jednostki)
 • wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie
 • wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay
 • Bluetooth Output®
 • obsługa plików Hi-Res audio FLAC/WAV/AIFF: do 192 kHz/24 bit
 • budzik

Głośnik Yamaha MusicCast 20, jak sama nazwa wskazuje,
jest elementem systemu multiroom MusicCast, dzięki czemu możesz
bezprzewodowo przesyłać dźwięk między urządzeniami, nawet jeśli
te znajdują się w różnych pomieszczeniach w domu.

Możesz z łatwością przesłać dźwięk np. z TV podłączonego w salonie
do soundbara Yamaha do głośnika MusicCast 20, który znajduje się
w sypialni.

Dwa głośniki MusicCast 20 możesz bezprzewodowo połączyć
w parę, tworząc sieciowy system stereo, w którym jeden z głośników
będzie odtwarzał lewy, a drugi prawy kanał. Taki zestaw świetnie
zastąpi Ci mini wieżę w sypialni czy też posłuży jako idealne towarzystwo
dla Twojego laptopa. Jeśli w takim zestawie zechcesz wzmocnić niskie
częstotliwości, możesz bezprzewodowo połączyć również subwoofer
MusicCast SUB 100.

Ogólna charakterystyka produktu:

 • warianty systemu MusicCast: surround (tylko podwójny)/stereo
 • wbudowane głośniki:
  • miękka kopułka wysokotonowa o średnicy 3 cm
  • niskotonowy 1x 9 cm
  • membrana pasywna 2x
 • maksymalna moc wyjściowa: 40 W - niskotonowy 25 W + wysokotonowy 15 W
 • wbudowany moduł WiFi obsługujący pasmo 2,4 GHz oraz 5 GHz -
  zwiększona stabilność połączenia
 • Bluetooth: Ver.4.2 z EDR/A2DP, AVRCP; kodeki audio SBC, AAC (tylko odbiór)
 • formaty obsługiwanych plików:
  • MP3/WMA/MPEG-4 AAC: do 48 kHz/16 bit
  • ALAC: do 96 kHz/24 bit
  • FLAC/WAV/AIFF: do 192 kHz/24 bit
 • budzik z funkcjami alarm i drzemka
 • zużycie energii: 10 W
 • zużycie energii w trybie czuwania: 1,9 W (włączony sieciowy tryb czuwania,
  włączony tryb czuwania Bluetooth) lub 0,3 W - wyłączony tryb czuwania
  sieciowy i Bluetooth
 • wymiary: 150x 186x 130 mm
 • ciężar: 2,2 kg

Chcesz wieczorem odprężyć się oglądając film w kinie domowym?

Zamiast prowadzić przewody głośnikowe na drugi koniec salonu zastosuj dwa głośniki MusicCast 20 jako tylne głośniki typu surround i ciesz się prawdziwymi efektami przestrzennymi - bezprzewodowo łącząc głośniki z Twoim amplitunerem lub soundbarem!

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl