POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
1099 zł

Yamaha MusicCast YSP-2700 - system głośników soundbar

Producent: Yamaha
Kod produktu: 4874
Pełny opis produktu
Cena brutto: 3 999,00 zł 3999.00
Dostępność: brak
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Yamaha MusicCast YSP-2700 to nie jest zwykły soundbar - to nowoczesny cyfrowy projektor dźwięku, który pozwala cieszyć się prawdziwymi efektami przestrzennymi w trakcie oglądania filmów oraz niezwykle naturalnym brzmieniem dźwięku stereo.

 • odtwarza niezwykle rzeczywiste brzmienie przestrzenne
 • ustawiona w rzędzie grupa 16 głośników dostarczających kierunkowe wiązki dźwięku 7.1
 • funkcja IntelliBeam, automatycznie dopasowująca optymalne pole dźwięku
 • bezprzewodowy aktywny subwoofer gwarantuje bogaty i punktowy bas
 • Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay - bezprzewodowa muzyka z Twojego smartfonu lub tabletu
 • najnowsze HDMI (3 wej./1 wyj.) z przepustowością 4K 50/60p, 3D i HDMI CEC
 • obsługa specyfikacji HDMI 2.0 z HDCP2.2
 • czytelne menu ekranowe

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Yamaha YSP-2700 - cyfrowy projektor dźwięku, który zapewnia niezwykle naturalne brzmienie wraz z wypełniającymi pokój potężnymi niskimi tonami.

Yamaha MusicCast YSP-2700 to nie jest zwykły soundbar - to nowoczesny cyfrowy projektor dźwięku, który pozwala cieszyć się prawdziwymi efektami przestrzennymi w trakcie oglądania filmów oraz niezwykle naturalnym brzmieniem dźwięku stereo.

MusicCast YSP-2700 wyposażony jest w bezprzewodowy subwoofer, który pozwala uzyskać potężne, mocne brzmienie efektów dźwiękowych i gwarantuje większą swobodę przy ustawianiu głośnika.

"Dźwięk w imponujący sposób (...) wypełnia pomieszczenie, tworzy nie tylko aurę wielokanałowej obfitości, ale też poprawnie pozycjonuje poszczególne dźwięki."

Magazyn Audio - Radosław Łabanowski

Telewizor, odtwarzacz Blu-ray lub konsolę możesz łatwo podłączyć za pomocą przewodu HDMI. Dodatkowo, będąc częścią systemu Yamaha MusicCast, urządzenie może stanowić element wielostrefowego nagłośnienia całego domu, bezprzewodowo!

Usłysz różnicę... i poczuj rzeczywistość.

 • odtwarza niezwykle rzeczywiste brzmienie przestrzenne
 • ustawiona w rzędzie grupa 16 głośników dostarczających kierunkowe
  wiązki dźwięku 7.1
 • funkcja IntelliBeam, automatycznie dopasowująca optymalne pole dźwięku
 • bardzo sztywna aluminiowa rama z aluminiowym panelem górnym
  zapewniają czyste i bogate brzmienie
 • bezprzewodowy aktywny subwoofer gwarantuje bogaty i punktowy bas
 • bezprzewodowe strumieniowanie wysokiej jakości dźwięku
  za pomocą Bluetooth
 • Wi-Fi, AirPlay - bezprzewodowa muzyka z Twojego
  smartfonu lub tabletu
 • aplikacja MusicCast Controller udostępnia szczegółowe ustawienia
  oraz zapewnia łatwą obsługę
 • najnowsze HDMI (3 wej./1 wyj.)
  z przepustowością 4K 50/60p, 3D i HDMI CEC
 • obsługa specyfikacji HDMI 2.0 z HDCP2.2
 • czytelne menu ekranowe

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 2,12 MB).

Swoją wyjątkowość w tworzeniu prawdziwego dźwięku
przestrzennego MusicCast YSP-2700 zawdzięcza niedoścignionej
technologii YSP Yamaha: urządzenie wykorzystuje 16 głośników,
za pomocą których tworzy wiązki dźwięku.

Wiązki te odbijając się od ścian i płaskich powierzchni tworzą rzeczywisty dźwięk przestrzenny, biorąc pod uwagę warunki akustyczne pomieszczenia. Te ostatnie mierzy się za pomoca dołączonego do urządzenia mikrofonu kalibracyjnego. Technologia Intellibeam wykona całą konfigurację ustawień za Ciebie, a po kilku minutach YSP-2700 będzie już gotowy do użytkowania i idealnie dopasowany do twoich domowych warunków tworząc prawdziwe, domowe kino.

Cyfrowy projektor dźwięku YSP-2700 wyróżnia się nie tylko wysoką jakością dźwięku!

Dzięki obsłudze systemu multi-room MusicCast model ten pozwala bezprzewodowo przesyłać dźwięk między domowymi urządzeniami audio z rodziny Yamaha MusicCast, a także do urządzeń innych producentów (o ile wyposażone są w łączność Bluetooth). Soundbar możesz również obsługiwać poprzez darmową, polskojęzyczną aplikację MusicCast Controller na systemy Android i iOS.

Na MusicCast YSP-2700 odtworzysz również muzykę z nowoczesnych źródeł,
np. smartfonu, tabletu lub komputera!

To zasługa wbudowanej łączności Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. Dzięki certyfikacji DLNA z łatwością odtworzysz na urządzeniu nagrania udostępnione w domowej sieci (np. z komputera czy serwera NAS) a dzięki wbudowanym serwisom strumieniowym np. Spotify uzyskasz dostęp do milionów utworów, tu i teraz.

Dodatkowo możesz korzystać z tysięcy stacji radiowych dzięki radiu internetowemu. Jeżeli użytkownik preferuje tradycyjny, przewodowy dostęp do źródeł dźwięku, może skorzystać z licznych wejść audio - optycznego, koncentrycznego i analogowego. Współpracę z urządzeniami audio-video umożliwiają złącza HDMI (3 wej./1 wyj.), obsługujące najnowszy format 4K i kodowanie HDCP2.2. Dzięki wielu trybom Cinema DSP możesz łatwo dopasować brzmienie soundbara do odtwarzanego materiału: filmu, muzyki stereo, koncertu i wielu innych. Urządzenie potrafi również dekodować formaty dźwięku HD Audio.

Dodatkowym atutem YSP-2700 jest możliwość zawieszenia soundbara na ścianie, jeśli właśnie tam znajduje się Twój telewizor.

Ogólna charakterystyka produktu:

 • maksymalna moc wyjściowa - 107 W:
  • 2 W x16 głośników wiązek
  • dynamiczny subwoofer 75 W
 • złącza:
  • (wejście) HDMI x3, cyfrowe optyczne, cyfrowe coaxial, analogowe RCA
  • (wyjście) HDMI, wyjście subwoofera
 • Bluetooth Ver. 2.1 + EDR (profil) A2DP, AVRCP; kodek audio: SBC, AAC
 • wymiary jednostki centralnej: 944x 51x 154 mm (bez podstawy i anteny)
 • ciężar jednostki centralnej: 4,0 kg
 • wymiary subwoofera: 295x 297x 307 mm
 • ciężar subwoofera: 9,1 kg

Fragmenty recenzji

Magazyn Audio - Radosław Łabanowski

"Przy materiałach muzycznych Yamaha YSP-2700 prezentuje dźwięk gładki, delikatnie przyciemniony, co jednak można wziąć za dobrą monetę - muzyka ze źródeł niższej jakości nie będzie "szorowała". Również bas pozostaje "w normie"; chociaż jego udziały są kwestią kalibracji, to w ramach firmowych ustawień nie będzie szalał, ale dawał wsparcie i wypełnienie." Czytaj całość...

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl