POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
1390 zł

Yamaha NS-777 - kolumny podłogowe

Producent: Yamaha
Kod produktu: 2780
Pełny opis produktu
Cena brutto: 2 149,00 zł 2149.00
Dostępność: magazyn logistyczny
Czas wysyłki: 1-2 dni
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

NS-555 to trójdrożne kolumny podłogowe z serii EF (Elliptical Form). Seria głośników
EF posiada charakterystyczny kształt w formie elipsy z wysoko połyskliwym wykończeniem
z lakieru fortepianowego co zapewnia sztywną oraz solidną konstrukcję minimalizującą
zniekształcenia brzmienia.

 • pasmo przenoszenia: 30-35 000 Hz
 • impedancja 6 Ω
 • typ zwrotnicy: 2-drożna - częstotliwości podziału 1000/4000 Hz
 • konstrukcja typu bass-reflex

Cena dotyczy 1 sztuki. Kolumny sprzedawane są tylko w parach (po dwie sztuki).
Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

NS-777 to trójdrożne kolumny podłogowe z serii EF (Elliptical Form). Seria głośników EF posiada charakterystyczny kształt w formie elipsy z wysoko połyskliwym wykończeniem z lakieru fortepianowego co zapewnia sztywną oraz solidną konstrukcję minimalizującą zniekształcenia brzmienia.

Wewnętrzne okablowanie Monster Cable™!

Dostępne tylko w kolorze czarnym lakierowanym
na wysoki połysk.

Głośnik wysokotonowy wyposażony jest w róg Waveguide,
który stanowi innowacyjne rozwiązanie kształtujące i kierujące pola
dźwięku. Dodatkowym atutem jest wykończenie kolumn.
Pomalowane są one lakierem fortepianowym dzięki czemu
wygląd ich jest bardzo elegancki i wyrafinowany.

Dołączone do kolumn standy zapewnią stabilność ustawionych
na podłodze głośników jednocześnie minimalizując wibracje.
Podstawki stanowią również elegancki dodatek, a także stylowe
wykończenie dla kolumn.

Ogólna charakterystyka produktu:

 • system trójdrożny bass-reflex
 • pasmo przenoszenia: 30-35 000 Hz
 • skuteczność (dB - 2,8V/1m): 89 dB
 • impedancja: 6 Ω
 • minimalna moc wejściowa: 100 W
 • maksymalna moc wejściowa: 250 W
 • częstotliwość podziału: 1000/4000 Hz
 • średnica głośnika wysokotonowego: 25 mm (Waveguide Horn)
 • średnica głośnika średniotonowego: 130 mm (Waveguide Horn)
 • średnica głośnika niskotonowego: 2x 200 mm (PMD Cone)
 • wymiary: 1100x 276x 390 mm
 • ciężar: 24,4 kg (1 szt.)

NS-777: ogromna moc dla ekscytującej jakości
dźwięku!

 • Róg Waveguide. Kina w przeciwieństwie do mieszkań,
  wykorzystują na ścianach i sufitach dźwiękochłonne materiały.
  Powoduje to, że dźwięk docierający do ucha jest dźwiękiem
  fal wytwarzanych przez głośniki, a nie odbijającego się dźwięku od ścian.
  Yamaha stworzyła Róg Waveguide, który w dużym stopniu ogranicza
  odbicia od ścian i zwiększa udział fal dźwiękowych, które trafiają
  bezpośrednio do uszy słuchającego. Wynikiem tego jest jasny,
  precyzyjny dźwięk oraz poczucie kierunku i lokalizacji brzmienia.
 • Wewnętrzne okablowanie Monster Cable. Yamaha zapewnia optymalną jakość dźwięku poprzez wewnętrzne
  okablowanie wybranych układów z wykorzystaniem przewodów Monster Cable™. Dzięki temu otrzymujemy czysty i wyraźny sygnał od zwrotnicy do głośników.
 • Połączenie Bi-Wiring. Aby utrzymać czystość sygnału, Yamaha zapewniła możliwość bi-wiringu dla głośników NS-777. Istnieją oddzielne + / - terminale dla głośnika niskotonowego oraz innych głośników. Separacja ta redukuje zniekształcenia co wpływa na lepszą jakość dźwięku.
 • Ekranowanie magnetyczne. Głośniki są ekranowane magnetycznie, dzięki czemu można je umieścić w pobliżu ekranu telewizora lub monitora, bez pogorszenia obrazu przez pole magnetyczne wytwarzane przez te urządzenia.

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl