POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
299 zł

Dali Fazon Mikro - kolumny ścienne

Producent: Dali
Kod produktu: 4189
Pełny opis produktu
Cena brutto: 949,00 zł 949.00
Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: natychmiast
Wysyłka już od:
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Dali Fazon Mikro bazuje na słynnym stożku z włókna drzewnego oraz module głośnika wysokotonowego w formie miękkiej kopułki. Jego ultra kompaktowa, lakierowana na wysoki połysk obudowa doskonale pasuje do każdego salonu. Fazon Mikro zapewnia prawdziwą jakość Hi-Fi pomimo bardzo niewielkich rozmiarów.

 • pasmo przenoszenia: 95-25 000 Hz
 • czułość (2,83 V/1 m): 84 dB
 • impedancja 6 Ω
 • zalecana moc wzmacniacza 30-120 W
 • konstrukcja zamknięta
 • w komplecie uchwyt ścienny

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Dali na Polskę i posiada 60-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Dali Fazon Mikro bazuje na słynnym stożku z włókna drzewnego oraz module głośnika wysokotonowego w formie miękkiej kopułki. Jego ultra kompaktowa, lakierowana na wysoki połysk obudowa doskonale pasuje do każdego salonu. Dali Fazon Mikro zapewnia prawdziwą jakość Hi-Fi pomimo bardzo niewielkich rozmiarów.

Odlew aluminiowy

Płynne, organiczne linie odlewanych aluminiowych obudów połączone ze wzmocnioną integralnością strukturalną, zredukowanymi wibracjami i brakiem równoległych powierzchni. Wszystkie główne elementy w czystym, muzycznym tonie tych mistrzowskich kolumn.

Seria Fazon została zbudowana zgodnie z filozofią zakrzywionych
kształtów, które eliminuje odbicia i fale stojące.

Najprawdziwsza technologia głośników Dali

Zbudowany wokół tradycyjnej, ultra lekkiej miękkiej kopułki
głośnika wysokotonowego i znanego, niskostratnego głośnika
basowego z membraną z włókna drzewnego, każdy głośnik
serii Fazon jest mistrzem w reprodukcji dźwięku.

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 1,92 MB).

Ogólna charakterystyka produktu:

 • pasmo przenoszenia: 95-25 000 Hz
 • czułość (2,83 V/1 m): 84 dB
 • impedancja 6 Ω
 • maksymalne ciśnienie akustyczne SPL - 101 dB
 • zalecana moc wzmacniacza 30-120 W
 • częstotliwości podziału 2560 Hz
 • miękka kopułka wysokotonowa 1x 20 mm
 • przetworniki niskotonowe: 1x 4" z lekką membraną,
  z włókna drzewnego
 • konstrukcja zamknięta
 • wymiary z podstawą oraz grillem: 196x 113x 96 mm
 • ciężar: 1,5 kg (1 szt.)

W komplecie znajdziemy: kolumna Fazon Mikro, gumowe podkładki,
uchwyt ścienny, ochraniacz uchwytu ściennego oraz instrukcję obsługi.

Akcesoria opcjonalne: biała maskownica, czarna maskownica,
stojak podłogowy.

Każdy głośnik serii Fazon posiada inteligentne
rozwiązanie zacisków, znakomicie przygotowane
do scenariuszy użytkownika głośnika.

Umiejscowienie

Głośnik Fazon Mikro cechuje się szerokim zakresem dyspersji, co łączy go ze wszystkimi pozostałymi głośnikami Dali - ta technika była przez szereg lat doskonalona przez inżynierów akustycznych z Dali. Głośniki Dali nie powinny być zasadniczo zestawiane ze sobą, zamiast tego zachowując większy stopień swobody przy ich rozmieszczaniu i poszerzając tzw. idealny punkt odsłuchowy związany z miejscem słuchania muzyki.

Kluczowym aspektem w przypadku głośników Dali Fazon Mikro jest elastyczność, ponieważ można je zamocować na ścianie, postawić na półce z książkami, w szafce lub za pomocą opcjonalnych statywów podłogowych. Głośniki są dostarczane wraz z wielofunkcyjnym wspornikiem, który może posłużyć do montażu naściennego głośników Fazon Mikro lub Mikro Vokal lub jako statyw do głośnika Fazon Mikro Vokal ustawianego na półce na książki lub w szafce.

Głośnik Fazon Mikro zaprojektowano do ustawiania w pobliżu ściany nawet w przypadku jego mocowania na opcjonalnym statywie podłogowym. Pozwoliło to nie tylko na zminimalizowanie wizualnego oddziaływania głośnika na wygląd pomieszczenia, ale także poszerza wydajność niskotonową głośnika Fazon Mikro.

Fazon Mikro to prawdziwe Hi-Fi w bardzo niewielkiej obudowie!

Prawdziwy dźwięk Hi-Fi może pochodzić z małej i eleganckiej konstrukcji. Dzięki zaokrągleniom obudowy o wysokim połysku lakieru pokrywającego aluminiową konstrukcję, kompozytowej przegrodzie przedniej i eleganckiemu pokryciu dopasowanej maskownicy, ultra-kompaktowy Fazon Mikro doskonale wkomponowuje się w otoczenie każdego salonu.

Ten kompaktowy głośnik stworzono w oparciu o słynną konstrukcję przetworników Dali z membraną z pulpy drzewnej i modułem tweetera z miękką kopułką. Przetwornik nisko-średniotonowy o średnicy 4" zapewnia dokładne, szczegółowe i dynamiczne odtwarzanie muzyki lub dźwięku filmowego, a niezwykle mocna konstrukcja obudowy zapewnia, że akustyczne oraz mechaniczne rezonanse prawie w ogóle nie występują. 28-milimetrowej średnicy ultra-lekka kopułka przetwornika wysokotonowego pozwala Fazon Mikro dostarczyć bogatych szczegółów pośrednich częstotliwości i rozszerzyć zakres wysokich częstotliwości daleko poza słyszalny zakres.

Zastosowany jako głośnik centralny w systemie surround 5.1, pracując w systemie stereo lub jako głośniki tylne współpracując z innymi modelami Fazon, głośniki Fazon Mikro zawsze zaskoczą i zachwycą słuchających muzykę lub oglądających filmy.

Uchwyt ścienny

Pomysłowy uchwyt wielofunkcyjny umożliwia proste mocowanie na ścianie, zarówno głośnika Fazon Mikro jak i Fazon Vokal. Mocowanie blisko ściany nie tylko wygląda dobrze, ale również zwiększa jakość niskich tonów.

Terminale typu Push Button

Łatwe w użyciu terminale głośnikowe pozwalają na szybkie dokonanie połączeń kablowych i zapewniają mocne i optymalne połączenie, które nie będzie się osłabiało z biegiem czasu.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl