POLECAMY

img
Tylko u nas! Focal Aria 926 w białym kolorze! A może masz duże pomieszczenie i szukasz czegoś nieprzeciętnego? Pomyśl o Focal Kanta Nº2!
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
779 zł

Denon AVR-X550BT - amplituner wielokanałowy

Producent: Denon
Kod produktu: 3440
Pełny opis produktu
Cena brutto: 1 499,00 zł 1499.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Oglądaj ulubione filmy i programy telewizyjne z wyjątkową klarownością obrazu dzięki technologiom 4K Ultra HD, Dolby Vision oraz standardowi HDCP 2.2 (obsługiwanemu na trzech z pięciu wejść HDMI). Streamuj muzykę dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth lub odtwarzaj utwory MP3, WMA, FLAC i MPEG-4/AAC przez port USB umiejscowiony na przednim panelu.

 • 5.2-kanałowy sieciowy amplituner kina domowego
 • po 130 W na każdy kanał przy 6 Ω lub 70 W na kanał dla 8 Ω (20 Hz - 20 kHz, 0.08 %; 2 kanały sterowane)
 • dekodowanie Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio
 • 4K/60 Hz full-rate pass-through, HDR, HLG, ARC oraz HDMI CEC
 • 5 wejść HDMI z pełną obsługą HDCP 2.2 (na 3 wejściach)
 • streaming muzyki przez Bluetooth
 • automatyczna kalibracja głośników dzięki dołączonemu mikrofonowi
 • odtwarzanie MP3, WMA, FLAC oraz plików MPEG-4/AAC poprzez przedni port USB

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Denon AXR-X550BT to 5.2 kanałowy amplituner audio/video, który zapewnia doskonałą jakość kina domowego w bardzo przystępnej cenie!

Oglądaj ulubione filmy i programy telewizyjne z wyjątkową klarownością obrazu dzięki technologiom 4K Ultra HD, Dolby Vision oraz standardowi HDCP 2.2 (obsługiwanemu na trzech z pięciu wejść HDMI). Streamuj muzykę dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth lub odtwarzaj utwory MP3, WMA, FLAC i MPEG-4/AAC przez port USB umiejscowiony na przednim panelu.

Asystent konfiguracji oraz dołączony mikrofon pomiarowy sprawiają, że rozpoczęcie użytkowania jest tak proste, jak to tylko możliwe. A dzięki ponad 100 letniej historii doświadczenia z technologią audio, Denon AVR-X550BT gwarantuje wierność dźwięku i klarowność obrazu, co znacznie poprawia każdy aspekt wrażeń płynących z Twojego systemu kina domowego.

5 kanałowy wzmacniacz wysokiej wydajności z inteligentnym trybem ECO

Wyposażony w wzmacniacze wysokoprądowe, zbudowane ze starannie dobranych komponentów na wszystkich kanałach, AVR-X550BT zapewnia wysoką moc 130 W na kanał (dla 6 Ohm, 1 kHz, 1% 1 kanał). Przetworniki o niskiej impedancji zapewniają stabilność operacyjną dla szerokiej gamy głośników i gwarantują zrównoważony, tonalny dźwięk.

Dostępny tylko w kolorze czarnym (Black).

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 1,13 MB).

 • 5.2-kanałowy sieciowy amplituner kina domowego; po 130 W na każdy
  kanał przy 6 Ω lub 70 W na kanał dla 8 Ω - 20 Hz - 20 kHz, 0,08 %; 2 kanały sterowane
 • dekodowanie Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio
 • 4K/60 Hz full-rate pass-through, HDR, HLG, ARC oraz HDMI CEC
 • 5 wejść HDMI z pełną obsługą HDCP 2.2 (na 3 wejściach)
 • streaming muzyki przez Bluetooth
 • odtwarzanie MP3, WMA, FLAC oraz plików MPEG-4/AAC poprzez przedni port USB
 • zalecana impedancja głośników: 6-16 Ω
 • Dolby Vision
 • automatyczna kalibracja głośników dzięki dołączonemu
  mikrofonowi
 • aplikacja Denon 500 Series
 • dwa wyjścia subwoofera
 • wymiary: 434x 151x 319 mm
 • ciężar: 7,5 kg

Prosta instalacja i konfiguracja

Załączony przewodnik szybkiego uruchamiania Quick Start Guide AVR-X550BT zawiera proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć użytkowanie urządzenia. Po podłączeniu telewizora do amplitunera przez złącze HDMI, na ekranie telewizora pojawi się ekskluzywny program Denon Setup Assistant, który krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez proces konfiguracji.

Rząd kolorowych terminali głośnikowych został ułożony poziomo, dzięki czemu uporządkowanie i podłączenie przewodów głośnikowych jest niezwykle proste. Dodatkowo, AVR-X550BT przychodzi w zestawie z mikrofonem pomiarowym, który dostosowuje najistotniejsze parametry systemu w celu uzyskania najwyższej możliwej jakości dźwięku, idealnie dostosowanej do systemu głośników i przestrzeni odsłuchowej.

Zaawansowana sekcja video HDMI modelu AVR-X550BT pozwala cieszyć się ulubionymi filmami i programami telewizyjnymi z najlepszą dostępną jakością obrazu!

AVR-X550BT wyposażony został w zaawansowaną sekcję video z pięcioma wejściami HDMI, które oferują pełną obsługę 4K Ultra HD, HDR, BT.2020, Wide Color Gamut, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, jak również obraz 21:9, 3D video pass-through oraz HLG (Hybrid Log-Gamma) zapewniając wyjątkowo żywe kolory, klarowność i kontrast. Standard HDCP 2.2 jest obsługiwany na trzech wejściach dla obsługi treści chronionych przed kopiowaniem.

Port USB na przednim panelu

Oprócz licznych analogowych i cyfrowych przyłączy audio/video, AVR-X550BT wyposażony został w port USB na przednim panelu dla wygodnego odtwarzania dźwięku. Jest on zgodny z szeroką gamą przenośnych urządzeń USB i obsługuje ścieżki MP3, WMA, FLAC i MPEG-4/AAC.

Niezależnie od tego, czy chcesz słuchać najnowszych plików MP3, czy też nagranych w jakości audiofilskiej utworów FLAC, masz szybki dostęp do swojej ulubionej muzyki.

Aplikacja Denon AVR Remote dla bezproblemowej kontroli

Lepsza, prostsza kontrola. Zdalna aplikacja Denon 500 Series dostępna na smartfony z systemem iOS lub Android sprawia, że korzystanie z AVR-X550BT jest jeszcze łatwiejsze - wyreguluj głośność, włącz lub wyłącz urządzenie, wycisz muzykę lub wybierz źródło. Pobierz aplikację Denon 500 Series Remote już dziś.

Sound United jest działem firmy DEI Holdings, posiadającej rozbudowane portfolio nagradzanych produktów audio, która dostarcza urządzenia wiodących marek kina domowego oraz systemów audio do użytku domowego, dla klienta końcowego. Każda marka dostarcza szeroką gamę produktów audio, oferujących niestandardowy dźwięk wysokiej klasy, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników, na rynki średniej wielkości. W skład gamy produktowej wchodzą głośniki, soundbary, amplitunery AV, bezprzewodowe i multimedialne systemy muzyczne, głośniki Bluetooth®, wzmacniacze, gramofony i słuchawki.

Grupę Sound United tworzą marki dobrze znane entuzjastom dobrego audio na całym świecie: Denon®, Marantz®, Polk Audio, Definitive Technology, Polk BOOM, HEOS® by Denon, oraz Boston Acoustics®. Każda z tych firm dostarcza swoje unikalne podejście do wprowadzania kina czy też sali odsłuchowej do naszych domów. Niezależnie od tego, czy mówimy tu o legendarnym dziedzictwie firmy Denon, klasycznym brzmieniu Polk Audio, najwyższej jakości Definitive Technology, potężnemu i wiernemu brzmieniu Marantz, czy też o inspirujących do ciągłego ruchu Polk BOOM, bezprzewodowych rozwiązaniach multiroom HEOS lub niezwykle wydajnym Boston Acoustics - Sound United to brzmienie idealne dla Ciebie - tylko posłuchaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Sound United i jego markach, odwiedź www.soundunited.com.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl