POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
2799 zł

Marantz HD-DAC1 - wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC USB

Producent: Marantz
Kod produktu: 4006
Pełny opis produktu
Cena brutto: 3 499,00 zł 3499.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

HD-DAC1 - to wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy wyposażony w zintegrowany przetwornik cyfrowo-analogowy DAC. Oferuje niesamowity dźwięk, dzięki temu, że wykorzystuje technologie wzmacniaczy Premium z serii 11. Słuchawki zawsze dodają muzyce dodatkowej intensywności, a HD-DAC1 intensywność tą wznosi na wyżyny.

 • DAC o wysokiej rozdzielczości audio, wejścia: 1x USB-B, 1x coaxial i 2x optyczne cyfrowe
 • regulacja poziomu wzmocnienia w celu zapewnienia najlepszej możliwej współpracy
  z różnymi modelami słuchawek
 • obsługa plików DSD2.8 i DSD5.6
 • asynchroniczne (bit-transparent), odtwarzanie cyfrowych formatów plików audio i strumienia audio
  z komputerów PC poprzez USB-B
 • wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy CS4398
 • HDAM & HDAM-SA2

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Marantz na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Marantz HD-DAC1 - to wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy wyposażony w zintegrowany przetwornik cyfrowo-analogowy DAC. Oferuje niesamowity dźwięk, dzięki temu, że wykorzystuje technologie wzmacniaczy Premium z serii 11. Słuchawki zawsze dodają muzyce dodatkowej intensywności, a dzięki Marantz HD-DAC1 intensywność ta wznosi się na wyżyny. Jest to zupełnie nowa kategoria produktów, nowocześnie zaprojektowana, ale jak zawsze łącząca wspólne elementy produktów Marantz - wygląda świeżo, oryginalnie, inaczej, ale nadal jest to prawdziwy Marantz.

"HD-DAC1 to bardzo audiofilskie zwierzę. (...) Nawet w najbardziej skomplikowanych nagraniach elektronicznych, w których człowiek z trudem nadąża za przebiegiem zdarzeń, HD-DAC1 zachowywał zimny spokój zawodowca."

StereoLife.pl - Tomasz Karasiński

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 593 KB).

 • DAC o wysokiej rozdzielczości audio, wejścia: 1x USB-B, 1x coaxial i 2x optyczne cyfrowe
 • wysokiej jakości komponenty w celu uzyskania bogatego i precyzyjnego dźwięku
 • obsługa plików DSD2.8 i DSD5.6
 • asynchroniczne (bit-transparent), odtwarzanie cyfrowych formatów plików audio i strumienia audio
  z komputerów PC poprzez USB-B
 • obwody izolujące szum zapobiegają zakłóceniom powstałym z podłączenia USB (i innych wejść cyfrowych) do komputera generującego szum
 • wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy CS4398
 • technologia usuwania zniekształceń jitter
 • HDAM & HDAM-SA2
 • regulacja poziomu wzmocnienia w celu zapewnienia
  najlepszej możliwej współpracy z różnymi modelami słuchawek
 • przednie wejście USB dla urządzeń Apple
 • wymiary: 250x 90x 250 mm
 • ciężar 5 kg

Stajesz się częścią muzyki, której słuchasz

Odtwarzanie muzyki za pomocą słuchawek jest bardziej osobistym, intensywnym i pochłaniającym przeżyciem. Stajesz się częścią muzyki, której słuchasz. Ponadto, możesz słuchać jej tak głośno, jak chcesz. Wyjścia słuchawkowe niektórych urządzeń, w szczególności w komputerach i odtwarzaczach przenośnych nie są w stanie wykorzystać optymalnych możliwości wysokiej jakości słuchawek, ponieważ wyposażone są zwykle tylko w niskiej jakości wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC). Z tego powodu Marantz postanowił stworzyć nowy koncept produktu: oddzielny wzmacniacz słuchawkowy. Rezultat?

Bardzo emocjonalne doznania ze słuchania muzyki, dzięki precyzji i przywiązaniu do szczegółów. Spersonalizowany odsłuch muzyki nigdy dotąd nie był tak osobisty.

Rozbudowana funkcjonalność

HD-DAC1 posiada tak dużo mocy, że bez problemu współpracuje z audiofilskimi słuchawkami o wysokiej impedancji nawet
do 600 Ω. Wszystko dzięki trzystopniowej regulacji wzmocnienia: modułom HDAM-SA2, wysokoprądowemu przetwornikowi DAC (CS4398) oraz najwyższej jakości wyjściom RCA.

HD-DAC1 ma na tyle dużą moc, że może zasilić nie tylko słuchawki, ale także możesz bezpośrednio podłączyć go do swojego zintegrowanego wzmacniacza Hi-Fi lub też podłączyć do pary aktywnych głośników lub wzmacniacza mocy. Posiada szerokie możliwości połączeniowe. Wejście cyfrowe coaxial i optyczne, a także port USB-B umożliwiają strumieniowanie muzyki bezpośrednio z komputera PC czy MAC. Urządzenia przenośne marki Apple mogą być podłączone za pomocą wejścia USB w przednim panelu.

Aby jeszcze bardziej poprawić możliwości połączeniowe urządzenie posiada także wejście analogowe. Port USB-B działa w trybie asynchronicznym, aby obsłużyć nie tylko dźwięk wysokiej rozdzielczości o parametrach 192 kHz/24 bity, ale także pliki o formatach DSD 2.8MHz i 5.6MHz dla umożliwienia najbardziej bezpośredniego sposobu cieszenia się ze świetnej jakości dźwięku.

We wzmacniaczu słuchawkowym znajduje się też układ niwelujący zniekształcenia jitter i układ podwójnego zegara (Dual Clock) zwiększający precyzję odtwarzania dźwięku. Bez wątpienia, HD-DAC1 zapewni ucztę nie tylko dla uszu, ale także dla oczu, ze względu na jego piękny wygląd.

Solidny, aluminiowy przód wraz z dwuwarstwową płytą dolną oraz bocznymi panelami o drewnianych elementach w stylu retro sprawia, że HD-DAC1 prezentuje się naprawdę świetnie. Istny majstersztyk.

Fragmenty recenzji

Zakupek.pl - Maciej Sas

"HD-DAC1 to bardzo ciekawy sprzęt, jak znalazł dla osób szukających analogowego grania bez udziwnień. Oferuje mocne tony średnie, naturalne brzmienie o przystępnym, muzykalnym charakterze. Radzi sobie bardzo dobrze w każdej funkcji, ma też całkiem wydajny wzmacniacz słuchawkowy, jest też wygodny w obsłudze." Czytaj całość...

StereoLife.pl - Tomasz Karasiński

"Patrząc na Marantza można pomyśleć, że japońscy inżynierowie zaprojektowali śliczną obudowę, a następnie wszczepili do niej kilka elementów zapożyczonych z innych urządzeń. Z tyłu damy troszkę bebechów z hi-endowego streamera, a z przodu z kolei wciśniemy miniaturową wersję jednego z naszych wzmacniaczy, do tego kilka ozdobników oraz gniazdo słuchawkowe i na pewno wyjdzie nam coś fajnego. Po kilku dniach słuchania mam jednak wrażenie, że HD-DAC1 od początku był czymś więcej - bezkompromisowym wzmacniaczem słuchawkowym wyposażonym w hi-endowy przetwornik i przedwzmacniacz otwierający drogę do budowy pełnowymiarowego systemu." Czytaj całość...

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl