POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
299 zł

Marantz NA8005 - sieciowy odtwarzacz audio

Producent: Marantz
Kod produktu: 3925
Pełny opis produktu
Cena brutto: 4 995,00 zł 4995.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Bazujący na wysoko cenionym modelu NA-11S1 klasy referencyjnej, nowy NA8005 oferuje najwyższą jakość odtwarzania muzyki dla dzisiejszego wymagającego audiofila.

 • sieciowy odtwarzacz DLNA 1.5 ze strumieniowaniem sieciowym, technologią AirPlay, radiem internetowym
  oraz zintegrowaną obsługą Spotify Connect
 • strumieniowanie sieciowe: obsługa formatów DSD, FLAC 192/24, WAV 192/24, ALAC oraz wsparcie funkcji Gapless
 • menu ekranowe dostępne w języku polskim
 • tryb DAC z 3 cyfrowymi wejściami (USB, coaxial, optyczne) i wejście USB-A na przodzie
 • port USB-B działa w trybie asynchronicznym oraz umożliwia obsługę PCM do 192 kHz/24 bit oraz bezpośrednie
  strumieniowanie DSD2.8 i 5.6 MHz
 • w pełni dyskretna konstrukcja wzmacniacza słuchawkowego

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Marantz na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Marantz, światowy lider zaawansowanych technologii dźwiękowych, po raz kolejny poszerza muzyczne horyzonty dla cyfrowego konsumenta naszych czasów wraz z wprowadzeniem na rynek swojego odtwarzacza sieciowego NA8005 z przetwornikiem cyfrowo-analogowego DAC. Bazujący na wysoko cenionym modelu NA-11S1 klasy referencyjnej, nowy NA8005 oferuje najwyższą jakość odtwarzania muzyki dla dzisiejszego wymagającego audiofila.

Zaprojektowany, aby odtwarzać bogaty dźwięk o pełnym spektrum ze wszystkich popularnych źródeł muzycznych - NA8005 jest wyposażony w port Ethernet.

Możesz podłączyć go do swojej domowej sieci, zyskując dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych oraz popularnego serwisu do strumieniowania muzyki Spotify Connect.

Dzięki obsłudze DLNA 1.5, miłośnicy muzyki mogą także zyskać dostęp do swoich lokalnych zbiorów plików audio, jak np. dysk NAS oraz mogą odtwarzać pliki w różnych formatach, takich jak: WAV, WMA, MP3, MPEG-4 AAC, FLAC i ALAC, jak również pliki FLAC HD 192 kHz/24 bitów oraz WAV 192 kHz/24 bitów.

Dostępny tylko w kolorze czarnym (Black).

Odtwarzacz obsługuje także funkcję Gapless, aby umożliwić
odsłuchiwanie nagrań muzyki klasycznej lub nagrań z koncertów
bez przerw między utworami.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 838 KB).

 • sieciowy odtwarzacz DLNA 1.5 ze strumieniowaniem sieciowym, technologią
  AirPlay, radiem internetowym oraz zintegrowaną obsługą Spotify Connect
 • strumieniowanie sieciowe: obsługa formatów DSD, FLAC 192/24, WAV 192/24, ALAC oraz
  wsparcie funkcji Gapless
 • menu ekranowe dostępne w języku polskim
 • tryb DAC z 3 cyfrowymi wejściami (USB, coaxial, optyczne) i wejście USB-A na przodzie
 • port USB-B działa w trybie asynchronicznym oraz umożliwia obsługę PCM do 192 kHz/24 bit oraz bezpośrednie strumieniowanie DSD2.8 i 5.6 MHz
 • analogowe obwody dźwiękowe zawierające Marantz HDAM®-SA2 dla zapewnienia najwyższej jakośc dźwięku
 • audiofilski DAC oraz precyzyjny podwójny system zegara
 • w pełni dyskretna konstrukcja wzmacniacza słuchawkowego
 • nowa aplikacja Marantz Remote App do sterowania
  z urządzeń przenośnych Android i iOS
 • systemowy pilot zdalnego sterowania do obsługi
  wzmacniacza, odtwarzacza CD oraz odtwarzacza sieciowego
 • wymiary: 440x 376x 105 mm
 • ciężar: 8,6 kg

Budowa i funkcjonalność

Przedni i tylny panel wejść USB jeszcze bardziej poszerza horyzonty muzyczne, umożliwiając użytkownikom odtwarzanie muzyki z iPhone’a i iPoda poprzez połączenie cyfrowe i słuchanie muzyki wzbogaconej o szczegółowe brzmienie poprzez domowy system dźwiękowy, z wszelkimi udoskonaleniami toru audio możliwymi dzięki zaawansowanym układom elektronicznym. Przedni panel USB typu A jest dostępny dla urządzeń przenośnych oraz dla pamięci przenośnej USB. Co ciekawe, tylne wejście USB-B umożliwia przetwarzanie i odtwarzanie plików przechowywanych na komputerze lub strumieniowanie z internetowych serwisów muzycznych i filmowych za pomocą NA8005 dla osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku.

Komputer rozpoznaje nasz sieciowy odtwarzacz jako zewnętrzną kartę dźwiękową, całkowicie omijając swoją własną niższej jakości elektronikę odpowiedzialną za dźwięk.

Dowolny cyfrowy format dźwiękowy z programu multimedialnego może być odtwarzany przez NA8005, nawet DSD - natywny format pliku dla SACD, w częstotliwości 2.8MHz i 5.6MHz. Jest to najłatwiejszy sposób cieszenia się wyśmienitą jakością dźwięku, porównywalną z jakością studia nagraniowego. Możesz także strumieniować pliki w formacie FLAC czy DSD o wysokiej rozdzielczości także za pomocą połączenia sieciowego. Wejścia cyfrowe dopełniają wyjątkową wszechstronność połączeń.

Obwody dźwiękowe zawierają moduły HDAM i HDAM-SA2!

Niezależnie od tego, gdzie gromadzisz swoją muzykę, z NA8005 możesz zawsze cieszyć się czystym, niezakłóconym dźwiękiem dzięki wykorzystaniu przez ten model odtwarzacza wysokiej klasy przetwornika cyfrowo-analogowego oraz unikatowego stopnia wyjściowego.

Obwody dźwiękowe zawierają moduły HDAM i HDAM-SA2 o hybrydowym połączeniu, aby zapewnić niski poziom zakłóceń i wysoką szybkość. Inżynierowie Maranza odpowiednio dostroili odtwarzacz, dzięki czemu może odtwarzać muzykę z dużą szczegółowością i wyjątkową dynamiką korzystając z całkowitej izolacji i filtrowania, które niwelują zniekształcenia dźwięku pochodzące z komputera.

Wprowadzając od oferty NA8005, Marantz ustanawia kolejny kamień milowy
w historii urządzeń Hi-Fi!

Jest nie tylko wyjątkowo wszechstronny, ale także jest bardzo prosty w obsłudze dzięki dużemu wyświetlaczowi, dostępnemu menu wyświetlacza w języku polskim i aplikacji Marantz Remote App dla urządzeń Apple i Android. Ten odtwarzacz sieciowy idealnie pasuje do serii Marantz 8005/6, w której skład wchodzą wzmacniacz PM8005/6 oraz odtwarzacz CD/Super Audio CD SA8005.

EISA 2015/2016 dla Marantz'a NA8005!

W uzasadnieniu czytamy: "Ten wyśmienity odtwarzacz muzyki może odbierać sygnały z różnych źródeł cyfrowych, poprzez szeroką paletę konwencjonalnych wejść koaksjalnych i optycznych, jak też przez asynchroniczne USB. Ponadto może ściągać z sieci pliki o rozdzielczości do 192 kHz LPCM i DSD128. Odtwarzacz wspiera też Apple AirPlay, Spotify Connect i odbiera radio internetowe.

Zainstalowany na froncie port USB służy do podłączenia smartfonów, tabletów i innych nośników muzyki. NA8005 pokazuje w pełnej krasie walory materiałów wysokiej rozdzielczości, ale jego gładkie i słodkie wysokie tony są dobrym antidotum na problemy nagrań niższej jakości i skompresowanych plików AAC i MP3, podczas gdy soczysty bas zapewnia mocną podstawę i naturalność każdego gatunku muzycznego."

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl