POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
299 zł

NAD C 368 - wzmacniacz stereo

Producent: NAD
Kod produktu: 4947
Pełny opis produktu
Cena brutto: 4 799,00 zł 5 799,00 zł 4799.00
Najniższa cena sprzed 30 dni: 5799 Najniższa cena, po jakiej ten produkt był oferowany w ciągu ostatnich 30 dni przed rozpoczęciem tej oferty/sprzedaży.
Dostępność: brak
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

NAD C 368 to znakomicie brzmiący, hybrydowy wzmacniacz zintegrowany, który dzięki
opcji rozbudowy za pomocą dedykowanych modułów MDC łatwo dostosowuje się do potrzeb
użytkownika!

 • po 80 W mocy na kanał przy obciążeniu 4 lub 8 Ω
 • wbudowany dwukierunkowy moduł Bluetooth
 • wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy MM
 • możliwość podłączenia subwoofera
 • wyjście słuchawkowe - gniazdo duży jack 6,3 mm

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora NAD na Polskę i posiada 24-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

NAD C 368 to znakomicie brzmiący, hybrydowy wzmacniacz zintegrowany, który dzięki
opcji rozbudowy za pomocą dedykowanych modułów MDC łatwo dostosowuje się do potrzeb
użytkownika!

W jednym urządzeniu łączą się wszystkie kluczowe elementy dobrego wzmacniacza, takie jak starannie opracowana
amplifikacja Class D (wykorzystująca specjalnie modyfikowane stopnie wyjściowe Hypex UcD), zaawansowany przetwornik C/A, bogaty zestaw analogowych i cyfrowych wejść czy też wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy. Całość uzupełnia możliwość współpracy z bezprzewodowymi słuchawkami i strumieniowanie dźwięku z urządzeń Bluetooth.

Do układów audio C 368 wbudowany został w osobny wzmacniacz słuchawkowy o niskiej impedancji wyjściowej i bardzo dużych możliwościach w zakresie napięcia sygnału wyjściowego, dzięki czemu możliwe jest wysterowanie nawet bardzo wymagających słuchawek studyjnych o wysokiej impedancji.

"Już na początku rozpisałem się o dynamice. Rzeczywiście jest to numer popisowy tej konstrukcji. Przy swojej mocy 80 W na kanał, dość swobodnie konkuruje z nawet drogimi wzmacniaczami o podobnej mocy, ale pracującymi w klasie AB (...)."

Audio/Video - Filip Kulpa

Brzmienie, precyzja, moc - NAD C 368

Wprowadzając do C 368 amplifikację HybridDigital™, inżynierowie NAD zeszli z wydeptanych ścieżek i zamiast zastosować tradycyjny, mało efektywny prądowo stopień wyjściowy klasy AB, opracowali obwody oparte na wzmacniaczach impulsowych klasy D. Dzięki temu, do wnętrza C 368 trafiły specjalnie zaprojektowane układy wykorzystujące zmodyfikowaną wersję sprawdzonego stopnia wyjściowego Hypex UcD. Rozwiązanie to pozwala to na uzyskanie znakomitej precyzji odtwarzanego dźwięku i pokaźnej, pozbawionej zniekształceń i szumów mocy 80 W na kanał, która w szczególnych przypadkach może sięgać aż 120 W wartości szczytowej.

Muzyka poprzez dwukierunkowy Bluetooth

Wbudowany w C 368 moduł Bluetooth jest wyposażony w wydajny kodek aptX™, dzięki któremu muzyka jest przesyłana z dowolnego urządzenia zgodnego z tym interfejsem w jakości CD. Połączenie Bluetooth może być używane także do parowania wzmacniacza z bezprzewodowymi słuchawkami.

Ogólna charakterystyka produktu:

Tutaj możesz zapoznać się
ze szczegółową dokumentacją
produktu - karta katalogowa
(format PDF; 942 KB).

 • po 80 W mocy na kanał przy obciążeniu 4 lub 8 Ω
 • dynamiczna moc na kanał (8/4/2 Ω): 120/200/250 W
 • pasmo przenoszenia: 10-65 000 Hz
 • całkowite zniekształcenia harmoniczne (20 Hz-20 kHz): < 0,03% (250 mW do 80 W; dla 8 Ω i 4 Ω)
 • wbudowany dwukierunkowy moduł Bluetooth
 • wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy MM
 • możliwość podłączenia subwoofera
 • wyjście słuchawkowe - gniazdo duży jack 6,3 mm
 • pobór mocy w trybie czuwania: poniżej 0,5 W
 • wymiary: 435x 100x 390 mm
 • ciężar: 7,8 kg

Znakomite możliwości połączeniowe

Wzmacniacz C 368 to prawdziwe centrum domowej rozrywki. Bogaty zestaw przyłączy zawiera zarówno komplet analogowych wejść liniowych, jak też Optical i Coaxial - wejścia cyfrowe oraz dedykowane przyłącze dla gramofonu MM.

Dodatkowe wyjście Pre-Out, może być wykorzystane dla rozbudowy systemu lub podłączenia aktywnego subwoofera, zaś dwa zestawy zacisków pozwalają na współpracę wzmacniacza z dwoma parami kolumn głośnikowych. Całość uzupełniają przyłącza dla wyzwalacza 12 V oraz port RS-232, pozwalające na zintegrowanie wzmacniacza w ramach systemów sterowania.

Strumieniowanie audio i multiroom

Dodanie opcjonalnego modułu MDC BluOS 2 gwarantuje dostęp do sieci lokalnej przez WiFi lub przewodowe połączenie Ethernet oraz umożliwia strumieniowe przesyłanie Hi-Res Audio. W ten sposób, wzmacniacz staje się jednocześnie wysokiej klasy źródłem audio, mając dostęp do milionów nagrań z serwisów muzycznych w chmurze, tysięcy internetowych stacji radiowych oraz plików muzycznych z komputera i domowej sieci. Zgodność modułu MDC BluOS 2 z urządzeniami ekosystemu Bluesound, pozwala na współpracę C 368 z głośnikami multiroom umieszczonymi w innych pokojach.

Analogowa muzyka z winylu - najlepszy w swojej klasie przedwzmacniacz gramofonowy

C 368 został wyposażony w najlepszy w swojej klasie przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM. Odznacza się on precyzyjną korekcją RIAA z szerokim marginesem przesterowania, wyjątkowo niskim poziomem szumów oraz innowacyjnym dolnozaporowym filtrem sprzężenia zwrotnego. Jego zadaniem jest wyeliminowanie szkodliwego sprzężenia akustycznego pomiędzy wkładką gramofonową, a kolumnami głośnikowymi.

MDC - możliwość dodawania kolejnych funkcji

Dzięki opracowanej przez NAD modułowej koncepcji konstrukcyjnej MDC, wzmacniacz C 368 może być łatwo wzbogacany o dodatkowe funkcjonalności, znacznie poszerzające jego możliwości. Ponadto, dzięki możliwości stosowania tego typu rozszerzeń, urządzenie staje się otwartym na przyszłość, zabezpieczając użytkownika przed technologicznym starzeniem się wzmacniacza.

Obecnie NAD oferuje dwa moduły rozszerzające dla tego modelu. Pierwszym z nich jest karta MDC BluOS 2 dodająca pełną funkcjonalność odtwarzacza strumieniowego i bezprzewodowego systemu mutliroom, drugą zaś, moduł MDC-HDM2, umożliwiający współpracę C 368 z telewizorem, konsolą gier, czy odtwarzaczem Blu-ray/4K.

Fragmenty recenzji - więcej w zakładce "Testy i dokumentacja"

Audio/Video - Filip Kulpa

"Nie boję się stwierdzenia, że nowy NAD C368 reprezentuje skok jakościowy względem starszych modeli. Zachowuje wiele z charakteru i zalet swoich poprzedników, dodając coś, czego tamte nigdy nie miały - rewelacyjną dynamikę i bas, który dosłownie miażdży znaną mi konkurencję spod znaku klasy AB. No i co Wy na to?" Czytaj całość...

"Już na początku rozpisałem się o dynamice. Rzeczywiście jest to numer popisowy tej konstrukcji. Przy swojej mocy 80 W na kanał, dość swobodnie konkuruje z nawet drogimi wzmacniaczami o podobnej mocy, ale pracującymi w klasie AB (...)."

Audio/Video - Filip Kulpa

Pełny tekst recenzji możecie przeczytać w tym miejscu.

Pozostałe fragmenty recenzji

Magazyn Audio - Andrzej Kisiel

"Kiedy którąś z kolei płytę wrzucałem na talerz gramofonu, podłączonego do NADa-C368, jakby mimowolnie dotarła do mnie klasa tego wzmacniacza. Po prostu chciało się słuchać - niczego nie zmieniać, poza samymi płytami, trwać w tym brzmieniu, niczego już nie analizując, nie poszukując, na nic nie czekając." Czytaj całość...

StereoLife.pl - Tomasz Karasiński

"No i co? Mieliśmy dostać kontrowersyjny wzmacniacz zbudowany na zupełnie innych podzespołach, a otrzymaliśmy kolejną świetną integrę oferującą wyważony, dynamiczny, czysty i uniwersalny dźwięk. (...) Brutalna prawda jest taka, że inżynierowie NAD-a wykonali kawał dobrej roboty i zaprojektowali układ, na którym z pewnością będą teraz bazowali bardzo długo." Czytaj całość...

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl