POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
9999 zł

Yamaha MusicCast WXAD-10 - strefowy odtwarzacz z wbudowanym przedwzmacniaczem

Producent: Yamaha
Kod produktu: 5076
Pełny opis produktu
Cena brutto: 799,00 zł 799.00
Dostępność: brak
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Yamaha MusicCast WXAD-10 to niezwykle praktyczny bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy, który można podłączyć do dowolnego urządzenia audio. Dzięki niemu posiadany przez Ciebie sprzęt zmieni się w pełni sieciowe, nowoczesne urządzenie.

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

WXAD-10 to niezwykle praktyczny bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy, który można podłączyć do dowolnego urządzenia audio.

Dzięki niemu posiadany przez Ciebie sprzęt zmieni się w pełni sieciowe, nowoczesne urządzenie!

Po podłączeniu WXAD-10 możesz bowiem korzystać z różnorodnych muzycznych serwisów internetowych, takich jak Tidal, Spotify i Deezer, tysięcy internetowych stacji radiowych, a także bezprzewodowo przesyłać  do swojego systemu audio muzykę wprost ze smartfona, tabletu lub komputera (poprzez Bluetooth lub AirPlay). Dzięki łączności Wi-Fi i obsłudze protokołu DLNA możliwe stanie się też odtwarzanie nagrań udostępnionych w domowej sieci (np. z serwera lub komputera).

"Strumieniując muzykę w jakości bezstratnej z TiDAL-a (HiFi) uzyskałem zaskakującą
zwartość i rytm dźwięku. (...) Dynamika była bardzo dobra zarówno subiektywnie, jak
obiektywnie. Powstało niespodziewane połączenie: nie za twardy, lecz zwarty i sprężysty
oraz wystarczająco głęboki bas zestawiono z ogólnie łagodnie i przyjaźnie brzmiącym
zakresem średnio-wysokotonowym."

Audio/Video - Marek Lacki

Zamień hi-fi w smart audio!

WXAD-10 sprawi również, że Twój sprzęt audio będzie
mógł współpracować z systemem multiroom Yamaha MusicCast,
dzięki czemu możliwe stanie się przesyłanie muzyki między
pokojami w domu!

Warto zwrócić uwagę także na możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości -
FLAC/WAV/AIFF 192 kHz/24 bity i ALAC 96 kHz/24 bity.

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 867 KB).

Urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji. Wyposażono je w złącza RCA i wyjście 3,5 mm mini jack stereo, dzięki czemu MusicCast WXAD-10 możesz podłączyć w zasadzie do każdego urządzenia audio, niezależnie od tego czy będzie to amplituner kina domowego, wzmacniacz stereo, soundbar, mini-wieża czy aktywne głośniki. Niezbędne przewody dostarczane są wraz z urządzeniem. W przypadku podłączenia WXAD-10 za pomocą złącza mini jack z gniazda AUX OUT, również głośnością sprzętu audio podłączonego do WXAD-10 będzie można sterować za pomocą aplikacji MusicCast.

Urządzenie możesz połączyć z siecią bezprzewodowo lub przewodem LAN

O wygodę obsługi zadba aplikacja, dzięki której całym systemem sterujesz w łatwy i intuicyjny sposób.

Ogólna charakterystyka produktu:

 • bezprzewodowy streaming: Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth
 • serwisy strumieniujące: Deezer, Spotify, TIDAL, vTuner
 • odtwarzane formaty plików: AAC, ALAC, FLAC,
  MP3, WAV, WMA
 • wyjścia analogowe: AUX, RCA
 • pobór mocy: 0,1 W (tryb standby wyłączony i Bluetooth®
  standby wyłączony) lub 1,6 W (podłączony przewodem, a tryb
  standby włączony)
 • wymiary: 130x 45x 106 mm
 • ciężar: 226 g

Fragmenty recenzji

Audio/Video - Marek Lacki

"Kto da więcej za mniej? Dziś pewnie nikt. WXAD-10 to zaskakująco dobrze brzmiący odtwarzacz nowej ery. Sprawdzi się doskonale nie tylko ze starszymi zestawami klasy popularnej. Jego faktyczne umiejętności sięgają znacznie dalej. Może to być drugie źródło dźwięku w systemie średniej klasy, służące na przykład do puszczania muzyki z telefonu czy właśnie serwisów strumieniowych. To także znakomite źródło dla aktywnych głośników. Zastosowań jest wiele więcej, co w kontekście uzyskanej jakości dźwięku i jej relacji do ceny sprawia, że grupa docelowa jest tak naprawdę bardzo szeroka." Czytaj całość...

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl