POLECAMY

img
UWAGA! Przeprowadzamy się! Od 1 lutego jesteśmy w lokalu przy ulicy Drawskiej 29.
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
9999 zł

Yamaha R-N602 - amplituner stereo

Producent: Yamaha
Kod produktu: 4466
Pełny opis produktu
Cena brutto: 3 499,00 zł 3499.00
Dostępność: brak
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

Yamaha R-N602 to amplituner sieciowy hi-fi, który dostarcza wysokiej jakości dźwięk i umożliwia odtwarzanie plików DSD 5,6 MHz. Ta zgodna z MusicCast konstrukcja przekonuje bogactwem funkcji sieciowych i zapewnia nieograniczoną rozrywkę w połączeniu z różnorodnymi źródłami dźwięku, wliczając źródła wysokiej rozdzielczości, smartfony i serwisy strumieniujące.

Różnorodna rozrywka sieciowa

 • serwisy strumieniujące zapewniają szeroki dostęp do muzyki
 • MusicCast Controller umożliwia sterowanie z poziomu smartfonu lub tabletu
 • bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth lub AirPlay
 • wyjście Bluetooth do wygodnego strumieniowania muzyki
 • odtwarzanie rozdzielczości natywnej DSD 5,6 MHz i formatu AIFF 192 kHz/24 bity za pomocą zaawansowanego
  24-bitowego przetwornika DAC
 • tryb Pure Direct zapewnia jeszcze czystszy dźwięk
 • cyfrowe wejście audio do podłączenia telewizora lub odtwarzacza Blu-ray

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Yamaha na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

Yamaha R-N602 to amplituner sieciowy hi-fi, który dostarcza wysokiej jakości dźwięk i umożliwia odtwarzanie plików
DSD 5,6 MHz. Ta zgodna z MusicCast konstrukcja przekonuje bogactwem funkcji sieciowych i zapewnia nieograniczoną rozrywkę
w połączeniu z różnorodnymi źródłami dźwięku, wliczając źródła wysokiej rozdzielczości, smartfony i serwisy strumieniujące.

"(...) R-N602 oferuje czysty, niepodbarwiony, szybki i konturowy bas, który jednocześnie
jest całkiem obszerny."

Audio/Video - Marek Lacki

Dzięki zintegrowaniu w jednej obudowie amplitunera i sieciowego odtwarzacza muzycznego, Yamaha R-N602 zapewnia dostęp do nowoczesnych źródeł muzyki - plików muzycznych pobranych z internetu i zapisanych w komputerze lub dysku NAS, serwisów strumieniujących (np. Spotify), radia internetowego (vTuner), odtwarzacza CD lub Blu-ray, telewizora, a także smartfonu i tabletu.

Tak szeroki dostęp do muzyki to zasługa nie tylko funkcji sieciowych, lecz możliwości bezprzewodowego przesyłania dźwięku za pomocą Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay. Co więcej, korzystając z portu USB można także odtwarzać materiał dźwiękowy zapisany w pamięci USB oraz iUrządzeniach.

Różnorodna rozrywka sieciowa

 • serwisy strumieniujące zapewniają szeroki dostęp do muzyki
 • MusicCast Controller umożliwia sterowanie z poziomu smartfonu lub tabletu
 • bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth lub AirPlay
 • wyjście Bluetooth do wygodnego strumieniowania muzyki
 • cyfrowe złącze USB dla urządzeń iPod, iPhone, iPad i USB
 • odtwarzanie rozdzielczości natywnej DSD 5,6 MHz i formatu AIFF 192 kHz/24 bity za pomocą zaawansowanego
  24-bitowego przetwornika DAC
 • tryb Pure Direct zapewnia jeszcze czystszy dźwięk
 • cyfrowe wejście audio do podłączenia telewizora lub odtwarzacza Blu-ray

Dostępny w dwóch kolorach: czarny (Black) lub srebrny (Silver).

Przyjemność słuchania muzyki to konsekwencja perfekcyjnego
dopracowania modelu R-N602

Cała konstrukcja urządzenia podporządkowana jest maksymalnej wydajności i wysokiej
jakości dźwięku. Tryb Pure Direct sprawia, że sygnał dźwiękowy omija obwody kontroli barwy
tonów i balansu, zwiększając do maksimum jakość brzmienia. Ten tryb jest o tyle istotny,
że R-N602 obsługuje formaty dźwięku wysokiej rozdzielczości, m.in. DSD 5,6 MHz, FLAC/WAV,
AIFF 192 kHz/24 bity oraz Apple Lossless 96 kHz/24 bity.

Funkcjonalność Yamahy R-N602 zwiększa wyjście Bluetooth. Dzięki tej unikatowej
funkcji możesz przesyłać muzykę bezpośrednio do słuchawek Bluetooth lub dowolnego
głośnika bezprzewodowego Bluetooth.

Dostęp do pełnego spektrum wszystkich nowoczesnych źródeł muzyki

R-N602 w jednej obudowie łączy amplituner i sieciowy odtwarzacz muzyczny. Użytkownik może odtwarzać pliki muzyczne pobrane z internetu i zapisane w komputerze PC lub na dysku NAS. Ponadto urządzenie zapewnia dostęp do muzycznych serwisów strumieniowych oraz radia internetowego (vTuner). Co więcej, oryginalna aplikacja MusicCast Yamahy pozwala odtwarzać bezprzewodowo ulubione utwory zgromadzone w smartfonie lub tablecie.

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 1,60 MB).

 • maksymalna moc: 2x 105 W (4 Ω, 1 kHz, 0,7% THD)
 • znamionowa moc wyjściowa: 2x 80 W
  (8 Ω, 20 Hz-20 kHz, 0,04% THD)
 • dynamiczna moc na kanał (8/6/4/2 Ω): 105/125/150/178 W
 • całkowite zniekształcenia harmoniczne (20 Hz-20 kHz):
  • CD, itd. do wyj. głośnikowego 0,15% (40 W, 8 Ω)
  • Phono MM do wyjścia Rec 0,025% (3 V)
 • DLNA: Ver. 1.5 (funkcja DMP/DMR)
 • formaty plików: MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF,
  ALAC, DSD
 • Bluetooth 2.1 + EDR (profile A2DP, AVRCP)
 • sekcja tunera (FM/AM):
  • czułość wyciszenia 50 dB (IHF, 1 kHz, 100% Mod, mono): 3 µV (20,8 dBf)
  • stosunek sygnał/szum (mono/stereo): 64 dB/64 dB
 • zużycie energii w trybie czuwania: 0,1 W
 • wymiary: 435x 151 x 392 mm
 • ciężar: 9,8 kg

Proste i wyrafinowane wzornictwo

R-N602 wyróżnia się prostym i wyrafinowanym stylem, z którego słyną urządzenia hi-fi Yamahy. Eleganckie proste linie doskonale harmonizują się z innymi komponentami hi-fi. Pokrętła i przyciski również obrazują dążenie projektantów do zapewnienia prostoty i łatwości użytkowania.

Fragmenty recenzji

Audio/Video - Marek Lacki

"Yamaha stworzyła wzorzec metra w kategorii usieciowionych amplitunerów stereo. Ma dobrze skalkulowaną cenę, brzmi co najmniej równie dobrze jak niedrogie wzmacniacze, będąc od nich nieporównywalnie bardziej funkcjonalna (nie wymaga żadnego odtwarzacza!) i lepiej wykonana. Aplikacja sterująca i cały silnik sieciowy są najlepiej dopracowane w klasie, a wisienką na torcie jest naprawdę bardzo solidna jakość dźwięku, który trudno krytykować za cokolwiek. Dobra robota, naprawdę dobra." Czytaj całość...

Firma Yamaha to dorobek trzech stuleci

W 1887 roku Yamaha Corporation w Japonii wtedy znana pod nazwą Nippon Gakki Co. wyprodukowała pierwsze organy piszczałkowe. Od tego czasu firma ta stała się jednym z największych światowych producentów kompleksowej linii instrumentów muzycznych oraz liderem wśród firm działających w branży produktów AV. Obecnie Yamaha skupia się głównie na wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości instrumentów muzycznych, urządzeń audio-wizualnych oraz produktów z segmentu sieciowego i IT. Oprócz tego, Yamaha działa również na polu rozwoju i implementacji złożonych technologii chipowych LSI. Ponadto prowadzi szkoły muzyczne i inne około muzyczne przedsięwzięcia na całym świecie. Yamaha jest również znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu sportowego, wykończeniowego oraz urządzeń technicznych przeznaczonych do używania w domach i samochodach.

Przez dorobek założonej w 1887 roku firmy Yamaha przemawia doświadczenie trzech stuleci. Celem firmy, od samego jej początku, było wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Wielka motywacja doprowadziła do stworzenia motta firmy: "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). "Kando" opisuje starania mające na celu zaoferowanie klientom produktów i usług, które będą w sobie łączyć technologię, zrozumienie muzyki i niedoścignione doświadczenie dźwięku. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasi Klienci zawsze będę usatysfakcjonowani. Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z najpełniejszym doświadczeniem dźwięku.

Dbałość o środowisko naturalne

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z głównych wyzwań związanych z naszymi działaniami biznesowymi. Od samego początku istnienia Yamaha aktywnie dąży do poprawy ochrony środowiska naturalnego. Już w 1993 roku Yamaha rozwinęła i wdrożyła plan działań mających na celu ochronę środowiska we wszystkich oddziałach Grupy. Standardy sprecyzowane w tym planie wykraczały daleko poza perspektywę czysto prawną. Lista wszystkich czynności obejmuje między innymi zapobieganie przedostawaniu się do środowiska substancji uszkadzających powłokę ozonową i tych, które zawierają ołów. Inne ważne aspekty, w których realizowane są nasze założenia to kwestie związane z zarządzaniem energią, zredukowaniem liczby odpadów i generalny program rozwoju produktów zgodnie z kryteriami zgodnymi z ochroną środowiska.

W 1997 roku fabryka półprzewodników Yamaha Kagoshima Semiconductor Inc. była pierwszą fabryką Yamahy odznaczoną nagrodą ISO 14001 za system zarządzania ochroną środowiska. Od marca 2003, wszystkie fabryki należące do Grupy Yamaha posiadają certyfikat ISO 14001.

Od 50 lat Yamaha jest najbardziej znanym i najbardziej innowacyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu audio i kina domowego

Yamaha jest uważana za pioniera i przodującą markę na rynku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania muzyki wielokanałowej i instalacji kina domowego, których początki sięgają roku 1986. W swoim czasie, legendarny DSP-1 był pierwszym wielokanałowym procesorem na rynku. Jako wzorcowy producent, Yamaha dąży do tego, aby móc zaproponować swoim klientom produkty spełniające motto: "Wzbogać życie ludzi". W 2001 roku Yamaha trwale zaistniała na polu produktów wizyjnych wprowadzając na rynek projektor kina domowego DPX-1. MusicCAST w 2003 był kolejnym kamieniem milowym położonym przez Yamahę. Razem z tym produktem, firma weszła na rynek muzyki bezprzewodowej i kompleksowych systemów rozrywki. Obecnie, oprócz urządzeń audio, odtwarzaczy i nagrywarek CD i DVD, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy i amplitunerów, portfolio produktów zawiera również systemy audio dla przenośnych odtwarzaczy w tym iPod i iPhone.

Powered by music - świat się zmienia

Zmieniają się potrzeby ludzkie, styl życia a co za tym idzie technologie. Yamaha od lat dostarcza swoim klientom najbardziej aktualnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie ostatnich 120 lat, czyli od momentu powstania firmy Yamaha nasz rozwój napędzany był przez niezłomną fascynację muzyką. Nieustająco poszukujemy nowych dróg poprawy brzmienia, a co za tym idzie jeszcze mocniejszego jego przeżywania. Yamaha Audio i Video: Powered by music.

Założyciel firmy Torakusu Yamaha

Yamaha Corporation powstała 1 października 1987 na skutek zmiany nazwy z Nippon Gakki Company Limited. Dzień ten stał się symbolicznym ponieważ był jednocześnie jubileuszem naprawy pierwszych organów piszczałkowych przez Torakusu Yamaha. Nasz znak firmowy: Yamaha pochodzi właśnie od nazwiska Torakusu.

Torakusu Yamaha przyszedł na świat jako spadkobierca rodziny Tokugawa w regionie Kishu. Był trzecim synem astronoma - Kounosuke Yamaha. Dzieciństwo spędził blisko pracującego ojca - obserwując i ucząc się wykorzystania poszczególnych narzędzi. Jego fascynacja maszynami połączona ze zdolnościami manualnym zaprocentowała gdy rozpoczął studia w Nagasaki. Uzbrojony w wiedzę i sprawne ręce w 1884 roku Torakusu rozpoczął wędrówkę po szpitalach w Hamamatsu, w trakcie której to naprawiał różnorodne sprzęty medyczne. W 1887 roku Torakusu z sukcesem naprawił piszczałkowe organy w szkole podstawowej w Hamatatsu a następnie w 1889 roku założył Yamaha Organ Works. 12 października 1897 przyłączył się do Nippon Gakki Company zostając jej pierwszym prezesem.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl