POLECAMY

img
Tylko u nas! Focal Aria 926 w białym kolorze! A może masz duże pomieszczenie i szukasz czegoś nieprzeciętnego? Pomyśl o Focal Kanta Nº2!
Produkt dnia!
Tylko dzisiaj w tak niskiej cenie!
img img
Koniec oferty za:
 • godz.
 • min.
 • sek.
1795 zł

Denon AVR-X4500H - amplituner wielokanałowy

Producent: Denon
Kod produktu: 4022
Pełny opis produktu
Cena brutto: 6 499,00 zł 6499.00
Dostępność: Produkt archiwalny
Brak możliwości wysyłki
ilość minus plus
drukuj Drukuj opis Schowek Dodaj do schowka

AVR-X4500H to 9.2 kanałowy amplituner AV klasy Premium, oferujący najbardziej zaawansowany zestaw funkcjonalności audio 3D z wbudowanymi systemami Dolby Atmos, DTS: X oraz Auro-3D, a także niezrównane opcje odtwarzania muzyki, dzięki wbudowanej technologii HEOS oraz wsparcia dla sterowania głosowego Amazon Alexa.

Denon AVR-X4500H - zaprojektowany dla 4K Ultra HD:

 • 9.2 kanałowy amplituner AV o mocy 200 W na każdy z nich
 • Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Auro-3D
 • 8 wejść HDMI (tym jedno z przodu) i 3 wyjścia HDMI (2 główne plus wyjście strefowe)
 • pełna rozdzielczość 4K/60 Hz, HDR, Dolby Vision, HLG, ARC i eARC
 • automatyczna kalibracja i optymalizacja akustyczna pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32 oraz LFC, Sub EQ, Dynamic Volume i Dynamic EQ
 • zaawansowane przetwarzanie video z konwersją sygnału analogowego na HDMI, skalowanie do 1080p i 4K (60/50 Hz)
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa
 • wbudowana bezprzewodowa technologia HEOS multiroom
 • Wi-Fi, AirPlay 2 oraz Bluetooth
 • wejście gramofonowe Phono

Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Denon na Polskę i posiada 36-miesięczną gwarancję!

Galeria produktu

AVR-X4500H to 9.2 kanałowy amplituner AV klasy Premium, oferujący najbardziej zaawansowany zestaw funkcjonalności audio 3D z wbudowanymi systemami Dolby Atmos, DTS: X oraz Auro-3D, a także niezrównane opcje odtwarzania muzyki, dzięki wbudowanej technologii HEOS oraz wsparcia dla sterowania głosowego Amazon Alexa.

"Siadając na kanapie przed systemem, którym zarządza Denon AVR-X4500H, lepiej zapiąć pasy. Czeka nas solidna porcja uderzeń i wstrząsów, energii i emocji, i to w obydwu trybach - w stereo i w kinie. Denon nie robi tutaj wielkiej różnicy."

Magazyn Audio - Andrzej Kisiel

Potężny wzmacniacz z trybem eco

Amplituner AVR-X4500H wyposażony został w zaawansowaną sekcję wzmacniacza mocy, w której wszystkie 9 kanałów jest skonfigurowanych identycznie, wykorzystując dyskretne, starannie dobrane tranzystory dużej mocy. Każdy kanał oferuje 200 watów, a wszystkie kanały są w stanie bezpiecznie obsługiwać głośniki o niższej impedancji (do 4 omów włącznie). Dostępny jest również tryb Auto Eco, który reguluje maksymalną moc dostępną w zależności od poziomu głośności, a także miernik Eco na przednim ekranie, który pozwala na monitorowanie zużycia energii w czasie rzeczywistym.

Zaawansowana sekcja video AVR-X4500H jest zgodna z najnowszymi specyfikacjami standardu HDMI z HDCP 2.2 i została przygotowana do obsługi każdego źródła sygnału 4K Ultra HD. Dostępny jest również system High Dynamic Range (HDR), wsparcie dla Dolby Vision, Hybrid Log Gamma (HLG) oraz eARC (ulepszony kanał zwrotny audio). Możesz także cieszyć się obrazem w ultra wysokiej rozdzielczości ze starszych źródeł analogowych i cyfrowych.

Dostępny w dwóch kolorach: czarnym (Black)
lub Premium Silver.

Amplituner AVR-X4500H został wyposażony
w zaawansowany procesor video, który pozwala przeskalować istniejący obraz o niższej rozdzielczości z dowolnego źródła analogowego lub cyfrowego do prawdziwego 4K. Dzięki trzem wyjściom HDMI można nawet podłączyć równocześnie telewizor i projektor w pomieszczeniu głównym, jednocześnie odtwarzając inne treści na ekranie w drugiej strefie.

Wejście gramofonowe Phono

Dzięki dołączonemu wejściu Phono, amplituner AVR-X4500H umożliwia podłączenie gramofonu i odtwarzanie płyt winylowych. Ciesz się swoją kolekcją vintage z wyjątkową jakością i doskonałym dźwiękiem!

Ogólna charakterystyka produktu:

Zapraszamy do zapoznania
się ze szczegółową dokumentacją
produktu (format PDF; 0,98 MB).

 • 9.2 kanałowy amplituner AV o mocy 200 W na każdy z nich
 • dekodowanie Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Auro-3D
 • Denon Advanced AL32 Multichannel Processing
 • 8 wejść HDMI (tym jedno z przodu) i 3 wyjścia HDMI (2 główne + wyjście strefowe)
 • pełna rozdzielczość 4K/60 Hz, HDR, Dolby Vision, HLG, ARC oraz eARC
 • automatyczna kalibracja i optymalizacja akustyczna pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32 oraz LFC, Sub EQ, Dynamic Volume i Dynamic EQ
 • zaawansowane przetwarzanie video z konwersją sygnału analogowego na HDMI, skalowanie rozdzielczości
  do 1080p i 4K Ultra HD (60/50 Hz)
 • sterowanie głosowe Amazon Alexa
 • wbudowana bezprzewodowa technologia HEOS multiroom
 • Wi-Fi, AirPlay 2 oraz Bluetooth
 • wejście gramofonowe Phono
 • automatyczny tryb ECO
 • zgodność z Crestron Connected
 • inteligentne zdalne zarządzanie - obsługa Ihiji oraz Domotz
 • w pełni metalowa obudowa z przednią klapką
 • dwuliniowy wyświetlacz
 • wymiary: 434x 167x 389 mm
 • ciężar: 13,5 kg

Centrum sieci bezprzewodowej - każdy dźwięk, cała Twoja muzyka,
kontrolowana bez wysiłku!

Pełna łączność bezprzewodowa jest zapewniona zarówno przez Wi-Fi, jak i Bluetooth, obsługiwany jest również nowy standard Apple Airplay 2. Wbudowana technologia HEOS sprawia, że amplituner AVR-X4500H staje się sterowanym przez aplikację centrum bezprzewodowej sieci multiroom.

Banalnie prosta konfiguracja

AVR-X4500H z łatwością poprowadzi Cię przez proces instalacji, aby zapewnić jak najdokładniejszą konfigurację. Zoptymalizuj wszystkie ustawienia, aby uzyskać najlepszą możliwą jakość dźwięku i obrazu w Twoim systemie już od pierwszego uruchomienia. Najbardziej zaawansowany system pomiarowy Audyssey MultEQ XT32 (w tym Audyssey Dynamic Volume, Dynamic EQ, LFC oraz SubEQ HT) gwarantuje najlepszy dźwięk w każdym pomieszczeniu.

Dzięki tym technologiom i dostarczonemu mikrofonowi system dokładnie analizuje sygnał wyjściowy każdego z głośników, aby zoptymalizować wrażenia odsłuchowe. Dzięki dodatkowej aplikacji Audyssey MultEQ Editor (dostępnej w sprzedaży), bardziej zaawansowani użytkownicy mogą nawet w razie potrzeby dokonać precyzyjnych ustawień.

Amazon Alexa - sterowanie głosowe

Kontroluj amplituner AV wykorzystując polecenia głosowe dzięki zgodności z Amazon Alexa. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko - "Just Ask".

Pobierz HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa dla amplitunera AVR-X4500H, urządzeń HEOS i innych wybranych produktów Denon. Wymagane jest urządzenie Amazon Echo.

Custom Installation

Dla użytkowników, którzy chcą zintegrować swój amplituner z instalacją niestandardową (Custom Installation), AVR-X4500H oferuje szeroki zakres opcji, w tym sterowanie poprzez IP, połączenia wejścia/wyjścia zdalnego sterowania na podczerwień, wyzwalacz 12V, złącze RS-232 oraz zgodność z Creston Connected.

W celu ułatwienia pracy instalatorom, amplituner został wyposażony w funkcję diagnostyki sygnału HDMI, umożliwiając łatwe i szybkie korygowanie błędów podczas instalacji, w tym problemów z okablowaniem i zgodności z monitorami 4K.

Made in Japan

Łącząc wysoką wydajność z zaawansowanymi funkcjami audio i video oraz bezprzewodową technologią HEOS multiroom, Denon AVR-X4500H - produkowany w fabryce Denon w Japonii, oferuje kompletne rozwiązania zarówno dla zaawansowanych systemów surround, jak i na potrzeby codziennego użytkowania.

Fragmenty recenzji

Magazyn Audio - Andrzej Kisiel

"W najlepszych realizacjach, w których uniknięto przejaskrawień, Denon AVR-X4500H pokazuje klasę i charakter, gra efektownie i precyzyjnie. Nie zamienia "powietrza" na ostrość, gra wciąż szybko, impulsywnie, ale i z wyrafinowaniem w różnicowaniu wybrzmień. Na bogato." Czytaj całość...

Sound United jest działem firmy DEI Holdings, posiadającej rozbudowane portfolio nagradzanych produktów audio, która dostarcza urządzenia wiodących marek kina domowego oraz systemów audio do użytku domowego, dla klienta końcowego. Każda marka dostarcza szeroką gamę produktów audio, oferujących niestandardowy dźwięk wysokiej klasy, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników, na rynki średniej wielkości. W skład gamy produktowej wchodzą głośniki, soundbary, amplitunery AV, bezprzewodowe i multimedialne systemy muzyczne, głośniki Bluetooth®, wzmacniacze, gramofony i słuchawki.

Grupę Sound United tworzą marki dobrze znane entuzjastom dobrego audio na całym świecie: Denon®, Marantz®, Polk Audio, Definitive Technology, Polk BOOM, HEOS® by Denon, oraz Boston Acoustics®. Każda z tych firm dostarcza swoje unikalne podejście do wprowadzania kina czy też sali odsłuchowej do naszych domów. Niezależnie od tego, czy mówimy tu o legendarnym dziedzictwie firmy Denon, klasycznym brzmieniu Polk Audio, najwyższej jakości Definitive Technology, potężnemu i wiernemu brzmieniu Marantz, czy też o inspirujących do ciągłego ruchu Polk BOOM, bezprzewodowych rozwiązaniach multiroom HEOS lub niezwykle wydajnym Boston Acoustics - Sound United to brzmienie idealne dla Ciebie - tylko posłuchaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Sound United i jego markach, odwiedź www.soundunited.com.

img img img
img img img
Pełny opis produktu
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl